Korpschef Aad Meijboom heeft vandaag ontslag genomen bij de Rotterdamse politie. Meijboom voelt zich niet de juiste persoon om de noodzakelijke veranderingen binnen het korps door te voeren, laat een woordvoerder van de politie weten. De korpschef kwam onder vuur te liggen na de strandrellen in Hoek van Holland, waar de politie niet goed op bleek te zijn voorbereid.
Half december vroeg een meerderheid van de Rotterdamse gemeenteraad al om het hoofd van Meijboom. De PvdA en Leefbaar Rotterdam houden hem verantwoordelijk voor de chaos rond het strandfeest.
quote:Da's geen politieman.Op maandag 8 februari 2010 @ 16:56 schreef KingKai het volgende:
Wedden dat hij opgevolgd gaat worden door Ahmed Marcouch?
quote:Van politicus naar korpschef bij de politie, dat zou nog eens een spannende carrièremove zijn.Op maandag 8 februari 2010 @ 16:56 schreef KingKai het volgende:
Wedden dat hij opgevolgd gaat worden door Ahmed Marcouch?
quote:Gaat die ook weg dan? Daar lees ik niets over in het bericht.Op maandag 8 februari 2010 @ 17:00 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
We hebben het nu over de burgermeester.
quote:Ik bedoel als opvolger van de "afgetreden" korpschef.Op maandag 8 februari 2010 @ 16:59 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Not a good prospect....... Dan maar geen burgermeester toch? Rotterdam is toch al verloren.... Let nature take it's course.
quote:klikkerdeklikOp maandag 8 februari 2010 @ 16:59 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Da's geen politieman.
quote:Ga jij voor de gein eens google'en op de naam Marcouch en het bedrag van ¤ 26.000. Dan snap je waar ik op doel.Op maandag 8 februari 2010 @ 17:02 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Van politicus naar korpschef bij de politie, dat zou nog eens een spannende carrièremove zijn.
quote:Op maandag 8 februari 2010 @ 16:54 schreef HeaN82 het volgende:
En nu die burgemeester nog......
quote:Op maandag 8 februari 2010 @ 16:54 schreef HeaN82 het volgende:
En nu die burgemeester nog......
quote:Waarom denk je dat die dance parade is verdwenen?? Misschien dacht die burgemeester wel dat het iets te bloot was en dat mag niet he volgens een groot gedeelte van zijn inwoners. Overigens vindt ik dat hij zelf ook dient op te stappen omdat hij de baas van de politie is.Op maandag 8 februari 2010 @ 17:14 schreef Ticker het volgende:
Flikker op en de DanceParade is toch al verdwenen.. krijgen we die dan nu terug?
quote:juistOp maandag 8 februari 2010 @ 16:54 schreef HeaN82 het volgende:
En nu die burgemeester nog......