Dilaver Delikaya hoopt tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in Den Haag volgende maand veel stemmen binnen te halen voor zijn partij, de Islam Democraten (ID). Zoals iedere moderne politicus heeft Delikaya ook een eigen Hyves-pagina. De moslim had op zijn profiel ook enkele foto's van zijn kinderen gezet, maar deze weer snel verwijderd. Ze bleken namelijk nogal erg dubieus te zijn voor een politicus.
Zo prijkte op zijn profiel onder andere een foto van ene Muhamed. Het ventje kijkt erg boos de camera in, terwijl hij in elke hand een pistool houdt. Beide lopen heeft hij tegen zijn oor gedrukt. Andere kindjes op zijn pagina beeldden slechts met hun handjes een pistool uit.
De lijsttrekker heeft de foto's echter snel weer van zijn profiel afgegooid. Hij kwam er namelijk zelf ook achter dat de gewelddadige kinderen in strijd zijn met zijn partijprogramma.
"Daar waar jongeren tot criminele handelingen vervallen, is vaak een beperkte pedagogische aansturing door de ouders aan de orde", is een statement van de ID. "In dit soort gevallen dienen ouders hun verantwoordelijkheid op te pakken en zullen desnoods onder sanctionering deel moeten nemen aan cursussen ouderbegeleiding. De inhoud van deze ouderbegeleiding moet mede aansluiten op de achtergrond van de ouder en zijn of haar kind."

quote:Helaas is het schuldig, pseudowapens zijn bij de wet verboden, ook in de handen van een kind. Dat papa zo dom is om daar een foto van te maken? Dat is al vastgesteld, dat hij zo dom is om het op zijn site te zetten? Ook een feit. Dat deze man een politieke carrière ambieert? Lijkt me niet echt slim als hij al niet door heeft dat hij in Nederland woont met de Nederlandse wetgeving.Op zondag 7 februari 2010 @ 21:11 schreef Wa3ra het volgende:
[..]
voorals nog ga ik er liever van uit dat iemand niet zo dom is om een kind te fotograveren met 2 echte pistolen onschuldig tot schuld is bewezen was het toch?
quote:staat bij die van mij ookOp zondag 7 februari 2010 @ 18:58 schreef Carliano het volgende:
Ik raak niet zo snel onder de indruk van dit soort dreigementen hoor.
"There is replica written on the side of yours, while there is Desert Eagle written on the side of mine".
quote:OF;Ben vreselijk dronken.Op zondag 7 februari 2010 @ 19:12 schreef Paracelsus het volgende:
Hahaha. Islam betekent vrede!
quote:Het gaat er niet om of ze nep zijn of niet, het gaat er om dat ze er als echt uit zien. Het gaat hier dus om een imitatiewapen en imitatiewapens zijn strafbaar in Nederland, zie hier:Op zondag 7 februari 2010 @ 20:45 schreef Wa3ra het volgende:
[..]
speelgoed pistooltjes, he ja laten we zijn huis overhoop halen
Ik had een pijl en boog vroegeren een klappertjes pistool, echt een gangsta babe
quote:Loop er maar eens mee een politiebureau binnen en richt op de agenten, eens kijken of ze zeggen dat het mooie china-troep is of dat ze die van hun laten zien om het te vergelijken.Op zondag 7 februari 2010 @ 22:17 schreef l3xus het volgende:
wat een onzin zeg. dit zijn zelfs van die proppenschieters die je op iedere hoek in spanje koopt, helemaal geen wapens maar gewoon plastic china-troep.
quote:Oh, het is een religie-kwestie? Ik dacht een politieke, mijn excuus dan. Het leekt me voor een aanstaand politicus niet slim om zijn kinderen met pseudowapens op de foto te zetten en die weer op het internet te plaatsen. Zeker niet als het programma gaat over hoe er beter opgevoed moet worden. Maar als je het enkel over religie gaat hebben, tja dan heb je helemaal gelijk.Op zondag 7 februari 2010 @ 22:17 schreef l3xus het volgende:
maar goed, het betreft een moslim dus dan valt er wat gal te spuwen hier. in saudi-arabie had het een christen geweest en was er ook weer wat te spuwen.
quote:get a educationOp zondag 7 februari 2010 @ 22:17 schreef l3xus het volgende:
get a life
quote:Ahh moet kunne joh.Op zondag 7 februari 2010 @ 22:33 schreef Tinkerbell85 het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of ze nep zijn of niet, het gaat er om dat ze er als echt uit zien. Het gaat hier dus om een imitatiewapen en imitatiewapens zijn strafbaar in Nederland, zie hier:
Uit de Circulaire wapens en Munitie 2005:
CIRCULAIRE WAPENS EN MUNITIE 2005 / ALGEMEEN DEEL (A)
Categorieën Wapens
I Ongewenste niet-vuurwapens zoals stiletto
quote:Mensen kunnen soms onverantwoord en in dit geval ook nog eens gewoonweg DOM handelen. Dit soort idiote fratsen word waarschijnlijk door zijn achterban -als hij die heeft- ook veroordeeld.Op zondag 7 februari 2010 @ 21:03 schreef watchers het volgende:
[..]
Klopklop:
[..]
quote:Op zondag 7 februari 2010 @ 22:34 schreef Corradini het volgende:
[..]
Loop er maar eens mee een politiebureau binnen en richt op de agenten, eens kijken of ze zeggen dat het mooie china-troep is of dat ze die van hun laten zien om het te vergelijken. Done that de mijne was groter.
[..]
Oh, het is een religie-kwestie? Ik dacht een politieke, mijn excuus dan. Het leekt me voor een aanstaand politicus niet slim om zijn kinderen met pseudowapens op de foto te zetten en die weer op het internet te plaatsen. Zeker niet als het programma gaat over hoe er beter opgevoed moet worden. Maar als je het enkel over religie gaat hebben, tja dan heb je helemaal gelijk.
[..]
get a education
quote:Hey carnavalOp zondag 7 februari 2010 @ 20:47 schreef Verbatim. het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op zondag 7 februari 2010 @ 19:25 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ja en daarom tonen volwassen moslims hier in Nederland foto's van hun kinderen met pistolen in hun hand. Dat exact is hier natuurlijk de reden van.
Dit is overigens het enige dat ik continu moet lezen, het beschuldigende vingertje naar Israel. Ofwel, de mening dat de verheerlijking van geweld en de criminaliteit die daarmee samenhangt, veroorzaakt wordt door Israel.
Zum kotzen het soort volk dat dit doet. Het is het meest laaghartige pisvolk dat de mensheid ooit heeft kunnen voortbrengen.
quote:Je kent het verschil niet tussen een overtreding en een misdrijf? Dan heb je je nick goed gekozen.Op zondag 7 februari 2010 @ 20:07 schreef YouNaiveHuman het volgende:
[..]
En je vrouw of een barman in elkaar slaan is niet verboden?
quote:Heb je die dingen wel eens goed bekeken? |Volgens mij lijken die als twee druppels water op Smith & Wesson's 745. Als ik een agent zou zijn er met iemand worden geconfronteerd met die dingen in z'n handen dan had ik de haan al gespannen, geloof me. En ik ben zeker geen trigger happy dude.Op zondag 7 februari 2010 @ 20:45 schreef Wa3ra het volgende:
[..]
speelgoed pistooltjes, he ja laten we zijn huis overhoop halen
Ik had een pijl en boog vroegeren een klappertjes pistool, echt een gangsta babe
quote:Ouwe koeien uit de sloot trekken en dat argumenten noemen. En dan 'jullie' en 'pisvolkje'.. Jezelf een spiegel voorhouden is zo moeilijk he, vooral als het gaat over een'cultuur van geweld', muzzelmanOp zondag 7 februari 2010 @ 23:29 schreef emoHunter het volgende:
[..]
Natuurlijk draai de feiten maar om.
Jullie cultuur verheerlijkt zelf geweld, het feit dat jullie in allerlei conflicten in verre landen betrokken zijn bewijst dit. Door telkens dat vingertje richting andere te wijzen verantwoorden jullie al eeuwen jullie oorlogsmisdaden.
Eerst waren het de zwarten, protestanten, joden de communisten en nu de Islam, whose next ?
Om nog maar te zwijgen over het Imperialistische koloniale tijdperk waarbij jullie onbevredigbare drang naar macht ten koste ging van andere.
Dus van dat klote pisvolkje blijk jij een onderdeel te zijn,..
quote:En dan vervolgens rustig een heel volk over een kam scherenOp zondag 7 februari 2010 @ 22:56 schreef emoHunter het volgende:
De mensen die hierop reageren door te beweren dat elke moslim een 'gun' zou hebben, of dat dit soort gedrag in de Islam thuishoort zijn net zo kansloos.
quote:Hoe noemde je dat ook alweer?Op zondag 7 februari 2010 @ 23:29 schreef emoHunter het volgende:
Natuurlijk draai de feiten maar om.
Jullie cultuur verheerlijkt zelf geweld, het feit dat jullie in allerlei conflicten in verre landen betrokken zijn bewijst dit. Door telkens dat vingertje richting andere te wijzen verantwoorden jullie al eeuwen jullie oorlogsmisdaden.
Eerst waren het de zwarten, protestanten, joden de communisten en nu de Islam, whose next ?
Om nog maar te zwijgen over het Imperialistische koloniale tijdperk waarbij jullie onbevredigbare drang naar macht ten koste ging van andere.
Dus van dat klote pisvolkje blijk jij een onderdeel te zijn,..
quote:Maar noemen we dit hier niet "Godwin's Law"?Op zondag 7 februari 2010 @ 23:14 schreef totenkopf het volgende:
[..]
Mussolini, waar word die genoemd in het verhaaltje ??
Nergens toch, dus waarom sleur jij die eikelbijter erbij !!!
Nee, ken je geschiedenis, de nazi's hadden twee complete moslim SS-divisie's. + een Waffen SS divisie uit elk bezet land
En ze hadden goede connectie's met de groot mufti van Jeruzalem, die trouwens in de eerste wereldoorlog de kant van de Ottomanen koos om te vechten tegen de Britten, en na de tweede wereldoorlog de grondlegger was van 'Jihad' en van 'Hamas', met zijn protege : Arafat.
En connecties met Rost Van Tonningen en Mussert, die na de oorlog werden veroordeeld voor landverraad en de doodstraf kregen
http://het-ander-klokje.b(...)llah-tot-hitler.html
Dus leg je er maar bij neer : moslims zijn fascisten, moslims zijn nazi's !!
Dus wij zijn ook allemaal nazi's?
En iedereen die ze helpt en/of beschermt zijn gewoon nsb'ers !!
En iedereen die tegen moslims is, is een held, een verzetstrijder !!
quote:Snatch! Geweldige film!Op zondag 7 februari 2010 @ 18:58 schreef Carliano het volgende:
Ik raak niet zo snel onder de indruk van dit soort dreigementen hoor.
"There is replica written on the side of yours, while there is Desert Eagle written on the side of mine".
quote:Iedereen die betrapt wordt op het invoeren van een imitatiewapen is strafbaar en wordt strafrechtelijk vervolgd, ook jongeren. Het wapen wordt in beslag genomen en de bezitter krijgt een boete van maximaal 270 euro.Op zondag 7 februari 2010 @ 20:14 schreef totenkopf het volgende:
[..]
Als ik agent was had ik een huiszoekingsbevel gehaald, want die 'speelgoedwapens' van jou vallen wel onder de wapenwet als zijn 'op echt lijkende wapens, geschikt voor afdreiging', goed voor een paar jaar gevangenisstraf.
quote:Nepvuurwapens zijn voorwerpen die sprekend op echte vuurwapens lijken. Dat kunnen bijvoorbeeld speelgoedwapens zijn. Maar ook aanstekers in de vorm van pistolen of handgranaten. Of 'wapens' die onderdeel uitmaken van een spelcomputer. In Nederland zijn alle namaakvuurwapens verboden. Ook als ze groter of kleiner dan het echte wapen zijn of als ze een andere kleur hebben.Op zondag 7 februari 2010 @ 20:18 schreef Westerling het volgende:
[..]
Bovendien zijn het nogal vreemde nepwapens, naar mijn weten is een oranje/rood gekleurd loopuiteinde verplicht om duidelijk te maken dat het een nepwapen is. Met dit wapen kun je een overval plegen.


quote:Jij hebt er anders nooit moeite mee om Wilders een nazi te noemen.Op maandag 8 februari 2010 @ 00:43 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Maar noemen we dit hier niet "Godwin's Law"?
quote:Zat ik ook al naar te kijken. Daarnaast heeft ie de guns niet op zijn oren liggen, zelfs niet eens op zijn hoofd gericht volgens mij. Kijk maar naar de stand van zijn armpjes en de stand van zijn handen......Op maandag 8 februari 2010 @ 14:03 schreef kootjo het volgende:
euhmmm, hebben jullie die foto goed bekeken? Die pistolen zien er gewoon ingeshopt, kijk maar naar de lichtval!
quote:ja marokkaantje, wat voor reactie ga je nou geven op dit artikel. valt niet mee he met een iq van 5?Op zondag 7 februari 2010 @ 22:20 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Reacties als die van jou, inderdaad