Tian Mei, een 38-jarige muzieklerares uit China, is een medisch wonder. De vrouw werd met kanker gediagnosticeerd en bracht vervolgens acht jaar in behandeling door. Niets leek echter te helpen. Uiteindelijk besloot de vrouw dan ook de chemotherapie stop te zetten en probeerde zoveel mogelijk te genieten van het leven dat haar nog restte. Gedurende de afgelopen drie jaar rookte ze volgens eigen zeggen drie pakjes sigaretten en dronk twaalf grote flessen bier... per dag!
Recentelijk kwam bij een routinecontrole opeens een heus wonder aan het licht, wat zorgde voor verblijde maar toch ook verbaasde gezichten bij Mei en haar artsen. Tian Mei bleek namelijk geen kanker meer in het lichaam te hebben. Haar arts waarschuwt echter dat er niets op duidt dat het herstel te maken heeft met de consumptie van alcohol en sigaretten: "We zullen mensen nooit aanraden met roken of drinken te beginnen."
Mei zal het allemaal een zorg zijn. Zij zou het roken nooit willen opgeven. En wat betreft haar alcoholconsumptie zet ze zelfs elke avond een biertje op haar nachtkastje. Dan kan ze zodra ze wakker wordt er namelijk meteen een slok van nemen.
quote:Dat kan die arts wetenschappelijk helemaal niet hard maken.Haar arts waarschuwt echter dat het herstel niets te maken heeft met de consumptie van alcohol en sigaretten: "We zullen mensen nooit aanraden met roken of drinken te beginnen."
quote:Toch even ter verduidelijking, had je het over mijn message of over die van iemand anders?Op vrijdag 29 januari 2010 @ 01:43 schreef Rasor het volgende:
ik denk dat er maar weinig mensen zullen zijn die het met de eerste regels van je message eens zijn.
quote:Inderdaad. Mijn opa kreeg van de artsen nog drie weken omdat zijn lijf vol met kanker zat. Maar opa had geen tijd om daaraan toe te geven en heeft nog vier jaar z'n ding kunnen doen met veel plezier.Op vrijdag 29 januari 2010 @ 01:34 schreef Paginabeheerder het volgende:
[..]
Dat kan die arts wetenschappelijk helemaal niet hard maken.
Het is al langer bekend dat een positieve instelling mensen gezonder kan maken (net als hypochonders eerder kans hebben op dodelijke ziekten omdat ze een negatieve instelling hebben).
Als die vrouw geestelijk niet toegaf aan haar ziekte maar dit ziektebeeld verdrong is het mogelijk dat ze haar ziekte kon overwinnen... zelfs op basis van drank en sigaretten.
Het is alleen niet zo dat dit altijd zo werkt, maar het kan hiertoe wel bijgedragen hebben.
quote:Als ze ook nog een jointje per dag had gerookt, had zij ook nog super krachten ontwikkeldOp vrijdag 29 januari 2010 @ 01:24 schreef JanPiraat het volgende:
Respect !
quote:aha jouw lichaam is zo verrot door alcohol en tabak dat de virussen en bacterien er van weg blijven.Op vrijdag 29 januari 2010 @ 02:29 schreef dombo57 het volgende:Ik weet nu waarom ik zo oud gewoden ben! Ik ben al zeventien me hele leven gezopen en gerookt, en ik heb nergens geen last van.
quote:Ze zeggen het vaak over mij, maar jij kan er ook wat van!Op vrijdag 29 januari 2010 @ 02:29 schreef dombo57 het volgende:Ik weet nu waarom ik zo oud gewoden ben! Ik ben al zeventien me hele leven gezopen en gerookt, en ik heb nergens geen last van.
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 @ 02:32 schreef 19patje72 het volgende:
[..]
aha jouw lichaam is zo verrot door alcohol en tabak dat de virussen en bacterien er van weg blijven.
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 @ 02:37 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Ze zeggen het vaak over mij, maar jij kan er ook wat van!
Wat je naam waar maken betreft.
mouthman (Redactie Frontpage) 29-01-2010 @ 03:10
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 @ 01:34 schreef Paginabeheerder het volgende:
[..]
Dat kan die arts wetenschappelijk helemaal niet hard maken.
Het is al langer bekend dat een positieve instelling mensen gezonder kan maken (net als hypochonders eerder kans hebben op dodelijke ziekten omdat ze een negatieve instelling hebben).
Als die vrouw geestelijk niet toegaf aan haar ziekte maar dit ziektebeeld verdrong is het mogelijk dat ze haar ziekte kon overwinnen... zelfs op basis van drank en sigaretten.
Het is alleen niet zo dat dit altijd zo werkt, maar het kan hiertoe wel bijgedragen hebben.
quote:Bekijk het positief, wat je in je kop heb zitten heb je niet ergens anders.Op vrijdag 29 januari 2010 @ 03:10 schreef mouthman het volgende:
[..]
Kan je mijn voorbeeld ook ff aanhalen?
Roken, blowen, zuipen, coke snuiven .....en ik heb nog steeds een tumor in me kop.....
quote:Kijk, dat is wat ik maar wil zeggen; je kunt kiezen voor een einddatum of je kunt vechten tegen een ziekte. Jouw opa is uit het goede hout gesneden... en heeft ook nog eens het geluk gehad dat hij zich niet heeft neergelegd bij zijn ziekte.Op vrijdag 29 januari 2010 @ 01:55 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Inderdaad. Mijn opa kreeg van de artsen nog drie weken omdat zijn lijf vol met kanker zat. Maar opa had geen tijd om daaraan toe te geven en heeft nog vier jaar z'n ding kunnen doen met veel plezier.
Niet dat hij kankervrij werd maar omdat hij nog veel plezier beleefde aan de dingen die hij deed. hij stierf uiteindelijk aan een hartfalen. Maar wel als tevreden mens.
quote:Nee sorry Mouthman, maar wat jij wilt zeggen moet je uit eigen beweging uitleggen.Op vrijdag 29 januari 2010 @ 03:10 schreef mouthman het volgende:
[..]
Kan je mijn voorbeeld ook ff aanhalen?
Roken, blowen, zuipen, coke snuiven .....en ik heb nog steeds een tumor in me kop.....
quote:Je hebt overal last van? Tja, dat krijg je dan...Op vrijdag 29 januari 2010 @ 02:29 schreef dombo57 het volgende:Ik weet nu waarom ik zo oud gewoden ben! Ik ben al zeventien me hele leven gezopen en gerookt, en ik heb nergens geen last van.
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 @ 10:12 schreef Sjoahn het volgende:
ik heb het altijd al gezegd: je moet ongedierte uitroken en als dit NIET lukt, verzuipen!