Ferry Doedens heeft zich geschaard in de enorme waslijst aan bekende sterren die zich inzetten voor de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. De GTST-acteur, die Lucas Sanders in de serie speelt, heeft een single voor het getroffen land opgenomen.
"Ik dacht: waarom neem ik niet een nummer op en waarom geef ik de opbrengst niet aan Giro 555", zegt Ferry vandaag in RTL Boulevard over zijn spontane actie. "Het geeft een hartstikke goed gevoel." De single 'Take A Little Time (Song For Haïti)' werd gisteren opgenomen.
De opnames werden overigens niet in de studio gedaan. In verband met het drukke werkschema van Ferry werd de single in de huiskamer van de acteur opgenomen. Het nummer is op verschillende websites te downloaden.
quote:die vervolgens een plaatje in een slaapkamertje opnemen,of iets wat er voor door moet gaan.lekker professioneel...Op dinsdag 19 januari 2010 @ 21:01 schreef Yi-Long het volgende:
De grootste ramp treft dus niet die mensen in Haiti, maar de mensen in het westen, die meteen een tsunami aan aandachtsgeile B en C-artiesten over zich heen krijgen...![]()
quote:Dat staat er ook, enkel in andere bewoordingenOp dinsdag 19 januari 2010 @ 20:56 schreef Frank359 het volgende:
Ik las "GTST-acteur maakt misbruik van ramp op Haïti om aandacht te krijgen".
quote:Ik weet niet of je dat ook voor 100% mag nemen aangezien het ook nog wel eens voorkomt dat Radar maar een simpel onderzoek heeft uitgevoerd omdat het budget nu eenmaal niet groter was.Op woensdag 20 januari 2010 @ 10:06 schreef Junkie het volgende:
Alles op die Giro 555 rekening is toch straks weer foetsie.![]()
De 200miljoen van de tsunami is ook lekker verdwenen.
http://www.trosradar.nl/499/