Beleggingsadviseur Geert Schaaij is door brancheorganisatie DSI (Dutch Securities Institute) voor drie jaar geschorst wegens oneerlijke aandelentransacties. Hierdoor verliest Schaaij zijn kwaliteitsstempel en staat zijn naam drie jaar in het strafbankje van het DSI-register.
Schaaij is vooral bekend als 'beursexpert' bij het programma Business Class van Harry Mens. Hij liet medewerkers van het beleggingsbedrijf International Assets, waarvan Schaaij directeur was, al van te voren posities innemen op fondsen die hij vervolgens aanprees bij Business Class.
Volgens DSI zou Schaaij ook minstens één maal zelf aandelen hebben gekocht voordat hij een fonds ging bespreken in het programma van Mens. De tuchtcommissie van DSI noemt het handelen van Schaaij een "ernstige overtreding van de normen van deskundigheid en integriteit".
Schaaij zelf noemt de schorsing van DSI 'ongepast'.
quote:Gast, leer eens fatsoenlijk typenOp dinsdag 12 januari 2010 @ 14:52 schreef technojunk het volgende:
en di linkse kut van n floortj dressing ging ok altijd eerst zlef nar verkantieplaatse vordat ze di op de teelevissie ging aanprijze
magge ze di dus ok wel gaan schorse![]()
mouthman (Redactie Frontpage) 12-01-2010 @ 15:01
quote:Als je weet dat je moet betalen om je praatje te mogen doen bij Mens, tja dan weet je het wel.Op dinsdag 12 januari 2010 @ 14:50 schreef dante80 het volgende:
Typisch dat al heel wat fraudeurs op bezoek zijn geweest bij Harry Mens.
Soort zoekt soort.
quote:Wat dacht je van Hans Wiegel?Op dinsdag 12 januari 2010 @ 15:02 schreef ikweethetookniet het volgende:
En welke oplichter komt er voor hem in de plaats bij business class
Toch niet de beursfraudeur ten top Han Vermeulen
quote:Gast, leer eens een troll herkennenOp dinsdag 12 januari 2010 @ 14:58 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Gast, leer eens fatsoenlijk typen
quote:wat dacht je van Gerrit ZalmOp dinsdag 12 januari 2010 @ 15:10 schreef knight3 het volgende:
[..]
Wat dacht je van Hans Wiegel?
quote:Ja, maar wat ik me dus afvraag is of er een correlatie is tussen politieke overtuiging en intelligentie...Op dinsdag 12 januari 2010 @ 14:52 schreef technojunk het volgende:
en di linkse kut van n floortj dressing ging ok altijd eerst zlef nar verkantieplaatse vordat ze di op de teelevissie ging aanprijze
magge ze di dus ok wel gaan schorse![]()
quote:Wordt tijd dat ze al die mensen die eens en is door elkaar halen terug naar school sturen.Op dinsdag 12 januari 2010 @ 16:26 schreef Karzai het volgende:
Wordt tijd dat justitie de mensen die in dat programma van Mens verschijnen en degene die er reclamezendtijd kopen is intensief gaat volgen
quote:Wordt tijd om nederlands te leren...Op dinsdag 12 januari 2010 @ 16:39 schreef Migwi het volgende:
[..]
Wordt tijd dat ze al die mensen die eens en is door elkaar halen terug naar school sturen.
quote:Ehm, juist jaOp dinsdag 12 januari 2010 @ 16:57 schreef infp2009 het volgende:
[..]
Wordt tijd om nederlands te leren...
quote:Nou, volgens mij heeft hij zelfs net een boek uitgegeven en heeft hij zijn eigen bedrijf:Op dinsdag 12 januari 2010 @ 15:08 schreef knight3 het volgende:
Deze uitspraak is naar aanleiding van een zaak in 2006. Daarna is meneer ook gestopt als beleggingsadviseur. Betekent de uitspraak nu dat hij meteen weer aan de slag kan?
quote:... Nederlands dus ...Op dinsdag 12 januari 2010 @ 16:57 schreef infp2009 het volgende:
[..]
Wordt tijd om nederlands te leren...
quote:Sorry, begreep er geen reet van.Op dinsdag 12 januari 2010 @ 17:14 schreef Migwi het volgende:
[..]
Ehm, juist ja
In feite zeg ik dat toch net?