Groot nieuws uit China. In de stad Liuzhou zou namelijk afgelopen woensdag een flatgebouw van 22 verdiepingen tegen de vlakte moeten gaan. De verantwoordelijke sloper heeft er nu echter voor gezorgd dat de stad even een toeristische attractie rijker was, die nu wordt genoemd de 'Leaning Tower of Liuzhou'.
Het hoge flatgebouw werd afgelopen woensdag opgeblazen om plaats te maken voor nieuwe bebouwing. Geheel volgens plan spleet de flat keurig in tweeën. Maar in plaats van gezamenlijk ineen te storten, viel de ene helft opzij waarna het op de grond in stukken brak. De andere helft bleef echter in een gevaarlijk schuine positie staan, als een soort nieuwe Toren van Pisa.
Even was de stad dus een toeristische trekpleister rijker. Uiteindelijk moest een ouderwetse kraan eraan te pas komen om de overige helft van het gebouw af te breken.
quote:Altijd goed checken of alle ramen wel dicht zijn anders blaas je je een ongelukopblazen flatgebouw
quote:LOLOp zaterdag 2 januari 2010 @ 22:10 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Altijd goed checken of alle ramen wel dicht zijn anders blaas je je een ongeluk
mouthman (Redactie Frontpage) 02-01-2010 @ 22:33
quote:Godmiljaar.Op zaterdag 2 januari 2010 @ 22:26 schreef FF_Serieus het volgende:
Gotveldegotveldolie!
quote:Fijn dat je het even uitlegt.Op zaterdag 2 januari 2010 @ 23:15 schreef Yondaime het volgende:
ze hadden bij elke 3 verdieping een klein dynamiet moeten plaatsen dan zou die recht naar beneden gaan en van boven beginnen naar beneden
quote:Ja *we* kunnen niet veel maar gebouwdjes opblazen wel!! alhoewel de laatste tijd wilt het maar niet lukken met blazenOp zaterdag 2 januari 2010 @ 22:22 schreef MacHighver het volgende:
Hmmm, volgende keer de Arabieren het werk laten doen, die zijn goed met bommetjes (en met spijkers+kogellagers ook)
quote:Ik dacht dat een boeing 757 voldoende wasOp zaterdag 2 januari 2010 @ 23:15 schreef Yondaime het volgende:
ze hadden bij elke 3 verdieping een klein dynamiet moeten plaatsen dan zou die recht naar beneden gaan en van boven beginnen naar beneden