Informatie over vijftig gevallen van huiselijk geweld in Zuidoost-Brabant is gisteren terechtgekomen bij Belgische en Nederlandse media. Het betreft uiterst gevoelige informatie die alleen naar de psychiatrische instelling GGzE, de politie, de Reclassering en het verslavingsinstituut Novadic-Kentron verzonden had mogen worden.
De informatie kwam bij diverse kranten en omroepen terecht nadat een medewerkster van de DommelRegio, een regionale stichting voor maatschappelijk werk, deze per ongeluk per e-mail had verzonden aan hen. De informatie zou nodig zijn voor een vergadering van het coördinatieteam huiselijk geweld volgende week dinsdag.
quote:Nee, van de Domme RegioOp donderdag 17 december 2009 @ 08:51 schreef Rakusu_Klein het volgende:
Wat een dombo!![]()
Voor je iets e-mailtje kijk je toch naar wie je het stuurt.
Blond ofzo?
quote:Normaal wel, nu alleen even niet. Waarschijnlijk de verkeerde mail lijst aangeklikt.Op donderdag 17 december 2009 @ 08:51 schreef Rakusu_Klein het volgende:
Wat een dombo!![]()
Voor je iets e-mailtje kijk je toch naar wie je het stuurt.
Blond ofzo?
quote:Nee de Rommel DegioOp donderdag 17 december 2009 @ 08:58 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Nee, van de Domme Regio
quote:Het geeft alleen maar aan dat informatie NOOIT veilig. En nu dat er zoveel verzameld wordt over ons is dit des te riskanter. Die medewerkster is niet de foute in deze, de mensen die het mogelijk maken dat mutsen het fout kunnen versturen is laakbaar. daar zouden barrières moeten liggen die dubbel gecheckt worden voor ze de deur uit gaan.Op donderdag 17 december 2009 @ 09:55 schreef b00nke het volgende:
Ontsla die medewerker. Foutje kan gebeuren, maar bij te grote fouten hoor je de lul te zijn. Wat een blunder weer. Wanneer gaat Nederland nou eens professioneel personeel aannemen in belangrijke functies waarbij gegevens niet mogen uitlekken??
quote:Je zegt het zelf je mag niet met mensenlevens sollen dus de kanker voor die mishandelaars publiceer wie ze zijn waar ze wonen en wat ze doenOp donderdag 17 december 2009 @ 08:55 schreef annabellalala het volgende:
Ik neem aan dat die diverse media hier niets mee doen en dit zsm vernietigen. Je mag niet zo met mensenlevens sollen. Het zou voor de verandering wel eens een mooi gebaar zijn van die media als ze dit niet gebruiken.
quote:Dat dit bij dit soort instanties nog steeds via mail verstuurd wordt in plaats van via een intranet gedeeld wordt is mij een raadsel...Op donderdag 17 december 2009 @ 09:02 schreef DerAppie het volgende:
Waarschijnlijk de verkeerde mail lijst aangeklikt.