De afgelopen dagen is er bij diverse huishoudens een bizarre folder in de brievenbus gevallen. De folders lijken op overheidsdocumenten, maar blijken van 'Het Nieuwe Rijk' te zijn. In de folder wordt een binnenkort verplichte polstatoeage met het Burger Service Nummer aangekondigd. Ook iedereen die binnenkort een nieuw paspoort aanvraagt, zou een tatoeage op de linkerpols moeten zetten. Het zou gaan om een test.
''Registreren tatoeage: Uw tatoeëerder zal de tatoeage van uw Burger Service Nummer direct aanmelden. Na 14 dagen, als de tatoeage genezen is, gaat u langs bij uw gemeente. Toon de baliemedewerker uw tatoeage en vraag deze voor u te registreren. Vanaf het moment van registreren kan de tatoeage gebruikt worden als identificatiemiddel.'', staat in de folder.
Voor zover bekend zijn de folders verspreid in: Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Zwolle en Bussum. Wie er achter de folder zit is nog onbekend.
Foto's van de folder zijn hier te zien.
Met dank aan doeka voor de herschreven submit !
quote:Niet echt, want dan zouden ze immigratie niet toelaten.Op dinsdag 24 november 2009 @ 02:45 schreef Ghost84 het volgende:
klopt ook 100%
de nederlandsche overheid is de nieuwe Gestapo
quote:Information chips implanted in the brain.Op dinsdag 24 november 2009 @ 06:48 schreef Haggis13 het volgende:
Volgende stap: chips in onze oren, net als bij koeien!
Danny (Administrator) 24-11-2009 @ 07:40
quote:Zo, die heb je er maar weer eens bijgesleept.Op dinsdag 24 november 2009 @ 03:26 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Als met the beast ene G. Wilders wordt bedoeld dan kan die persoon wel eens gelijk hebben. Helaas zullen alle potentiele PVV stemmers dat nooit in de gaten hebben. Waarschijnlijk pas als het te laat is.
quote:ik vind hem wel heel leuk dus, jah voelt lekkerOp dinsdag 24 november 2009 @ 07:41 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Zo, die heb je er maar weer eens bijgesleept.
Voelt dat lekker?
quote:Hij kan het niet laten om zijn idool te vernoemen!Op dinsdag 24 november 2009 @ 03:26 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Als met the beast ene G. Wilders wordt bedoeld dan kan die persoon wel eens gelijk hebben. Helaas zullen alle potentiele PVV stemmers dat nooit in de gaten hebben. Waarschijnlijk pas als het te laat is.
quote:Ik denk dat de overheid straks korting op allerlei diensten gaat geven aan mensen die zich laten chippen. Er zullen lange rijen staan...Op dinsdag 24 november 2009 @ 07:40 schreef Danny het volgende:
Lijkt mij een bewustwordingscampagne voor mensen die bij privacy-issues nog steeds roepen 'als je niks te verbergen hebt maakt het toch niet uit?'
Goede zaak, hoewel ik betwijfel of die mensen een keer wakker gaan worden.
quote:Het rechtse kamp wil nog meer big brother?Op dinsdag 24 november 2009 @ 08:06 schreef BOKKUHLUL het volgende:
[..]
dat of een actie van de linkse ballen om het rechtsekamp weer eens zwart te maken ! !![]()
quote:Het geloof bestaat ook al langer dan 2000 jaar dus ik denk dat die mensen ook nooit meer wakker worden.Op dinsdag 24 november 2009 @ 07:40 schreef Danny het volgende:
Lijkt mij een bewustwordingscampagne voor mensen die bij privacy-issues nog steeds roepen 'als je niks te verbergen hebt maakt het toch niet uit?'
Goede zaak, hoewel ik betwijfel of die mensen een keer wakker gaan worden.
quote:Hoeft ook niet, dit is toch al bij de beesten af en ben van mening dat het "beestenrijk" geen eendagsvlieg zal zijn. Het "beest"zal wel eens een beginstadium van het nieuwe rijk kunnen zijn dat een mensenleven duurt. Het ziet er professioneel uit en kan een proefballon van amerika zijn, om- met een voorwetenschap- uit te lokken hoe Europa hierop reageerd. De een is hier positief over en de ander vind het "barbaars" dan is amerika het wel die, volgens mij, de oplossing voor dit "probleem" heeft en zal de eerste zijn die de onderhuidse chip verplicht gaat stellen om "hun bevolking" te beschermen.^)Op dinsdag 24 november 2009 @ 07:55 schreef NoktetMort het volgende:
OMG! briljante actie![]()
*heeft nog paspoort zonder vingerafdruk*
quote:Ik vrees dat de mensen die er over na horen te denken, dit niet zullen zien!Op dinsdag 24 november 2009 @ 05:29 schreef Henno het volgende:
Aan die foto's te zien is het niet bepaald met een stencilmachientje gemaakt, ben benieuwd wie hier achter zitten.
Ik hoop dat mensen zich hierdoor achter de oren gaan krabben en er over gaan nadenken.
quote:En ondertussen gebruikt bijna iedereen een GSM, betaald met pinpas, gebruikt het internet etc.Op dinsdag 24 november 2009 @ 07:40 schreef Danny het volgende:
Lijkt mij een bewustwordingscampagne voor mensen die bij privacy-issues nog steeds roepen 'als je niks te verbergen hebt maakt het toch niet uit?'
Goede zaak, hoewel ik betwijfel of die mensen een keer wakker gaan worden.
quote:Ik wel. Dat zijn beide erg links media die nogal paranoide zijn. Dus vingerafdruk in paspoort is vast het begin volgens heen. Totale bullshit natuurlijk. Liever een veilige maatschappij met iets minder privacy dan een onveilige maatschappijOp dinsdag 24 november 2009 @ 02:56 schreef lesley het volgende:
http://www.domain-registry.nl/bestaat.php?uitgebreid=CHECKED&domein=hetnieuwerijk.nl
op dat adres zit perscombinatie en de volkskrant , ik snap niet wat de beweegredeen van een dergelijk concern zouden zijn als hun er daadwerkelijk achter zitten
quote:ik moest van de zomer mijn ID laten vernieuwen. kreeg ik een briefje waar op ik een aantal dingen moest invullen en daar stond toch echt:Op dinsdag 24 november 2009 @ 09:00 schreef Blackbird-ce het volgende:
Duidelijk niet van de overheid, die schrijven immers "burgerservicenummer" of "BSN" (en niet "Burger Service Nummer" of een andere variant)