De Braziliaanse Geisy Arruda is in een klap wereldberoemd in haar thuisland. Dankzij de twintigjarige studente weet iedereen dat het niet verstandig is een minirok te dragen op de universiteit. Geisy heeft haar lesje wel geleerd, zij is niet meer welkom op de Bandeirante University in Sao Paulo.
De jonge vrouw werd vorige maand het mikpunt van pesterijen op de universiteit. Het ging zelfs zo ver dat de studente, gekleed in een verhullende witte jas, onder politie-escorte naar de lokalen werd begeleid. Haar medestudenten trokken zich niets aan van de politie en bleven het woord 'hoer' naar haar scanderen.
Beelden van dit incident zijn uiteindelijk op internet beland. De universiteit had geen andere keus dan haar van school te sturen wegens 'overduidelijk gebrek aan respect voor ethische beginselen, academische waardigheid en moraal'.
Het ongeloof in Brazilië, het land van wulpse dansen en kleine bikini's, is groot. Het Braziliaanse Ministerie van Onderwijs moet nu uitzoeken of de studenten die zich hebben schuldig gemaakt aan de pesterijen ook zullen worden gestraft. Hangende het onderzoek overweegt de geplaagde studente naar verluidt de universiteit aan te klagen.
| stem (of voeg toe) op: |
|
Bron: The Register |
quote:Gewoon afknallen, die pestkoppen.De jonge vrouw werd vorige maand het mikpunt van pesterijen op de universiteit.
quote:Dat is toch wel het minst erge wat haar kon overkomen. Ik zou niet graag in de schoenen van haar familie staan...De jonge vrouw werd vorige maand het mikpunt van pesterijen op de universiteit.
quote:Het is geen islamitisch land, in Brazilië doen ze niet zo moeilijk over een kort rokje normaal gesproken.Op maandag 9 november 2009 @ 21:10 schreef Ali53J het volgende:
[..]
Dat is toch wel het minst erge wat haar kon overkomen. Ik zou niet graag in de schoenen van haar familie staan...![]()
quote:Alles om maar bij "de groep" te horen hé.Op maandag 9 november 2009 @ 21:18 schreef dumblecore het volgende:
een hele universiteit die uitrekt om puta naar een meisje in een beetje kort rokje te scanderen? dit is het domste wat ik ooit heb gezien
quote:ha ha haOp maandag 9 november 2009 @ 21:26 schreef curacao69 het volgende:
Uit betrouwbare bron heb ik begrepen dat niet het minirokje de reden voor verwijdering was maar de enorme vislucht van haar kut die onder het rokje vandaan waaide en mede studenten deed bedwelmen tot zelfs flauwvallen.
quote:Nee, het heeft met fatsoen te makenOp maandag 9 november 2009 @ 21:32 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
Wat een stel flikkers.




quote:Beetje typisch dat het slachtoffer weer eens de schuld krijgt van de daad...Beelden van dit incident zijn uiteindelijk op internet beland. De universiteit had geen andere keus dan haar van school te sturen wegens 'overduidelijk gebrek aan respect voor ethische beginselen, academische waardigheid en moraal'.
quote:Op maandag 9 november 2009 @ 21:10 schreef Ali53J het volgende:
[..]
Dat is toch wel het minst erge wat haar kon overkomen. Ik zou niet graag in de schoenen van haar familie staan...![]()
quote:Want hoer roepen is wel fatsoenlijkOp maandag 9 november 2009 @ 21:39 schreef Ali53J het volgende:
[..]
Nee, het heeft met fatsoen te maken. Ik heb het filmpje eens bekeken. Ik heb genoten van het stukje dat heel de school: puta puta puta roept
.
quote:Ongeciviliseerde mensen moet je nou eenmaal ongeciviliseerd behandelenOp maandag 9 november 2009 @ 21:56 schreef Puddingbroodje het volgende:
[..]
Want hoer roepen is wel fatsoenlijkSukkel
quote:wow, 10.000!!!Op maandag 9 november 2009 @ 22:01 schreef Bard_Yttap het volgende:
[..]
Wiki: Rise of Islam in Brazil
A recent trend has been the increase in conversions to Islam among non-Arab citizens.[9] A recent Muslim source estimated that there are close to 10,000 Muslim converts living in Brazil.[8] Indeed, Brazil may have become a hub for Islam in Latin America. During the past 30 years, Islam has become increasingly noticeable in Brazilian society by building not only mosques, but also libraries, arts centres, and schools and also by funding newspapers.[10] The growth of Islam within Brazil is demonstrated in the fact that 2 of the 3 existing Portuguese translations of the Qur'an were created by Muslim translators in São Paulo.[8]
quote:Nou Djeez, als het rokje formaat brede riem is....Een rokje kan nimmer te kort zijn
quote:... is dat de juiste lengteOp maandag 9 november 2009 @ 22:05 schreef E-Lise het volgende:
Universiteit? Het lijkt wel een lagere school...![]()
[..]
Nou Djeez, als het rokje formaat brede riem is....
quote:"ReligionOp maandag 9 november 2009 @ 21:21 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Het is geen islamitisch land, in Brazilië doen ze niet zo moeilijk over een kort rokje normaal gesproken.
quote:Das koud joh...ja ok, niet in Brazilië.Op maandag 9 november 2009 @ 22:11 schreef BasOne het volgende:
[..]
... is dat de juiste lengte
quote:Waarom niet?Op maandag 9 november 2009 @ 21:10 schreef Ali53J het volgende:
[..]
Dat is toch wel het minst erge wat haar kon overkomen. Ik zou niet graag in de schoenen van haar familie staan...![]()