
quote:De biechtstoel (één woord) is een rooms meubel.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:02 schreef CyberRat het volgende:
Ga lekker rukken in je biecht stoel ouwevoet
quote:Dat is niet waar... hier in Rotterdam hebben we die ookOp zaterdag 7 november 2009 @ 12:06 schreef trabant het volgende:
[..]
De biechtstoel (één woord) is een rooms meubel.
quote:Heel veel fokkers begrijpen het verschil niet tussen protestanten en RK. Ik zou er maar niet op ingaanOp zaterdag 7 november 2009 @ 12:06 schreef trabant het volgende:
[..]
De biechtstoel (één woord) is een rooms meubel.
quote:Hoe komt zo'n kerk erbij dat andersdenkenden met pindakaas zouden zijnOp zaterdag 7 november 2009 @ 12:11 schreef betwet het volgende:
Rouvoet wil ouwe tijden doen laten herleven. Heb je iets nodig, ga maar naar de kerk. Oh u bent niet gelovig, dus helaas pindakaas.
quote:Ze geloven allemaal in onzin. Dat de ene club geilt op goud en kindermisbruik terwijl de ander meer heeft met houten banken en zwarte kousen lijkt me bijzaak.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:09 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Heel veel fokkers begrijpen het verschil niet tussen protestanten en RK. Ik zou er maar niet op ingaan
quote:Ja, en heksenjachten met bijbehorende brandstapels.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:12 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Inderdaad fuck de scheiding van kerk en staat.
Graag ook herinvoering van kerkelijke tribunalen !
quote:Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:01 schreef 666-Iblies het volgende:
De enigste verbinding tussen gemeente en kerk (gebedshuizen in het algemeen) zou de sloopregeling moeten zijn.
Weg met die onzin !!!
quote:het gaat waarschijnlijk niet zozeer om "begrijpen". als je het zou uitleggen zullen veel fokkers het heus wel begrijpen.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:09 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Heel veel fokkers begrijpen het verschil niet tussen protestanten en RK. Ik zou er maar niet op ingaan
quote:Onze kerk organiseert twee keer per jaar (in samenwerking met de gemeente) een buurtschoonmaakdag waar zowel leden van onze kerk als buurtbewoners aan meedoen.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:15 schreef Tha_Leonardo het volgende:
lijkt me mooi als de kerkbezoekers na de mis allemaal de wijk in trekken om de wijk weer leefbaar te maken.
je weet wel. blikjes en andere troep opruimen en zo. lijkt me bijzonder nuttig.
het is dat ik geen behoefte heb aan een gezegende afwas, maar anders mogen ze die ook komen doen.
quote:Dat komt door je oogkleppen.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:24 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Onze kerk organiseert twee keer per jaar (in samenwerking met de gemeente) een buurtschoonmaakdag waar zowel leden van onze kerk als buurtbewoners aan meedoen.
Ik zie het probleem niet.
quote:Bij ons doet de reinigingsdienst Gemeente dat, aangevuld met pikkelateurs geleverd door justitieOp zaterdag 7 november 2009 @ 12:24 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Onze kerk organiseert twee keer per jaar (in samenwerking met de gemeente) een buurtschoonmaakdag waar zowel leden van onze kerk als buurtbewoners aan meedoen.
Ik zie het probleem niet.
quote:dat zeg ik net. dat vind ik nou net _wel_ een goed idee. maar anti-Darwin folders in mijn brievenbus, anti abortus wetgeving en al dat soort dingen... als je gelooft dat abortus niet goed is, dan pleeg je toch geen abortus? als je gelooft dat de wereld 5000 jaar oud is, geloof je dat toch lekker. ik heb andere ideeën daarover, maar ik ga ook niet langs de deuren om die te verspreiden. iedereen zijn eigen ding. maar waarom zou een sportschool (erg goed voor de volksgezondheid, zou een voorkeursbehandeling moeten krijgen) wel ozb moeten betalen en een kerk niet? volgens mijn levensovertuiging spoort dat niet.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:24 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Onze kerk organiseert twee keer per jaar (in samenwerking met de gemeente) een buurtschoonmaakdag waar zowel leden van onze kerk als buurtbewoners aan meedoen.
Ik zie het probleem niet.
quote:het gaat er om wat voor rol de de kerk in de samenleving zou moeten spelen volgens Rouvoet (het grotere plaatje) en daar horen ideeën over homo's en Darwin, ideeen over zondagsrust en gewoon belasting betalen ook gewoon bij.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:36 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Maar dat heeft niets te maken met de voorbeelden die Rouvoet noemt. Rouvoet heeft het over gemeenten die kerken inschakelen juist voor dingen als buurtschoonmaak, maaltijdverzorging, kinderopvang, hulp op enige wijze. Het gaat helemaal niet over anti-darwin folders en OZB
En christelijk Nederland bestaat uit meer dan alleen de SGP
quote:nee. ben ik het niet mee eens. iedereen of elke instelling die zich voor de maatschappij wil inzetten moet dat vooral doen. ik wil best mee doen met een door een kerk georganiseerde schoonmaakdag. ik wil daarbij alleen niet moeten bidden voor het schoonmaken of lastig worden gevallen met religieuze opvattingen en preken.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:37 schreef Molurus het volgende:
Opzouten met die kerken. Laat dat werk maar doen door religie-neutrale instellingen.
quote:Zolang daar geen subsidie heen gaat vind ik het best, maar zo gauw dat wel het geval is dient zo'n instelling neutraal te zijn tav levensovertuiging.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:48 schreef Tha_Leonardo het volgende:
nee. ben ik het niet mee eens. iedereen of elke instelling die zich voor de maatschappij wil inzetten moet dat vooral doen. ik wil best mee doen met een door een kerk georganiseerde schoonmaakdag. ik wil daarbij alleen niet moeten bidden voor het schoonmaken of lastig worden gevallen met religieuze opvattingen en preken.
quote:Mee eens! Ik heb persoonlijk niks met kerken of religies, maar op sommige punten zijn ze veel efficiënter dan overheden. Zo organiseren de kerken in onze stad organiseren jaarlijks een reis van twee weken naar een land waar dan verschillende werkzaamheden worden verricht. Er wordt met 10-20 man vrijwillig even een school opgeknapt met een paar duizend euro steun de gemeente.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:48 schreef Tha_Leonardo het volgende:
[..]
nee. ben ik het niet mee eens. iedereen of elke instelling die zich voor de maatschappij wil inzetten moet dat vooral doen. ik wil best mee doen met een door een kerk georganiseerde schoonmaakdag. ik wil daarbij alleen niet moeten bidden voor het schoonmaken of lastig worden gevallen met religieuze opvattingen en preken.
quote:Dat moest natuurlijk "mijn vrijheid" zijn.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:50 schreef JantjeV1 het volgende:
Straks krijgt de Kerk dusdanig veel macht over de samenleving, Dat we helemaal geen kant meer op kunnen. Alles is verboden en verbannen. En moeten we allemaal als een mongool die bijbel lezen en is niet geloven strafbaar. Moeten ik me vrijheid opofferen?
quote:het gevaar hiervan is dat ze ook nog eens gaan sympatiseren met de islamOp zaterdag 7 november 2009 @ 12:15 schreef Haywood-Yablowme het volgende:
Geloof en Politiek GESCHEIDEN HOUDEN grefo's!!!![]()
Ze proberen ook echt iedereen aan dat onnozele geloof te helpen he...
quote:En jij denkt dat iedere christen je zal vertellen dat je zal branden in de hel? Zo'n christen heeft de Bijbel niet goed gelezen, daar staat namelijk dat God degene is die het oordeel daarover velt. Niet wij.Op zaterdag 7 november 2009 @ 12:45 schreef Tha_Leonardo het volgende:
[..]
het gaat er om wat voor rol de de kerk in de samenleving zou moeten spelen volgens Rouvoet (het grotere plaatje) en daar horen ideeën over homo's en Darwin, ideeen over zondagsrust en gewoon belasting betalen ook gewoon bij.
als ik in de stad door een goed bedoelende christen wordt aangesproken en hij vertelt me dat ik zal branden omdat ik niet geloof, vind ik dat vrij beledigend. wat heb ik zo iemand aan gedaan dat hij zo minderwaardig tegen me doet? ik ben toch niet naar hem toegegaan om te vertellen dat hij moet denken dat de wereld niet door god geschapen is en dat hij dom is omdat hij dat wel gelooft, of wel soms?
quote:Onder het motto, 'geloof is geloof', zijn ze daar inderdaad al mee bezig.Op zaterdag 7 november 2009 @ 13:06 schreef Evaria het volgende:
[..]
het gevaar hiervan is dat ze ook nog eens gaan sympatiseren met de islam
quote:De christelijke partijen vinden al die onrust over de islam natuurlijk geweldig. Een mooie kans om de verlichting van de jaren 50 en 60 ongedaan te maken zonder zelf in de spotlight te staan. Rouvoet moet zich kennelijk inhouden om niet te vroeg feest te vieren met de kerken.Op zaterdag 7 november 2009 @ 13:20 schreef DrDarwin het volgende:
Onder het motto, 'geloof is geloof', zijn ze daar inderdaad al mee bezig.
De enige vijand die alle religies gemeen hebben is ongeloof, dat is in hun ogen kwalijker dan een ander geloof.
quote:Op zaterdag 7 november 2009 @ 13:27 schreef kottonmats het volgende:
[afbeelding]
quote:zoals je zult begrijpen, kan ik daar niet zoveel mee. ik heb niets met god. wat mij betreft is het de persoon zelf die ik op zijn woorden zal aanspreken.Op zaterdag 7 november 2009 @ 13:07 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
En jij denkt dat iedere christen je zal vertellen dat je zal branden in de hel? Zo'n christen heeft de Bijbel niet goed gelezen, daar staat namelijk dat God degene is die het oordeel daarover velt. Niet wij.