
quote:Als een relmarokkaan in Nederland een Nederlands kind redt van de dood wordt hij ook toegejuicht. De volgende dag wensen ze hem alsnog de dood toeOp vrijdag 6 november 2009 @ 13:58 schreef 2030rd het volgende:
Uit de reacties onder dit bericht blijkt dat Fokkers helemaal geen hekel aan moslims hebben, wat door een aantal linkse figuren en moslims hier vaak gezegd wordt.
Deze militairen zijn immers ook moslims, en FOK juicht hen zo te zien toe.
quote:Inderdaad. maar het is en blijft dan een relmarokkaan. Dit zijn gewoon soldaten die de extremistische uitwassen bestrijden, maakt me geen hol uit of het moslims, christenen of hindoes zijnOp vrijdag 6 november 2009 @ 14:20 schreef Brabiliaan het volgende:
[..]
Als een relmarokkaan in Nederland een Nederlands kind redt van de dood wordt hij ook toegejuicht. De volgende dag wensen ze hem alsnog de dood toe![]()
quote:Klopt jaOp vrijdag 6 november 2009 @ 14:42 schreef 666-Iblies het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat de mensen er naderhand achterkwamen dat de portomonee/paspoort/horloge/gsm van dat kind gestolen waren door diezelfde marokkaan tijdens de reddingsactie !!
quote:Zolang ze maar daar zitten, in VerweggistanOp vrijdag 6 november 2009 @ 14:24 schreef ZoeterMark het volgende:
[..]
Inderdaad. maar het is en blijft dan een relmarokkaan. Dit zijn gewoon soldaten die de extremistische uitwassen bestrijden, maakt me geen hol uit of het moslims, christenen of hindoes zijn![]()