
quote:ja want dat helpt als je in het bos aan het joggen bentOp dinsdag 3 november 2009 @ 09:23 schreef schoelje het volgende:
Die man kan maar beter in een Fiat Panda gaan rijden of zo.
quote:Want dan verstuik je je enkel niet bij het joggen in het bosOp dinsdag 3 november 2009 @ 09:23 schreef schoelje het volgende:
Die man kan maar beter in een Fiat Panda gaan rijden of zo.
quote:Ik heb ze ook nog nooit een fatsoenlijk kinderzitje zien gebruiken voor Hammond. En dat noemt zich een autoprogramma.Drie jaar geleden vocht Hammond (vader van twee kinderen) voor zijn leven na een ongeluk met een raketauto tijdens opnames voor Top Gear.
quote:Toch hopelijk wel op extreem snelle schoenen die voor een sterveling niet te betalen zijn.Bij het joggen in een bos struikelde hij, verzwikte zijn enkel en kneusde zijn enkelbanden.
quote:Ik denk dat het door alle chemicaliën komt die ie binnen krijgt doordat ie z'n tanden zo vaak laat bleken.Op dinsdag 3 november 2009 @ 09:27 schreef AtheistischFundamentalist het volgende:
[..]
Ik heb ze ook nog nooit een fatsoenlijk kinderzitje zien gebruiken voor Hammond. En dat noemt zich een autoprogramma.
quote:Hoezo? Er staat toch ongelukje? Geen "Top Gear presentator Hammond weer zwaargewond bij ongeluk"Op dinsdag 3 november 2009 @ 09:35 schreef maxson het volgende:
Jongens jongens jongens, wat een misselijke misleidende titel...bah bah
quote:Ach vertalen is ook niet het sterkste punt bij het ANPOp dinsdag 3 november 2009 @ 09:43 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Hoezo? Er staat toch ongelukje? Geen "Top Gear presentator Hammond weer zwaargewond bij ongeluk".
Enkelbanden kneuzen is trouwens wel knap, die verrek/scheur je. En als je je verrekt kun je vaak zeker met 2 weken weer normaal functioneren.
quote:"I was out running this morning and I fell over and did my ankle in. Pulled the tendons off the bone!"
Read more: http://www.thesun.co.uk/s(...)g.html#ixzz0VmkKXTNQ
quote:lees anders eerst het bericht isOp dinsdag 3 november 2009 @ 09:23 schreef schoelje het volgende:
Die man kan maar beter in een Fiat Panda gaan rijden of zo.
quote:heb jij wel gelezen???Op dinsdag 3 november 2009 @ 09:23 schreef schoelje het volgende:
Die man kan maar beter in een Fiat Panda gaan rijden of zo.
quote:bij het joggen in een bos struikelde hij, verzwikte zijn enkel en kneusde zijn enkelbanden.
quote:Dat is dus gewoon je hele (tibiofibulare) enkelband doorscheuren, dan zal het wel wat langer duren voor Hamster weer door de bosjes huppeltOp dinsdag 3 november 2009 @ 10:01 schreef crv het volgende:
[..]
Ach vertalen is ook niet het sterkste punt bij het ANP
[..]
quote:Die avatar van een hersendode spreekt boekdelen .Op dinsdag 3 november 2009 @ 10:21 schreef T42 het volgende:
[..]
heb jij wel gelezen???
[..]
quote:Als je binnenkort de greppel in vliegt met een raketauto wel.Op dinsdag 3 november 2009 @ 10:54 schreef BlackLining het volgende:
Ik ben gisteren ook op mijn bek gegaan (), mag dat nou ook in het nieuws?
quote:Nu je het zegt! Hij lijkt wel op die presentator.Op dinsdag 3 november 2009 @ 11:10 schreef Omnitelligence het volgende:
niet echt een Brainiac die kerel
quote:Daar rijdt Captain Slow al inOp dinsdag 3 november 2009 @ 09:23 schreef schoelje het volgende:
Die man kan maar beter in een Fiat Panda gaan rijden of zo.
quote:Op dinsdag 3 november 2009 @ 11:14 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Nu je het zegt! Hij lijkt wel op die presentator.
quote:15 november begint het weer, zoals het elk jaar rond half november begint.Op dinsdag 3 november 2009 @ 11:16 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Daar rijdt Captain Slow al in
Wordt er trouwens al gewerkt aan Seizoen 14?? word wel tijd, want de herhalingen ken ik zo ondertussen wel
quote:15 November op BBC, kan niet wachtenOp dinsdag 3 november 2009 @ 11:16 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Daar rijdt Captain Slow al in
Wordt er trouwens al gewerkt aan Seizoen 14?? word wel tijd, want de herhalingen ken ik zo ondertussen wel
quote:Op dinsdag 3 november 2009 @ 09:24 schreef galop het volgende:
Volgens mij moet hij zn evenwichtsorgaan eens laten nakijken
quote:Misschien was hij welvergeten hoe hij moest lopenDe presentator herstelde onverwacht voorspoedig maar gaf onlangs aan wel met geheugenproblemen te kampen.