quote:Jaloezie en macht over een ander willen, dat is vaak een drijfveer van mensen, maar zeker weten ook omdat dat ze niets beters te doen hebbenOp maandag 5 oktober 2009 @ 11:46 schreef kroegtijger het volgende:
Volgens mij zijn oudere mensen nog veeeeeel erger dan kinderen met dat soort dingen; die oudjes kunnen echt heel gemeen zijn dan. Tsja, ook niet zo gek want ze hebben al de hele dag geen ene reet te doen, dus dan gaan ze elkaar maar zieken natuurlijk
quote:daar is de politiek druk mee bezig straks eerst werken tot 67 dan 69 en dan gewoon tot je omvaltOp maandag 5 oktober 2009 @ 11:41 schreef RedVampire het volgende:
Vind je het gek? Die mensen hebben de hele de geen reet te doen. Niet meer dan normaal dat dat tot spanningen gaat leiden. Geef die mensen gewoon eens wat te doen in plaats van ze hele hele dag binnenshuis te houden!
quote:Je hebt gelijk! Stuur ze allemaal met de VUTOp maandag 5 oktober 2009 @ 18:47 schreef TimMer1981 het volgende:
Iedereen lacht er wel om en doet er luchtig over, maar je zal toch goddomme in zo'n bejaardengevangenis zitten met zo'n stelletje tuig.