

quote:Nee ze deed het met BrainpowerOp maandag 31 augustus 2009 @ 12:50 schreef Spotmatic het volgende:
Was zij geen lesbo???
quote:Volgens mij schrijf jij hartstikke, hartstikke vaudt.Op maandag 31 augustus 2009 @ 12:51 schreef J86 het volgende:
Boeiend...
Wedden dat ze harstikke blij is met al die aandacht, had ze wel nodig ook
Stefan (Redactie Frontpage) 31-08-2009 @ 12:55
quote:Das een goede reden om lesbo te worden.Op maandag 31 augustus 2009 @ 12:54 schreef Karstman het volgende:
[..]
Nee ze deed het met Brainpower
quote:Niet iedereen die meedoet met Idols is automatisch homofiel.Op maandag 31 augustus 2009 @ 12:50 schreef Spotmatic het volgende:
Was zij geen lesbo???
quote:Dat heet een beavershot.Op maandag 31 augustus 2009 @ 12:57 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
En wanneer 'per ongeluk' je ondergoed verschuift en iedereen kan je mosseltje zien en/of ruiken, heet dat dan een slipslip?
quote:Nee, dat is een 'geschoten bever', maar iemand die zich dat allemaal meteen gaat afvragen noem je een wipkip.Op maandag 31 augustus 2009 @ 12:57 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
En wanneer 'per ongeluk' je ondergoed verschuift en iedereen kan je mosseltje zien en/of ruiken, heet dat dan een slipslip?
quote:Leuke meid, beschaafde tietjes, risico van het vak, professioneel opgelost. Ik geloof dat er maar twee frames op de video staan waar Hind's schoonheid ietsje uitgebreider te bewonderen is dan ze zelf graag had gezien"Ik had liever gehad dat het niet was gebeurd. Maar ik durf nog wel over straat hoor."
quote:Ik heb ze gezien die er rotter uitzagen hoor....Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:05 schreef Tommzzz het volgende:
Wat een gedoe om niks, ze blijft toch lelijk
quote:PLORK gevalletje dan misschien. Het is namelijk eigenlijk de kop van het mens dat zo afstoot, man, wat een doomkop heeft zij toch.Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:11 schreef LongDonMarkus het volgende:
[..]
Ik heb ze gezien die er rotter uitzagen hoor....
quote:Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:03 schreef JacsReality het volgende:
Mooi tietje, dunkt me.
quote:sja, jullie weten tenminste waar je het over hebtOp maandag 31 augustus 2009 @ 13:01 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Ik zou ook van mezelf schrikken als ik er als zo'n gedrocht uit zou zien.
quote:persoonlijk zie ik dat niet zo...Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:14 schreef shiznuts het volgende:
[..]
PLORK gevalletje dan misschien. Het is namelijk eigenlijk de kop van het mens dat zo afstoot, man, wat een doomkop heeft zij toch.
[afbeelding]
quote:Hopelijk op jou.Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:26 schreef redrum76 het volgende:
gevalletje eerwraak straks
quote:Klopt. Iets wat je niet hebt, kun je ook niet laten zien, dus hoeft ze zich niet te schamen.Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:24 schreef Japjongetje het volgende:
Ze hoeft zich nergens om te schamen, dunkt me..
quote:Nah, sorry hoor, ik vind het écht een leuk vrouwtje. Post eens een foto van je vriendin (als je die hebt)?Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:14 schreef shiznuts het volgende:
PLORK gevalletje dan misschien. Het is namelijk eigenlijk de kop van het mens dat zo afstoot, man, wat een doomkop heeft zij toch.
[afbeelding]
quote:*zucht*Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:28 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Klopt. Iets wat je niet hebt, kun je ook niet laten zien, dus hoeft ze zich niet te schamen.
Het enige wat nu kan gebeuren is dat ze een schadeclaim krijgt van Pickwick, wegens het schaden van het onschuldige imago van theezakjes.
quote:Iedereen in Hiversum / aalsmeer is homofielOp maandag 31 augustus 2009 @ 12:56 schreef Vader_Aardvarken het volgende:
[..]
Niet iedereen die meedoet met Idols is automatisch homofiel.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:27 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Bof jij even, 99% van de fokkertjes kent alleen maar virtuele tieten.
quote:Bleugh spiegeleitje noemen we dat.Op maandag 31 augustus 2009 @ 13:03 schreef JacsReality het volgende:
Mooi tietje, dunkt me.