Het is helemaal hot in Amsterdam: Smart smijten. Zoals de naam al doet vermoeden gaat het hier om geparkeerde auto's, voornamelijk van het merk Smart, die zomaar in de gracht worden 'gesmeten'.
De bezigheid vindt met name in het weekeinde plaats, wanneer veel jongeren op stap zijn in de hoofdstad. De politie wilde deze vorm van vandalisme niet in de publiciteit brengen. Zij zijn bang dat dit aanstekelijk werkt en dat de rage volledig uit de hand loopt.
Agenten surveilleren nu in het weekeinde extra om het 'Smart smijten' een halt toe te roepen. De kleine autootjes zijn klein en gemakkelijk met een paar man over de railing te gooien wanneer de auto langs de gracht geparkeerd staat. Casper de Jong is ook slachtoffer geworden van deze vorm van vandalisme. "De wagen stond haaks geparkeerd met de achterkant naar het water."
Toen de politie het slachtoffer 's nachts uit zijn bed belde, bleek het inderdaad om zijn Smart te gaan. De auto werd total loss verklaard. De Smart van zijn compagnon onderging hetzelfde lot. Ook zijn Smart werd total loss verklaard. Ook bij het Smart-centrum in Amsterdam kan een medewerker bevestigen dat zij afgelopen tijd meerdere malen met deze vorm van vandalisme zijn geconfronteerd.
quote:hahaha,tijd voor een fok mongolen bitch battle topic geloof ik,elkaar op punten basis een beetje afzeiken,kan een rage worden !deze nietsnut gaat nog even een paar telefoontjes plegen en zo lekker met de camera op pad om voor mezelf wat te fotograferen.vermaak jullie nog een beetje,was fun !Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:28 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik dacht dat je een fokvrije "vakantie" ging hebben.![]()
![]()
Je bent er nog steeds.![]()
13-0![]()
quote:Mijn tieten passen prima in die auto. En ik heb nog ruimte om te sturen ook! En om normaal te zitten.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 08:46 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
vraagje:passen je grote ballen ook in de wagen of moet je deze op het dak(je) leggen ?om in een dergelijke overdekte trapskelter zover te durven rijden moet je namelijk serieuze cajones hebben....of een gaatje in de schedel,dat wil ook helpen !![]()
quote:ik heb met mijn 2 meter ooit eens voor de grap in een smart gezeten maar moest mijn benen zo ongeveer in mijn nek leggen.ik kon me dan ook niet voorstellen dat mensen er daadwerkelijk mee de weg op durven gaan.het is een kwetsbaar wagentje,als je betrokken raakt bij een ongeval kun je er bijna zeker van zijn dat je het er wel eens niet goed vanaf kan brengen omdat de kans op letsel wel erg groot is.bovendien wordt hij,doordat de smart zo klein is,nog al eens over het hoofd gezien met alle gevolgen van dien.als je dan zo'n lange tocht maakt met dit bakje,vind ik dat van tamelijk veel lef getuigen....Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:33 schreef Tally het volgende:
[..]
Mijn tieten passen prima in die auto. En ik heb nog ruimte om te sturen ook! En om normaal te zitten.
Waarom een gaatje in je hoofd? Hij rijdt prima. En als ik even vergelijkt tussen de andere auto die ik heb dan scheelde het me in ieder geval meer dan de helft aan kosten van benzine. Dus de keuze was voor mij snel gemaakt. Ik kon ook makkelijk mijn kleding (tassen) kwijt achterin. Dus waarom niet!
quote:SrryOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:21 schreef Szixxx het volgende:
[..]
Fout!!! 1-0 voor mij zul je bedoelen.
Ik heb namelijk precies voor elkaar gekregen waar op hoopte![]()
Die zure bom laten happen en vol in de verdediging laten gaan![]()
quote:The Laforest defend and fan brigade has a busy dayOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:15 schreef E-Lise het volgende:
[..]
Ik zie niets verkeerds aan dat hoofd hoor...![]()
Val je op mannen ofzo dat je daar op let?
quote:Noem je ook een Ferrari hèOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:25 schreef RetepV het volgende:
[..]
Als het parcours uit alleen bochten bestaat, dan gaat 'ie het winnen.
[..]
http://en.redinfocus.com/Racecars-Prototypes/Ferrari-512-M-1971/

quote:A-cupje dusOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:33 schreef Tally het volgende:
[..]
Mijn tieten passen prima in die auto. En ik heb nog ruimte om te sturen ook! En om normaal te zitten.
quote:Fok nodig hebben om te ontstressen tijdens een zogenaamde vakantieOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:22 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
aangezien ik een mongool ben is dit inderdaad mijn 2e thuis,klopt als een bus !en wat mijn klanten betreft:het zal ze een hele dikke worst zijn of ik aldanniet mongaulistische trekjes vertoon,zolang ik maar goed werk aflever,en laat ik mijn vak nu goed verstaan.goed he,de gemiddelde jostie is jaloers op me !ik hap niet,ik ontstres ff,dat is alles.die kast waar jij daarentegen opzit is tamelijk hoog,of is je vakantie al weer voorbij en ben je daardoor sjaggo ?![]()
![]()
0 -2 dan maar in mijn voordeel ?
quote:Alleen een mongool rijdt in een Smart als ie zelf 2 meter lang is..Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:39 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
ik heb met mijn 2 meter ooit eens voor de grap in een smart gezeten maar moest mijn benen zo ongeveer in mijn nek leggen.ik kon me dan ook niet voorstellen dat mensen er daadwerkelijk mee de weg op durven gaan.het is een kwetsbaar wagentje,als je betrokken raakt bij een ongeval kun je er bijna zeker van zijn dat je het er wel eens niet goed vanaf kan brengen omdat de kans op letsel wel erg groot is.bovendien wordt hij,doordat de smart zo klein is,nog al eens over het hoofd gezien met alle gevolgen van dien.als je dan zo'n lange tocht maakt met dit bakje,vind ik dat van tamelijk veel lef getuigen....
tieten op het stuur en op de cruise control,rij ze...![]()
quote:je avatar had me al lang verraden waar de eindbestemming naartoe gingOp vrijdag 24 juli 2009 @ 11:45 schreef Szixxx het volgende:
[..]
Fok nodig hebben om te ontstressen tijdens een zogenaamde vakantie
Jezelf een mongool vinden
Overigens chagerijnig zul je mij vrijwel nooit zien (jij zeker niet) en ook heb ik Fok niet nodig heb om te ontstressen. Sterker nog, ik heb Fok niet eens nodig. Ik kom hier om Als je dat nodig hebt dan mag je je oprecht afvragen wat er mis is met je. Maar dat wist je al, je bent immers mongool en een levert redelijk goed werk af waarbij je alleen indruk maakt bij de gemiddelde josti.![]()
Goed bezig man!![]()
Ik kan je overigens melden dat ik nog op vakantie ga.. (naar het buitenland). Overigens kan ik daar zo vaak hen als ik wil wanneer ik maar wil en het kost me niets. En als ik op mijn vakantie adres ben denk ik niet eens aan fok waarbij jij blijkbaar gedoemd bent om zielig in Nederland moet vertoeven en daarbij Fok nodig hebt om je te ontstressen![]()
U zei?
![]()
quote:Pantera's heersen!Op vrijdag 24 juli 2009 @ 09:55 schreef woessie het volgende:
[..]
Da's een De Tomaso Pantera en ik wil er een
[afbeelding]
Met recht mijn droomauto
quote:Kansloos, en dan zeg ik nog te veel....Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:52 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
je avatar had me al lang verraden waar de eindbestemming naartoe ging.ff wat nieuwe jasjes met nepbontkraagjes inslaan en een paar weken freeloaden bij familie ?he ja,echt mijn idee bvan een droom vakantie,veel beter dan de malediven idd
!doe je geit de groeten,het beest zal wel blij zijn dat zijn anus een paar weken tot rust kan komen nu jij het land uit gaat ...het zonnetje schijnt,ik ga er vandoor,ff lekker een frisse neus halen terwijl jij je zit op te vreten achter je,waarschijnlijk gejatte,laptop
.
Lator........![]()
PS:
whehehe,never mind....
quote:LOL!!! hij is goed maar helaas voor jou niet correct.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:52 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
je avatar had me al lang verraden waar de eindbestemming naartoe ging.ff wat nieuwe jasjes met nepbontkraagjes inslaan en een paar weken freeloaden bij familie ?he ja,echt mijn idee bvan een droom vakantie,veel beter dan de malediven idd
!doe je geit de groeten,het beest zal wel blij zijn dat zijn anus een paar weken tot rust kan komen nu jij het land uit gaat ...het zonnetje schijnt,ik ga er vandoor,ff lekker een frisse neus halen terwijl jij je zit op te vreten achter je,waarschijnlijk gejatte,laptop
.
Lator........![]()
quote:En terecht, die kanker-gastjes die dit flikken beseffen dus totaal niet hoelang mensen hiervoor hebben moeten werken. Een auto is het duurste bezit op 'n huis na & voor veel mensen is dit idd. hun "heilige koe". Dit heeft trouwens niets meer met vandalisme te maken, maak er maar 'n economisch delict van, dan krijgen dit soort kankerlijers tenminste 'n paar jaar celstraf hier, ipv. 'n taakstrafje...Op vrijdag 24 juli 2009 @ 08:54 schreef SeanConnery het volgende:
De gemiddelde autobezitter is voor invoer van de doodstraf als iemand aan hun heilige koe komt. Zelfs al is het maar een kleine smart koe.
quote:Mensen die aan de hand van een avatar iemands persoonlijkheid denken te kunnen achterhalenOp vrijdag 24 juli 2009 @ 12:03 schreef Mystic_HBC het volgende:
[..]
Kansloos, en dan zeg ik nog te veel....
quote:100% mee eens, zoiets gaat echt te ver.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 12:16 schreef Xbm360 het volgende:
[..]
En terecht, die kanker-gastjes die dit flikken beseffen dus totaal niet hoelang mensen hiervoor hebben moeten werken. Een auto is het duurste bezit op 'n huis na & voor veel mensen is dit idd. hun "heilige koe". Dit heeft trouwens niets meer met vandalisme te maken, maak er maar 'n economisch delict van, dan krijgen dit soort kankerlijers tenminste 'n paar jaar celstraf hier, ipv. 'n taakstrafje...
quote:Ik heb een ongeluk gehad met een Clio (geen hele oude Clio) en een smart. Hej ik blijf een vrouw en die kunnen niet rijden. Maar ik kwam beter uit de smart dan uit de Clio. De smart heeft zo'n harde constructie qua kooi dan die bij bijna elke (lees dus niet alle) botsing wel heel blijven. De Clio was er erger aan toe.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:39 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
ik heb met mijn 2 meter ooit eens voor de grap in een smart gezeten maar moest mijn benen zo ongeveer in mijn nek leggen.ik kon me dan ook niet voorstellen dat mensen er daadwerkelijk mee de weg op durven gaan.het is een kwetsbaar wagentje,als je betrokken raakt bij een ongeval kun je er bijna zeker van zijn dat je het er wel eens niet goed vanaf kan brengen omdat de kans op letsel wel erg groot is.bovendien wordt hij,doordat de smart zo klein is,nog al eens over het hoofd gezien met alle gevolgen van dien.als je dan zo'n lange tocht maakt met dit bakje,vind ik dat van tamelijk veel lef getuigen....
tieten op het stuur en op de cruise control,rij ze...![]()
quote:Nee geen A-cupje.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:42 schreef Kwispelig het volgende:
[..]
A-cupje dus![]()
quote:I also love slutsOp vrijdag 24 juli 2009 @ 13:12 schreef Tally het volgende:
[..]
Nee geen A-cupje.
quote:Was het niet zo dat kleine auto's minder geschikt zijn om langdurig op de weg te rijden?Op vrijdag 24 juli 2009 @ 08:30 schreef Tally het volgende:
Ik rij smart! (zonder hoofdletter anders krijg ik op mijn kop).
En ik vind het heerlijk. Parkeren gaat in het begin niet zo makkelijk als je zou denken want je mist een kont.
Maar hij rijdt heerlijk! Ik ben net terug van een rondritje (Duitsland, Kroatie, Italie en Frankrijk) met de smart. En het ging super.
Ik ben er blij mee. En hoop dat deze jongens snel gepakt worden, in de smart gezet worden en daarna de gracht in gaan.
quote:Afgezien van het feit dat ik je nu volgens de fok!norm zou moeten gaan afzeiken vanwege je spelfout wil ik je eigenlijk vragen hoe je er bij komt dat er hiervoor geen nadeel was aan "klijne" auto's?Op vrijdag 24 juli 2009 @ 13:59 schreef xan2 het volgende:
eindelijk een nadeel aan klijne auto's
quote:hehe,had ik je toch op de kast he want je hapte goed.was fun,veel plezier op je vakantie en groeten aan je.... vriendin !Op vrijdag 24 juli 2009 @ 12:09 schreef Szixxx het volgende:
[..]
LOL!!! hij is goed maar helaas voor jou niet correct.
Ten eerste. Ik ben geen bontkraagje, en wil niets met dat soort van mensen van doen hebben. Vandaar de avatar. Er is dus iets mis met je interpretatie.
Helaas beschikt mijn familie over een vakantievilla met een tuin die niet veel onder doet voor een voetbalveld. Het is een rustig dorpje in Duitsland waar je heerlijk tot rust kan komen.
Helaas voor de geit heb ik een vriendin waar ik mijn pleziertjes kan hebben. Aan je frustratie te zien kan ik je wel even mijn geit uitlenen zodat je sexueel ook even actief kunt zijn. Maar niet te ruig!! Dat is ie niet gewend, hij is nog maagd.
Ik ga ook even mijn neus luchten (goed idee van je) en daarna weer aan het werk. Ik werk niet met een laptop, ik heb een mooie desktop pc met 22 inch schermThuis heb ik wel een laptop én een PC.
Sorry ik heb gelogen, ik heb helemaal geen geit, sorry
Het is een heerlijke dag vandaag![]()
quote:'s morgens sta ik in de baas zijn tijd in de file, 's avonds is het mijn eigen tijd.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 09:54 schreef RetepV het volgende:
[..]
LOL, ik heb er ook gewoon een auto bij. De ultieme luxe. Een auto die je maar een paar keer per jaar gebruikt voor het geval dat het regent.
Naja, ik heb hem ook voor die paar keer dat ik het niet erg vindt om mijn vrije tijd op te geven om in de file te staan.
Ik vraag me altijd af of die mensen die in de file staan daar voor betaald krijgen door hun baas, of dat het om hun eigen vrije tijd gaat.
Mijn baas betaalt de uren die ik in de file sta niet, die gaan van mijn eigen vrije tijd af. Volgens mij geldt dat voor zo'n beetje iedereen.
Welke ontzettende sukkel geeft nu een deel van zijn vrije tijd op om op tijd op zijn werk te kunnen zijn? Wie geeft nu zomaar een stuk van zijn vrije tijd weg aan zijn baas? Dan ben je toch je verbinding met de realiteit kwijt? Je baas is er blij mee, want die kan dat geld dat hij anders kwijt aan salaris zou zijn lekker steken in het kopen van een jacht, of het huren van escort girls, of het kopen van die Aston Martin. Het is niet voor niets dat jouw baas altijd zo vrolijk en vol energie op zijn werk komt, en jij niet.
quote:Bier kost bijna niets? Hoe lang leef jij al onder een steen als ik vragen mag? Ik heb niet eens een auto, en ik moet dus volgens jou maar meer gaan betalen voor mijn bier?Op vrijdag 24 juli 2009 @ 09:27 schreef Mr.Bizarro het volgende:
Alkohol is veels te goedkoop. De horeka moet zijn prijzen eens vertienvoudigen. Slijters ook. Maar vooral bier, want vrijwel niks kost.
AH geeft het gratis weg. Drugs is duurder, ja. Als je geen geld meer hebt om te eten gaan de mensen wel anders denken.
Een fles bier moet minstens evenveel zijn als het minimumloon.
Dan wordt het echt een genot.
Maar nu moet je je helemaal te pletter zuipen anders krijg je geen kick.
Zal ook doden in het verkeer schelen.
quote:Bier kost bijna niets? Hoe lang leef jij al onder een steen als ik vragen mag? Ik heb niet eens een auto, en ik moet dus volgens jou maar meer gaan betalen voor mijn bier?Op vrijdag 24 juli 2009 @ 09:27 schreef Mr.Bizarro het volgende:
Alkohol is veels te goedkoop. De horeka moet zijn prijzen eens vertienvoudigen. Slijters ook. Maar vooral bier, want vrijwel niks kost.
AH geeft het gratis weg. Drugs is duurder, ja. Als je geen geld meer hebt om te eten gaan de mensen wel anders denken.
Een fles bier moet minstens evenveel zijn als het minimumloon.
Dan wordt het echt een genot.
Maar nu moet je je helemaal te pletter zuipen anders krijg je geen kick.
Zal ook doden in het verkeer schelen.
quote:Nee toch niet.. Je had me niet op de kast. Verre van zelfs, als je mij op de kast weet te krijgen dan zou ik je waarschijnlijk negeren.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 15:27 schreef ZoetZuurHapje het volgende:
[..]
hehe,had ik je toch op de kast he want je hapte goed.was fun,veel plezier op je vakantie en groeten aan je.... vriendin !![]()
quote:Lol, ik denk dat laforest zichzelf prima kan verdedigen. En ja ik had het druk.... vandaar.Op vrijdag 24 juli 2009 @ 11:41 schreef Kwispelig het volgende:
[..]
The Laforest defend and fan brigade has a busy day![]()
quote:Hahha en dan mis smijten door de voorruit van de smart ... en dan jah ..dan is die eigenlijk ook totall losOp vrijdag 24 juli 2009 @ 17:14 schreef farseer het volgende:
Oh oh oh, wat ben je dan toch een toekomstloze neanderthaler als je dat soort dingen flikt. Volgende keer kunnen dat soort gasten bakstenen naar hun hoofd verwachten willen ze nog eens zoiets flikken.