quote:gozer waar heb je het over, ik vind dit even walgelijk als jij dat vind, en zelfs walgelijker, omdat het mij in een schaamtelijke positie neerzet, omdat ik evenals turk ben.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:29 schreef Pacifico het volgende:
Moet je in Nederland eens flikken, gelijk de hele Toerkiesjj gemeenschap over je heen, protestmarsen door de straten en spandoeken met de tekst "diezkriemienazi!"
quote:Wie moet dat betalen chef?Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:08 schreef Halve-Amerikaan het volgende:
Oprotten met die gast, en wat een zwakke schadevergoedingen zeg...
$500 euro? Gooi d'r maar een nulletje bij aan, dat tuig kan die vrouwen wel heel erg getraumatiseerd hebben...
quote:De Belgische overheid. Dus zo erg is dat nou ook weer niet.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:40 schreef Frontliner643 het volgende:
[..]
Wie moet dat betalen chef?![]()
quote:beste vriend,Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:33 schreef leegzuigen het volgende:
[..]
man, relax... je geeft 5 reacties die alleen maar agressie uitstralen, lijkt me niet echt een goed idee als je kijkt na hoe er al gedacht wordt.
had beter in turkije tegen hem gevochten kunnen worden, die jongen wordt in turkije onthaald als een held..![]()
quote:Door gedreven wel.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:43 schreef Evelien het volgende:
'doorgedreven'? staat dat in de dikke Van Dale?
quote:zucht......dat is al 442 x voorbij gekomenOp woensdag 20 mei 2009 @ 21:44 schreef DjinN het volgende:
waar slaat dat bedrag van een euro nou weer op
quote:Daarom is het goed dat die marokkaantjes en turkjes vertrekken samen met hun ouders en andere familie.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:22 schreef TurkenSuperieur het volgende:
[..]
ja en dan?
een mietje blijft een mietje.
een land vol mensen dat zich geintimideerd voelt door marokkaantjes van 10 jaar op pleintjes en veldjes.
dus snaveltje toe
quote:Achterlijk persoon, kun jij mij dat aanwijzen?Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:29 schreef Pacifico het volgende:
Moet je in Nederland eens flikken, gelijk de hele Toerkiesjj gemeenschap over je heen, protestmarsen door de straten en spandoeken met de tekst "diezkriemienazi!"
quote:"t was ook een lulletje van niks.Op woensdag 20 mei 2009 @ 20:46 schreef Desmonkey het volgende:
[..]
Lol
quote:Net als vele meisjes die zijn aangerand geef je het hem niet kwalijk...Terwijl je dat juist wel moet doen. Die mogool zit verkeerd, hij had dat nooit mogen doen, hij had nooit aan je mogen zitten. Care dat die gozer nooit eerder is Europa is geweest, dat betekent nog niet dat hij aan je mag zitten. Zegt wel wat over de opvoeding daar..Op woensdag 20 mei 2009 @ 23:30 schreef AndreaW het volgende:
Missink link,
Ik zal je een verhaaltje vertellen .. toen ik 16 was hadden we hele nieuwe Turkse buren ontzettend gastvrij en heerlijke thee en koffie en etenNa een jaar vertelde onze buurman dat er een zoon zou overkomen. En vroeg mij mee tegaan naar Schiphol zodat ik de aankomst kon vertellen ..
Zoon kwam aan feest thuis .. als dank werd ik in de gang bijna aangerand .. de zoon kwam uit een dorp en had nog nooit een westerse tiener gezien .. Ik vertelde dat aan Pa .. had het beter niet kunnen doen want op zijn aankomst kreeg hij wat klappen die dagen erna nog zichtbaar waren :S
Kan het zoon nu ik ouder ben niet kwalijk nemen hij kwam uit een streek en never seen Europe maar toen was het heftig voor me ...
Wat ik hiermee wil zeggen dat sommige mensen een cultuurshock ervaren .. Niet dat ik het goedpraat btw.
quote:Ja waarschijnlijk al opzoek naar de 70 / 72 maagdenOp woensdag 20 mei 2009 @ 20:43 schreef pberends het volgende:
Na een paar aanrandingen dacht meneer dat hij in het verderfelijke westerse paradijs beland was.
quote:Hoe kom je er bij dat kontje knijpen hier mag? Het wordt hoog tijd dat iemand jou manieren leert.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:10 schreef Ghazi het volgende:
Kontje knijpen moet kunnen volgens de de Nederlandse norm, maar verkrachting gaat te ver?
quote:Heaven ???? were the f*ck is dat ??? daar wil ik ook naartoeOp donderdag 21 mei 2009 @ 01:40 schreef Dayan het volgende:
In de buurt waar ik woon zijn nulkommanul marokkanen.
quote:Wat terecht!? Die gast mag wat mij betreft meer straf krijgen dan dit!Op woensdag 20 mei 2009 @ 20:43 schreef InGebruik het volgende:
Terecht!
quote:Ja doe maar 30 jaar (gevangenis niet het Hilton) ofwel water en brood en arbeid) en daarna uitzetting...Op donderdag 21 mei 2009 @ 03:06 schreef mosa24 het volgende:
[..]
Wat terecht!? Die gast mag wat mij betreft meer straf krijgen dan dit!
Lockshot84 (FOK!games crew) 21-05-2009 @ 05:38
quote:Maar dat is wat andersOp woensdag 20 mei 2009 @ 21:44 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Door gedreven wel.![]()
quote:Hem vrijlaten en de aangerande vrouwen stenigen dus?Op woensdag 20 mei 2009 @ 20:44 schreef siddha het volgende:
sharia wet op hem toepassen![]()
![]()
quote:Haha, jou zit duidelijk iets dwars.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:18 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Nee, toont aan dat Europese vrouwen minder gewilliig zijn dan ze ons doen geloven, hoewel ze na de eerste date toch 9 van de 10 keer aan je lul hangen, al is dat eem uitscheidingsorgaan.![]()
quote:Hier ben ik het dus WEL mee eens. Kijk wat een trauma zo'n vrouwtje er aan over houdt als er zo'n vies onhygiënisch klotejong uit ... aan je gaat zitten en nog in je komt ook. beh.Op woensdag 20 mei 2009 @ 20:45 schreef Faeroer het volgende:
Vogelvrij laten verklaren alsjeblieft.
quote:Achterlijke barbaar. Niet moeilijk dat je al de vrijheden van jullie vrouwen moeten ontnemen en volledig met stof moeten bedekken zodat je amper diens geslacht kunt herkennen. Jullie kunnen je niet eens beheersen. Maarja.. wat meer kan je verwachten van een religie die vrij denken ontmoedigd. De geschiedenis van Iran is een perfect voorbeeld.. een bende barbaarse Islamitische bedoïnen valt binnen en roeit diens beschaving uit omdat ze het gewoon niet begrijpen doordat ze dom gehouden worden door Mohammed als controlemiddel. De Islam is een kanker die beschaving bedreigt, hebben ze al meermaals doorheen de geschiedenis aangetoond.Op woensdag 20 mei 2009 @ 21:18 schreef Ghazi het volgende:
Nee, toont aan dat Europese vrouwen minder gewilliig zijn dan ze ons doen geloven, hoewel ze na de eerste date toch 9 van de 10 keer aan je lul hangen, al is dat eem uitscheidingsorgaan.![]()