Het sprookje tussen Yolanthe en Jan Smit lijkt over en uit. Yolanthe heeft het helemaal gehad met volkszangers, en wil nu gaan voor een echte man. De mooie Yolanthe is namelijk gesignaleerd met niemand minder dan Wesley Sneijder.
De actrice, die afgelopen zaterdag nog blij vertelde verliefd te zijn op de Noren en hen derhalve twaalf punten gaf, is het hele weekend met de pas gescheiden voetballer opgetrokken. Zonder Jan aan haar zijde is Yolanthe tot in de kleinste uurtjes wezen stappen in een Amsterdams café.
Yolanthe zou 'als een blok' zijn gevallen voor de speler van Real Madrid. De Volendammer moet waarschijnlijk alle hoop laten varen. "Yolanthe lijkt haar pleziertjes steeds vaker buiten de deur te zoeken", aldus Shownieuws.
Met dank aan Djeez voor de submit.
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 @ 10:01 schreef Xs2Shanna het volgende:
Sneijder? Een echte vent? Een man die onder de 1.75 is, kun je geen man noemen.
quote:Daarom speelde ze in Onderweg naar Morgen omdat ze goed kan acteren.Op dinsdag 19 mei 2009 @ 14:49 schreef vencodark het volgende:
Lees net dat het management het nu bevestigd heeft.Jammer hoor, ben benieuwd of ze echt vreemd gegaan is met Sneijder. Meestal is het 'waar rook is, is vuur. Had ik niet achter haar gezocht (nee, echt niet). Ze leek zo helemaal hoteldebotel.
![]()