Het sprookje tussen Yolanthe en Jan Smit lijkt over en uit. Yolanthe heeft het helemaal gehad met volkszangers, en wil nu gaan voor een echte man. De mooie Yolanthe is namelijk gesignaleerd met niemand minder dan Wesley Sneijder.
De actrice, die afgelopen zaterdag nog blij vertelde verliefd te zijn op de Noren en hen derhalve twaalf punten gaf, is het hele weekend met de pas gescheiden voetballer opgetrokken. Zonder Jan aan haar zijde is Yolanthe tot in de kleinste uurtjes wezen stappen in een Amsterdams café.
Yolanthe zou 'als een blok' zijn gevallen voor de speler van Real Madrid. De Volendammer moet waarschijnlijk alle hoop laten varen. "Yolanthe lijkt haar pleziertjes steeds vaker buiten de deur te zoeken", aldus Shownieuws.
Met dank aan Djeez voor de submit.
| stem (of voeg toe) op: |
|
Bron: SBS Shownieuws |
quote:Nadat ze eerst in Hilversum waren tot half 4.Zonder Jan aan haar zijde is Yolanthe tot in de kleinste uurtjes wezen stappen in een Amsterdams café.
Xessive (FOK!weblog Crew) 18-05-2009 @ 23:19
quote:hamstringblessure... hahahaOp maandag 18 mei 2009 @ 23:17 schreef KlapMongeaul het volgende:
En Shownieuws maar denken dat ze een primeur hebben![]()
![]()
![]()
![]()
http://sport.fok.nl/sport/nieuws/64396
quote:Kerel, dit is wel degelijk waar,, ik heb het met eigen ogen gezien afgelopen weekend.Op maandag 18 mei 2009 @ 23:21 schreef Jeroen128 het volgende:
ja slaat nergens op dit verhaal. dit is echt niet waar
quote:Wat heb je gezien? dat ze op stap waren? wil dat gelijk zeggen dat ze iets hebben?Op maandag 18 mei 2009 @ 23:22 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Kerel, dit is wel degelijk waar,, ik heb het met eigen ogen gezien afgelopen weekend.
quote:Klopt, was.. zijn ex zit nu met badr hariOp maandag 18 mei 2009 @ 23:24 schreef R.ick het volgende:
Sneijder was toch getrouwd en heeft al een kind?
quote:Ah, ze tongen vriendschappelijk in een cafe in hilversum wil je zeggen?Op maandag 18 mei 2009 @ 23:24 schreef Jeroen128 het volgende:
[..]
Wat heb je gezien? dat ze op stap waren? wil dat gelijk zeggen dat ze iets hebben?
quote:Doe jij dat nooit met je vrienden?Op maandag 18 mei 2009 @ 23:26 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Ah, ze tongen vriendschappelijk in een cafe in hilversum wil je zeggen?
quote:Na een paar jaar een juichende Yolanthe die de hele Quote500 heeft afgewerktOp maandag 18 mei 2009 @ 23:26 schreef Provinciaaltje het volgende:
Het is volgens mij gewoon een stapje hoger voor onze Yolanthe een kerel met weer net iets meer geld dus who's next
quote:Waar zijn de foto's dan ....paparazziOp maandag 18 mei 2009 @ 23:22 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Kerel, dit is wel degelijk waar,, ik heb het met eigen ogen gezien afgelopen weekend.
quote:Nee alleen met vriendinnenOp maandag 18 mei 2009 @ 23:29 schreef DaanA het volgende:
[..]
Doe jij dat nooit met je vrienden?![]()
quote:Ik moest lachenOp maandag 18 mei 2009 @ 23:32 schreef pfaffke het volgende:
Yolanthe Cabau van Cashbergen........
(of is het nou Cabau met Bergen Cash)
quote:Wat een smerige hoer"Yolanthe lijkt haar pleziertjes steeds vaker buiten de deur te zoeken", aldus Shownieuws.
quote:Hij kan hem eventueel nog laten aanvullenOp maandag 18 mei 2009 @ 23:29 schreef FrankR het volgende:
Als dat zo is dan loopt hij voor de rest van zijn leven met die klote tattoo die hij voor haar heeft laten zetten:
http://vrouw.blog.nl/fem-(...)toeage-voor-yolanthe
quote:met zoiets als 'ammer dan'.Jan Smit heeft op zijn onderarm de in het Spaans: ‘Ik ben één met jou’ en de ‘Y’ van Yolanthe
quote:Knap stom!Op maandag 18 mei 2009 @ 23:29 schreef FrankR het volgende:
Als dat zo is dan loopt hij voor de rest van zijn leven met die klote tattoo die hij voor haar heeft laten zetten:
http://vrouw.blog.nl/fem-(...)toeage-voor-yolanthe
quote:Die palinglucht krijg je er nooit meer afOp maandag 18 mei 2009 @ 23:29 schreef Bullschnitzel. het volgende:
Doe mij jolante maar.
quote:Mwoah, Jantje heeft heel wat meer geld dan Wes hoor. Jantje schijnt een miljoen of 15 te hebben. Denk niet dat onze Wesley daar aan komt.Op maandag 18 mei 2009 @ 23:26 schreef Provinciaaltje het volgende:
Het is volgens mij gewoon een stapje hoger voor onze Yolanthe een kerel met weer net iets meer geld dus who's next