quote:Hertog toch?Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:10 schreef buachaille het volgende:
Wat een onvolledig bericht, was het stratiatella, vanille of van dat lekkere caramelijs van Den Hartog??
quote:Het lijkt me een ontzettende klus je ramen schoon te maken als ze besmeurd zijn met soft-ijs. Die troep is zo vet, dat je onderhand een hogedrukreiniger nodig hebt om het een beetje schoon te krijgen.Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:10 schreef McDucky het volgende:
Dat smelt toch? Is dan toch niet zo heel groot probleem.
quote:Een vriendje van 22 uit Roermond?Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:12 schreef cachet het volgende:
Ik wil ook zo'n vriendje
quote:Sorry, ik smeer geen ijs op huizen... wel op andere dingen...Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:12 schreef cachet het volgende:
Ik wil ook zo'n vriendje
quote:behalve die smerige plakboel die allerlei ongedierte aantrekt...Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:10 schreef McDucky het volgende:
Dat smelt toch? Is dan toch niet zo heel groot probleem.
quote:Ben jij dan zo'n ijskonijn?Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:12 schreef cachet het volgende:
Ik wil ook zo'n vriendje
quote:Dat niet alleen. Ik zie de kilometers aan mierencolonnes al aan komen marcheren. En die zitten straks ook binnen.Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:12 schreef SolidArt het volgende:
Het lijkt me een ontzettende klus je ramen schoon te maken als ze besmeurd zijn met soft-ijs. Die troep is zo vet, dat je onderhand een hogedrukreiniger nodig hebt om het een beetje schoon te krijgen.
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:20 schreef ami_holland het volgende:
De man is later weer vrijgelaten.
Oh je meent het. Echt?
quote:wel creatiefOp vrijdag 15 mei 2009 @ 13:31 schreef LuKaLiKe het volgende:
Lijkt wel een stuk uit een show van Hans Teeuwen....
Hoe komt ie erop om het huis te besmeuren met ijs?
quote:Vind ik dit leuker...Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:41 schreef Nadinarama het volgende:
Nou ja, hij had haar natuurlijk ook flink op haar bek kunnen slaan.
quote:Nee, er staat duidelijk dat hij uit Roermond komt.Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:20 schreef ami_holland het volgende:
De man is later weer vrijgelaten.
Oh je meent het. Echt?
quote:me 2 haha.. ik dacht al...Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:33 schreef CrssY het volgende:
Ik las Mart Smeets...
quote:Ook knap stom is reageren op iets dat niet gebeurd is.Op vrijdag 15 mei 2009 @ 14:04 schreef Arsenius het volgende:
Als het een Marokkaan betrof dan waren hier 300+ reacties dat ze een nekschot moeten krijgen. Dat is pas achterlijk.
quote:Is het zoveel moeite om dan even met Google te zoeken hoe die smaak heet en hoe je het schrijft ???Op vrijdag 15 mei 2009 @ 13:10 schreef buachaille het volgende:
Wat een onvolledig bericht, was het stratiatella, vanille of van dat lekkere caramelijs van Den Hartog??