
MissHobje (Forum Moderator) 24-04-2009 @ 00:53
quote:Ja dat dus iddOp donderdag 23 april 2009 @ 23:51 schreef Robbert0103 het volgende:
Okee, chill op vakantie dus..
quote:Sorry, maar je weet echt niet waar je het over hebt.Op vrijdag 24 april 2009 @ 03:01 schreef Paginabeheerder het volgende:
Hij heft de noodtoestand op, ja joh? Die man had sowieso nooit aan de macht mogen zijn. Maar hij heft de noodtoestand op, de demonstranten die dan nog demonstreren zijn dus bij voorbaat de slechteriken. Lekker staaltje propaganda. Zelf moest hij 3 presidenten in diskrediet brengen en drie keer demonstranten aanvoeren voor hij aan de macht kwam.
En vervolgens krijgt hij ineens tegendemonstranten, en kondigt de noodtoestand uit (leunend op de militairen).... en dan heft hij het uiteindelijk op. Hij is lief, de oorspronkelijke democratische winnaars zijn daarmee slecht, et voila een nieuwe held is geboren. En net als de meeste helden is dit niet democratisch gegaan. Maar hij is lief, gefeliciteerd wereld... weer een volk die niet meer in democratie gelooft.![]()
quote:Voor 300 baht heb je anders gewoon een Bangkok bank pasje en account ;D die doet het alleraardigst voor mijOp vrijdag 24 april 2009 @ 06:30 schreef DengueFever het volgende:
Nu nog de nieuwe ATM scam opheffen, te belachelijk voor woorden dat men de enocomische tegenslag will compenseren door WEER geld te stelen van buitenlands gasten.
Nieuwste truuk bedacht door de banken: de ATM SCAM: banken pikken 150 bath (bijna 4 euro) per PIN transactie met een buitenlandse pinkaart, hiermee veruit de hoogste ATM tarieven ter wereld...
Weer een reden erbij om niet naar dit land toe te gaan !
quote:Op vrijdag 24 april 2009 @ 10:38 schreef Flammie het volgende:
Verder is 4 euro echt np omdat in Thailand voor de rest alles veeeeel goedkoper is imo![]()
Maar goed, het blijft een beetje vuil uiteraard, maar als je in Thailand woont is het np om een account te openen in Thailand. Heb je toch nodig voor je werk en heb je meteen een scheiding tussen je stash in NLD en je stash in THAI.