Mocht Susan Boyle het ondanks haar stem niet redden als zangeres, dan nog hoeft ze geen huisvrouw te blijven. Een pornoproducent heeft namelijk al een miljoen geboden om haar ontmaagding op film vast te leggen.
Boyle, de 47-jarige, niet al te knappe huisvrouw, wist vorige week de hele wereld te verbazen met haar zuivere stemgeluid. Na haar spectaculaire optreden in Britain's Got Talent ging haar optreden de hele wereld over. Naast haar zangtalent werd ook al snel bekend dat de vrouw nog nimmer een man heeft gezoend, laat staan geneukt.
Pornoproducent Kick Ass Pictures wil de vrouw echter helpen. Zij bieden Boyle nu een miljoen als zij zich wil laten ontmaagden voor het oog van de camera. De filmmaker heeft zelfs al een website opgestart, waar via fans suggesties voor filmtitels kunnen sturen.
De baas van Kick Ass, Mark Kulkis, ziet het helemaal zitten. "We willen al jaren een film maken waarin een echte maagd zich laat ontmaagden op camera. Het is een heel persoonlijk, intiem moment in het leven van een vrouw. Om dat met een camera en belichting te doen in een studio in San Fernando Valley maakt het nog meer bijzonder", vertelt hij.
quote:Dat is echt de domste en meest onnozele reactie die hij uberhaupt had kunnen geven als argument voor dit bizarre voorstel.Het is een heel persoonlijk, intiem moment in het leven van een vrouw. Om dat met een camera en belichting te doen in een studio in San Fernando Valley maakt het nog meer bijzonder", vertelt hij.
quote:De buttplug heeft ze al vast in haar hand.Op zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef ukga het volgende:
waar blijft die picca
edit
[afbeelding]
oja blijf jij maar lekker maagd hahaha
quote:Inderdaad. Smerige aandachtshoer die producent.Op zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef .Anonymous. het volgende:
Wat is de wereld toch een ranzige plaats...
quote:GEWELDIGHet is een heel persoonlijk, intiem moment in het leven van een vrouw. Om dat met een camera en belichting te doen in een studio in San Fernando Valley maakt het nog meer bijzonder
quote:wat jij zeiOp zondag 19 april 2009 @ 20:54 schreef Misan het volgende:
wtf zeg
dat verzin je toch niet
quote:Haha, WOW! Als je dus eens nog een bedrijfje wilt beginnen, weet je waar je moet zitten.nearly 90% of all legally distributed pornographic films made in the United States are either filmed in or by studios based in the San Fernando Valley
quote:Haar wenkbrauwen hebben wel iets weg van de wenkbrauwen van ALF.Op zondag 19 april 2009 @ 20:59 schreef Toiletboy het volgende:
ze heeft wel mooie wenkbrauwen. ze lijken wel wat op m'n deurmat
quote:ohw heerlijk,dan loopt het zaad niet in haar ogenOp zondag 19 april 2009 @ 20:59 schreef Toiletboy het volgende:
ze heeft wel mooie wenkbrauwen. ze lijken wel wat op m'n deurmat
quote:*mental image*Op zondag 19 april 2009 @ 21:15 schreef Roosevelt-Jopie het volgende:
[..]
ohw heerlijk,dan loopt het zaad niet in haar ogen![]()
quote:jij bent echt een patserOp zondag 19 april 2009 @ 21:17 schreef BasOne het volgende:
Alleen Tong kan zo desperaat zijn
(en ik kan dat makkelijk zeggen hij heeft een ban)
quote:WheheheheOp zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef ukga het volgende:
waar blijft die picca
edit
[afbeelding]
oja blijf jij maar lekker maagd hahaha
quote:Ja, kan je in de hemel door een jihad strijder geneukt worden.Op zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef ukga het volgende:
waar blijft die picca
edit
[afbeelding]
oja blijf jij maar lekker maagd hahaha
quote:Volledig mee eensOp zondag 19 april 2009 @ 22:19 schreef sunxxx het volgende:
Mag toch hopen dat ze zo slim is om niet aan dergelijke televisie idioterie mee te doen.
Te walgelijk voor woorden deze stunt.
Xessive (Weblogger) 19-04-2009 @ 22:50
quote:Mien Dobbelsteen zat al in Blue Movie...dus die hebben we al gehad.Op zondag 19 april 2009 @ 22:35 schreef www.medianieuws.nl het volgende:
En wie willen we dan wel in een pornofilm? Andries Knevel? Mien Dobbelsteen? wie wie wie?
quote:En die kunnen niet eens zingen.Op zondag 19 april 2009 @ 22:50 schreef Xessive het volgende:
[..]
Mien Dobbelsteen zat al in Blue Movie...dus die hebben we al gehad.
Overigens is Susan Boyle geen knapperd, maar ik zou iedereen hier graag willen zien op de 47ste verjaardag van hun vrouw. Tjezus wat zullen daar een hoop varkens tussen zitten.![]()
quote:En wie wil daar naar kijkenOp zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef ukga het volgende:
waar blijft die picca
edit
[afbeelding]
oja blijf jij maar lekker maagd hahaha
quote:Eens. Met nadruk op dat het 'meer bijzonder' zou zijn op camera... Jezus wat een lutser...Op zondag 19 april 2009 @ 20:51 schreef NapkiN het volgende:
Dat is echt de domste en meest onnozele reactie die hij uberhaupt had kunnen geven als argument voor dit bizarre voorstel.
quote:geniaal. het vliegveld van Curacao hangt vol met die BigAss-fans.Op zondag 19 april 2009 @ 21:09 schreef neegij het volgende:
[afbeelding] mmmmmmmm
quote:voor minder ookOp zondag 19 april 2009 @ 21:49 schreef baension het volgende:
Hij zegt dat ie al een tijd een vrouw zoekt die zich willen laten ontmaagden voor een cam :S geloof me voor een miljoen willen ook menige mooie jonge meiden het doen.
quote:.Op zondag 19 april 2009 @ 20:49 schreef .Anonymous. het volgende:
Wat is de wereld toch een ranzige plaats...
quote:Ze heeft in de media dan ook gezegd dat dit maar een grapje was. Men geloofd precies wat men wíl geloven, als het maar uitkomt.Op zondag 19 april 2009 @ 21:45 schreef scanman01 het volgende:
Ik denk trouwens dat ze helemaal geen maagd is. Ze was nog nooit getrouwd en zei er achteraan: "Never been kissed". Ik denk dat dat laatste niet echt letterlijk bedoeld was.
quote:Op zondag 19 april 2009 @ 21:07 schreef Ventrance het volgende:
Zoiets is inderdaad heel persoonlijk, als ze nog een beetje zelfrespect wil houden, raad ik het haar af om hier op in te gaan. Tenzij ze hier uiteraard totaal geen problemen mee heeft.
Het gaat er dus vooral om dat ze hier geen spijt van gaat krijgen achteraf.
Bijvoorbeeld mocht ze nog een relatie krijgen met iemand, lijkt mij dit niet iets gezelligs om te melden aan haar eventuele toekomstige partner.
Er zullen vast mensen zijn die zo'n film van haar helemaal geweldig vinden, maar persoonlijk word ik hier niet warm van.
quote:Op zondag 19 april 2009 @ 23:24 schreef flapp0r het volgende:
Jaja, iedereen heeft een mening over haar uiterlijk, maar ik durf te wedden dat het gros van de fokkers haar zou willen neuken voor een miljoendollareuro
quote:Op maandag 20 april 2009 @ 10:04 schreef Pomo het volgende:
Dear Susan Boyle,
It must be quite a shock for you all this international attention you suddenly receive. I can imagine the confusion you are suffering. Please remember, your dignity is worthier than whatever money is offered to you. I pray for you that God may lead you in taking the right decisions towards your success.
God bless,
Erkki (Pomo)
quote:volgens mij heeft iemand haar al een paar keer op haar hoofd geslagen met die buttplugOp zondag 19 april 2009 @ 21:01 schreef 5_voor_12 het volgende:
Dit soort zieke gasten verdienen een buttplug....van een metertje of 2
quote:niemand heeft je ooit uitgelegd dat je niet langs de onderkant moet meten hè?Op maandag 20 april 2009 @ 00:58 schreef deekie het volgende:
Zou ze gaarne mijn 22.9 cm willen laten voelen, als ik dan minimaal de helft mag opstrijken..
quote:Op maandag 20 april 2009 @ 13:33 schreef deekie het volgende:
[..]
Ik meet hem gewoon op de millimeter nauwkeurig, net geen 23 cm.. jammer.
Ben gewoon 100% hetero dus snap even niet waarom er een kerel aan zou moeten trekken, of heb jij die behoefte soms?