Goed nieuws voor de mensen die gek zijn op grote, natuurlijke borsten, maar walgen van siliconen. In Groot-Brittannië is men momenteel bezig met een onderzoek naar natuurlijke borstvergrotingen door middel van stamcelinjecties. Bijkomend voordeel voor de dames is dat de taille in omvang afneemt.
Het onderzoek bevindt zich momenteel nog in de testfase. Hierbij worden stamcellen uit de dijen of de maag gehaald, en in de borsten geprikt. Al na enkele maanden is te zien dat de boezem groeit.
Volgens de heren chirurgen voelen de borsten op deze manier veel natuurlijker aan dan siliconentieten. Helaas is op dit moment de maximale winst slechts een cupmaat, maar men gaat ervanuit dat dit gauw meer gaat worden als de techniek verder is ontwikkeld. De omvang van het bos hout voor de deur neemt door de stamcellen toe, maar de borsten blijven even stevig als voorheen.
Kefah Mokbel, een Londense professor, zal over een maand beginnen de tests uit te voeren op dertig proefkonijnen. Nog voor 2009 is afgelopen mag de techniek ook worden toegepast op iedereen die er oren naar heeft. Wie belang heeft bij een grotere, natuurlijke boezem, moet hiervoor wel zo'n zevenduizend euro neerleggen.
Volgens chirurg Eva Weiler-Mithoff uit Glasgow moeten de dames nu echter niet te vroeg gaan juichen. "Het is bewezen dat borstkankerpatiënten baat hebben bij de behandeling. Maar zij worden goed gevolgd wegens hun medische geschiedenis. Daardoor worden complicaties snel ontdekt. Gezonde vrouwen zullen veel minder geneigd zijn de resultaten te laten controleren door een arts", vindt zij.
quote:Je vader heeft je moeder ook ooit geinjecteerd en daar ben jij uit gekomen.Op maandag 30 maart 2009 @ 20:59 schreef Schaapje1987 het volgende:
Hoe kan het injecteren van iets ooit nog natuurlijk zijn. Naar mijn weten is natuurlijk iets waar niet geknoeid mee is.
Of zie ik dat verkeerd?
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:01
quote:Konijnen met dikke tieten?Kefah Mokbel, een Londense professor, zal over een maand beginnen de tests uit te voeren op dertig proefkonijnen. Nog voor 2009 is afgelopen mag de techniek ook worden toegepast op iedereen die er oren naar heeft.
quote:Als een gebroken arm wordt gezet groeit het dan op natuurlijke wijze weer aan elkaar? 'Natuurlijk' kan op veel manieren worden uitgelegd en hier zullen ze wel 'niet-synthetisch' bedoelen.Op maandag 30 maart 2009 @ 20:59 schreef Schaapje1987 het volgende:
Hoe kan het injecteren van iets ooit nog natuurlijk zijn. Naar mijn weten is natuurlijk iets waar niet geknoeid mee is.
Of zie ik dat verkeerd?
quote:Met namen als Vanessa en Dolly PartonOp maandag 30 maart 2009 @ 21:01 schreef mouthman het volgende:
[..]
Konijnen met dikke tieten?
Konijnen zullen er wel oren naar hebben.
![]()
quote:Als ik dit verhaal goed begrijp, wordt er niet iets geïnjecteerd waardoor de borsten direct gelijk in grote toenemen (zoals bij siliconen e.d.) maar stimuleren de geïnjecteerde stamcellen de natuurlijke aanmaak van de borsten, waardoor de borsten op een natuurlijke manier verder groeien in plaats van dat het kunstmatig groter wordt gemaakt (waarschijnlijk duurt dit proces dan ook wel iets langer).Op maandag 30 maart 2009 @ 20:59 schreef Schaapje1987 het volgende:
Hoe kan het injecteren van iets ooit nog natuurlijk zijn. Naar mijn weten is natuurlijk iets waar niet geknoeid mee is.
Of zie ik dat verkeerd?
quote:http://www.hirethings.co.nz/photo/image/3276/large/bunny_L.jpgOp maandag 30 maart 2009 @ 21:01 schreef mouthman het volgende:
[..]
Konijnen met dikke tieten?
Konijnen zullen er wel oren naar hebben.
![]()
quote:Op maandag 30 maart 2009 @ 21:00 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je vader heeft je moeder ook ooit geinjecteerd en daar ben jij uit gekomen.
Dus jij bent niet natuurlijk?
quote:Hoe eerder hoe beterOp maandag 30 maart 2009 @ 21:03 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Krijg je straks alleen nog maar geile wijven!![]()
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:08
quote:Dat was mijn flauwe grap.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:02 schreef Masterix het volgende:
Karzai gaf aan het op de agenda van de Afghanistan-top te willen zetten.
[afbeelding][
Zei hij in gebarentaal.
quote:Op maandag 30 maart 2009 @ 21:05 schreef the4th het volgende:
[..]
http://www.hirethings.co.nz/photo/image/3276/large/bunny_L.jpg
dit bedoelen ze van cup a naar cup b/c![]()
quote:Ja, lullig toch eigenlijk hè. Kan er ook niets aan doen.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:04 schreef zyx1981 het volgende:
Grote borsten zijn sowieso zwaar overrated. Meisjes die in verhouding zijn, zijn veel mooier dan meisjes met een ronde kont/voorkant. Mannen letten veel teveel op bepaalde maten, oppervlakkig trekvee dat het is
quote:Met het risico dat je een gezwel daarbeneden krijgt,Op maandag 30 maart 2009 @ 21:09 schreef larzzzman het volgende:
de vraag is nu natuurlijk, als je dit in je snikkel spuit krijg je dan ook een flinke hengel?
quote:Op maandag 30 maart 2009 @ 21:04 schreef zyx1981 het volgende:
Grote borsten zijn sowieso zwaar overrated. Meisjes die in verhouding zijn, zijn veel mooier dan meisjes met een ronde kont/voorkant. Mannen letten veel teveel op bepaalde maten, oppervlakkig trekvee dat het is
quote:vertel dit verhaal maar aan iemand die bosrtkanker heeft gehad en 1 borst moet missen!Op maandag 30 maart 2009 @ 21:04 schreef zyx1981 het volgende:
Grote borsten zijn sowieso zwaar overrated. Meisjes die in verhouding zijn, zijn veel mooier dan meisjes met een ronde kont/voorkant. Mannen letten veel teveel op bepaalde maten, oppervlakkig trekvee dat het is
quote:Toch geen Oedipus-complex ?Op maandag 30 maart 2009 @ 21:15 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben 32 jaar te vroeg geboren
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:17
quote:Als je me de afgesproken copyright kosten betaald niet nee. Ik kan mijn briljante grappen natuurlijk niet voor niets weggeven. En ja nu zowel Neegij als Longmen op vakantie zijn, moet ik het niveau maar ff laag houden op de FP.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:12 schreef Masterix het volgende:
[..]
![]()
Sorry.
Heb mijn bericht direct geedit: wees niet boos op me alsjeblieft.
quote:Op maandag 30 maart 2009 @ 21:02 schreef Masterix het volgende:
Karzai gaf aan het op de agenda van de Afghanistan-top te willen zetten.
[afbeelding][
Zei hij in gebarentaal.
Bron
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:22
quote:Ja en dikke tieten kan een dwarsleasie veroorzaken. What's your point?Op maandag 30 maart 2009 @ 21:17 schreef wijsneus het volgende:
Mijn god... stamceltherapie kan in potentie dwarsleasie patienten genezen maar waar gebruiken we het voor?
dikke tieten
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:24
quote:Ik mocht op m'n 12de pas aan een paar tieten komen die niet van mijn moeder waren.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:15 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben 32 jaar te vroeg geboren
quote:Nu kan een vrouw met een dwarsleasie EN kleine tieten dubbel geholpen worden.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:17 schreef wijsneus het volgende:
Mijn god... stamceltherapie kan in potentie dwarsleasie patienten genezen maar waar gebruiken we het voor?
dikke tieten
quote:Het Jessica Rabbit-figuur is een fantasie, en anders zijn de dames het na hun 30-ste wel kwijt.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:04 schreef zyx1981 het volgende:
Grote borsten zijn sowieso zwaar overrated. Meisjes die in verhouding zijn, zijn veel mooier dan meisjes met een ronde kont/voorkant. Mannen letten veel teveel op bepaalde maten, oppervlakkig trekvee dat het is
mouthman (Redactie Frontpage) 30-03-2009 @ 21:33
quote:Kut te laat.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:31 schreef teddo het volgende:
ik stem voor
quote:De verhouding van denktwijze tussen man en vrouw is niet te vergelijken. Tuurlijk vinden vrouwen het lekker als de man gespierd is alleen zien hun het vaak als een (leuke/mooie) extra. Voor de man staat het vaak op nr. 1.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:12 schreef RickoKun het volgende:
[..]
[afbeelding] Alsof vrouwen niet een man willen die helemaal gespierd is.opdonderen, heaumeaux
quote:En voor borstverkleining moet je juist bij mij zijn.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:31 schreef astralvision het volgende:
En bij mij kan het ook, borstvergroting door handoplegging. Niet goed, geld terug natuurlijk.
quote:Ik zou je bericht aanpassen, geloof dat je de eerste "," mag weglaten en de andere aanpassing is nu dik gedrukt.Op maandag 30 maart 2009 @ 21:04 schreef zyx1981 het volgende:
Grote borsten zijn sowieso zwaar overrated. Meisjes die in verhouding zijn, zijn veel mooier dan meisjes met een ronde kont/voorkant. Mannen letten veel teveel op bepaalde maten, oppervlakkig trekvee DAT IS HET
quote:Ja, en als het nog erger wordt krijgen we spamcellen...Op maandag 30 maart 2009 @ 21:36 schreef Apogist het volgende:
gaat laatste tijd wel hard op het gebied van stamcellen . Binnenkort krijg je spam mail met "want a larger.... ??? use stemcell therapy now! Low prices during Christmas !!"