quote:Ook op straat ?Op woensdag 4 februari 2009 @ 17:48 schreef Dubbeldrank het volgende:
http://www.infofilter.nl
Lekker makkelijk, kan je al die zooi in één keer blokkeren.
Kuukske (Redactie Frontpage / Games) 04-02-2009 @ 17:57
superjojo (Redactie Frontpage) 04-02-2009 @ 18:03
quote:Gewoon wachten tot ze hun eerste welkomstzin gezegd hebben, en dan zeggen "Sorry, geen interesse", dat werkt ook hoor. Is gelijk een stuk vriendelijker.Op woensdag 4 februari 2009 @ 17:54 schreef plum het volgende:
[..]
Dan neem je de telefoon op, luistert heel even zodat je weet met wie je te doen hebt en legt de telefoon mooi ruggelings neer en laat maar kletsen, af en toe luister je even en vraagt "wat zegt u" en laat weer kletsen.
Op een gegeven moment leggen ze zelf wel weer op.
quote:Ach, mijn lidmaatschap zou 1 januari 2009 ingaan (was zo dom geweest om me in te schrijven na een gesprek op straat in groningen (contractsduur 1 jaar)) dus ik toch twijfelen en in november 2008 brief gestuurd dat ik alvast wil opzeggen.Op woensdag 4 februari 2009 @ 18:07 schreef TheKeymaker het volgende:
Bij de firma ECI werken ook hele intelligente mensen. Een familielid was ooit lid van deze club en kreeg een keer een brief met daarin de mededeling dat ze de adresgegevens (...) kwijt waren geraakt en het verzoek deze gegevens telefonisch door te geven. Dat was dus einde lidmaatschap.
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 04-02-2009 @ 18:51
quote:Nog even en ze zijn er achter dat de aarde rond is en met de andere planeten om de zon draait.Het bedrijf heeft een nieuwe eigenaar en die is erachter dat het aanspreken in het centrum van steden of bellen tijdens het eten niet zo'n imago geeft.
quote:Ze stuurden een BRIEF om ADRES gegevens op te vragen?Op woensdag 4 februari 2009 @ 18:07 schreef TheKeymaker het volgende:
Bij de firma ECI werken ook hele intelligente mensen. Een familielid was ooit lid van deze club en kreeg een keer een brief met daarin de mededeling dat ze de adresgegevens (...) kwijt waren geraakt en het verzoek deze gegevens telefonisch door te geven. Dat was dus einde lidmaatschap.
quote:Heiden!!Op woensdag 4 februari 2009 @ 18:51 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nog even en ze zijn er achter dat de aarde rond is en met de andere planeten om de zon draait.
quote:dat is nooit leuk.Op woensdag 4 februari 2009 @ 17:47 schreef Ouwesok het volgende:
Cold calling tijdens de warme maaltijd is niet leuk
quote:Binnenkort wordt stilzwijgend verlengen van abonnementen verboden. Stond vorige week nog op Fok!. Toen stelde iemand al dat dit wel eens het einde van ECI zou betekenen. Het één lijkt me dan ook het logisch gevolg van het ander ?Op woensdag 4 februari 2009 @ 19:06 schreef Zipportal het volgende:
Allemaal leuk en aardig. Maar als je eenmaal lid bent, kom je er niet meer zo gemakkelijk van af.
quote:Stel je er maar niet al te veel van voor, ik heb dat filter ook ingeschakeld maar ik heb zeker nog dagelijks 6 spam-gesprekken.Op woensdag 4 februari 2009 @ 19:44 schreef psylopsy het volgende:
[..]
Dank...gelijk ingeschakeld![]()
quote:wees niet bang, als je niet kan lezen ben je ook geen ECI doelgroep...Op woensdag 4 februari 2009 @ 17:48 schreef qu63 het volgende:
Ik las in de eerste regel Boevenclub
Maar dat willen ze vanaf nu dus niet meer zijn..
Stefan (Redactie Frontpage) 04-02-2009 @ 22:09
quote:Voor de Wii dus niet he...Op woensdag 4 februari 2009 @ 22:09 schreef Stefan het volgende:
http://www.eci.nl/is-bin/(...)/-/-/-/Default-Start
Dure spullen, bij Van Leest of FRS is t een stuk goedkoper. Een nieuwsgroep abbo ook
quote:je zegt nog wat? wauw...Op woensdag 4 februari 2009 @ 19:28 schreef fipomaster het volgende:
Aan die ECI mensen die je op straat lastigvallen heb ik een gigantische hekel, ze liegen keihard.
Ze vertellen dat er "binnenkort" een ECI winkel zal openen in je stad om je over te halen om lid te worden, maar daar blijkt achteraf dus niks van aan te zijn. En da's geen incident maar een strategie, dat bewust liegen over die nieuw te openen winkel, ik heb hetzelfde verhaal van een paar andere mensen gehoord.
Normaal ben ik beleefd als mensen me op straat iets aan proberen te smeren.
Maar als die ECI mensen (ze staan altijd op dezelfde plek, ik weet vantevoren al wat ze willen aansmeren) hun bekende praatje proberen te beginnen met het gebruikelijke "mag ik u wat vragen?" zeg ik keihard onbeschoft NEE.![]()
quote:Heeft hier goed gewerkt. Na de eerste keer waren we een aantal jaren van die telefoontjes af. Opeens begonnen ze weer.... Blijkt dat je dus 1x per 2 jaar (??) opnieuw moet laten blokkeren.Op woensdag 4 februari 2009 @ 19:47 schreef neegij het volgende:
[..]
http://www.infofilter.nl
Stel je er maar niet al te veel van voor, ik heb dat filter ook ingeschakeld maar ik heb zeker nog dagelijks 6 spam-gesprekken.
quote:ECI is echt wel goedkoper dan de boekhandel. Scheelt zo'n vijf tot tien procent. Uiteraard moet je je wel in het mainstream aanbod van de club kunnen vinden (thrillers, fantasy, populaire romans en kinderboeken) en redelijk graag lezen: elk kwartaal dien je een bestelling te plaatsen. Dus voor wie af en toe een boek leest en geen al te afwijkende smaak heeft, is lidmaatschap van de ECI helemaal zo gek nog niet.Op donderdag 5 februari 2009 @ 09:32 schreef AgitoM het volgende:
kan iemand even de formule achter ECI uitleggen? Je krijgt een leuk welkom geschenk op voorwaarde dat je een boek dat je normaal ergens anders koopt, bij hun koopt? (Met de verplichting per maand iets te kopen) Goedkoper is ECI namelijk niet. Dus waarom zou ik, of ieder ander persoon lid willen worden?
quote:Dan zal dat waarschijnlijk het frustratie punt van mijn ouders zijn geweest. Die lezen niet veel, wilde met name bij ECI Disney videobanden kopen. En dat assortiment was inderdaad nooit up-to-date en duur.Op donderdag 5 februari 2009 @ 10:05 schreef Kiegie het volgende:
[..]
ECI is echt wel goedkoper dan de boekhandel. Scheelt zo'n vijf tot tien procent. Uiteraard moet je je wel in het mainstream aanbod van de club kunnen vinden (thrillers, fantasy, populaire romans en kinderboeken) en redelijk graag lezen: elk kwartaal dien je een bestelling te plaatsen. Dus voor wie af en toe een boek leest en geen al te afwijkende smaak heeft, is lidmaatschap van de ECI helemaal zo gek nog niet.
Maar wat dvd's en spellen betreft, kun je inderdaad beter naar de Mediamarkt of de Blokker gaan, daarin is de ECI duur.
quote:De ECI is bij sommige boeken goedkoper. Echter, het aanbod is beperkt EN je moet verplicht om de zoveel tijd een boek kopen. Doe je dat niet, dan wordt er eentje toegestuurd en moet je ervoor betalen. Bovendien was het erg lastig om van ze af te komen.Op donderdag 5 februari 2009 @ 09:32 schreef AgitoM het volgende:
Ouders zijn ook een tijd lid geweest van ECI, waar zijn er uiteindelijk woedend weg gaan. Assortiment was nooit up-to-date, en erg duur, en inderdaad werd het abonement stilzwijgend verlengt iedere keer.
Ik was toen vrij jong, weet het allemaal niet meer, maar kan iemand even de formule achter ECI uitleggen? Je krijgt een leuk welkom geschenk op voorwaarde dat je een boek dat je normaal ergens anders koopt, bij hun koopt? (Met de verplichting per maand iets te kopen) Goedkoper is ECI namelijk niet. Dus waarom zou ik, of ieder ander persoon lid willen worden?