Hitler heeft geen zelfmoord gepleegd in zijn bunker die in het hart van Berlijn stond, maar hij is aan het eind van de oorlog met een onderzeeboot gevlucht naar de Zuidpool. Daar zou, diep verborgen in het ijs, een tweede Berchtesgaden gebouwd zijn waar Hitler nog enkele jaren als vluchteling heeft geleefd. Dit is de theorie van polaire onderzoekers die is gebaseerd op een waargebeurde expeditie in 1939. Expeditieleden trokken naar het ijskoude zuiden en zetten voet op de Zuidpool.
De wetenschappers Colin Summerhayes en Peter Beeching veronderstellen dat de leden op deze expeditie de opdracht hadden om een tweede 'adelaarsnest' te bouwen voor hun Führer. Een argument die hun theorie lijkt te staven, is de mysterieuze verdwijning van twee U-boten, in mei 1945. Een aantal maanden later, in augustus, doken de boten weer op in de Argentijnse havenplaats Mar del Plata. Het is onbekend waar de boten al die tijd gebleven waren. De vraag is of ze niet eerder terug konden omdat het ijs te dik was.
De twee vervolgen hun theorie over Hitler met een verhaal over een andere mysterieuze operatie, van de Amerikanen, 'Operatie Highjump'. Bij deze maritieme manoeuvre werden dertien schepen op een uiterst geheime missie gestuurd om ‘zich tegen de Russen te wapenen’. De operatie zou dus ook plaats hebben kunnen vinden om Hitler te lokaliseren, het eindigt namelijk met een opmerkelijke atoombomtest in 1958, uitgevoerd door de Amerikanen, zo besluiten de twee hun verhaal. Er werden op de Zuidpool ten zuiden van Kaapstad drie atoombommen tot ontploffing gebracht.
Dat was, als het aan Summerhayes en Beeching ligt, het definitieve einde van de overgebleven nazi’s. Hitler en andere vluchtelingen zouden met de atoombommen bestookt zijn in hun tweede 'adelaarsnest'. Dit alles zou blijken uit militaire documenten die lang geheim zijn gebleven.
Met dank aan Pjet voor de submit
Olep (Moderator Frontpage) 31-01-2009 @ 16:11
quote:Die komen er wel.Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:08 schreef Matr het volgende:
Als het waar is kunnen er weer 4.000 films gemaakt worden.
EGM (Moderator Frontpage) 31-01-2009 @ 16:16
quote:Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:12 schreef thedeedster het volgende:
De ironie. Met Polen is het destijds ook begonnen...
quote:Indiana Jones and the Search for HitlerOp zaterdag 31 januari 2009 @ 16:16 schreef Innisdemon het volgende:
Klinkt als een goeie james bond film
quote:Of dan maken we het meteen bont... Ze wilden de stress van de oorlog ontvluchten en wilden gewoon lekker chillen in de zon. Ken je de film/het boek 'The flight of the Phoenix'? Juist ja, zijn ze dus met een vliegtuig vanuit Duitsland naar Kaapstad gevlogen, crash landing gemaakt, van het schoot een U-boot gebouwd en toen naar de Zuidpool gevaren omdat ze toch een beetje bang werden van die Afrikaanse Hiawata's met een bot door de neus. Ik denk dat dat uiteindelijk is wat er nou écht gebeurd is.Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:15 schreef BasOne het volgende:
2 onderzeeërs die verdwijnen en weer opduiken
Like duuuuh
Leuk verhaal, maar de russen hebben de kaak van AH, geindentificeerd met de archieven van zijn tandards positieve identificatie.
Er gaan idd verhalen de ronde dat er een Fiesler Storch of een Fokw Wulf-190 is opgestogen van de weg voor de branderburger tor, met Hitler erin (of een JU-52 of een ME-110 of een HE-111, ligt eraan welke versie van welke fabrikant je wilt geloven).
Vlak voor de russen er waren, en dat het toestel via noorwegen, zweden, naar de pool is gereisd.
Om via een U-boot van de noord naar de zuidpool te gaan.
Kan een boek van Alstair McClean zijn, of Dan Brown.
Adolf ist tot, wake up and smell the tulips
quote:heheheheOp zaterdag 31 januari 2009 @ 16:22 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Of dan maken we het meteen bont... Ze wilden de stress van de oorlog ontvluchten en wilden gewoon lekker chillen in de zon. Ken je de film/het boek 'The flight of the Phoenix'? Juist ja, zijn ze dus met een vliegtuig vanuit Duitsland naar Kaapstad gevlogen, crash landing gemaakt, van het schoot een U-boot gebouwd en toen naar de Zuidpool gevaren omdat ze toch een beetje bang werden van die Afrikaanse Hiawata's met een bot door de neus. Ik denk dat dat uiteindelijk is wat er nou écht gebeurd is.![]()
Weet ik meteen te vertellen waarom mensen dachten dat de aarde plat was... tegenpolen trekken elkaar aan!
quote:Alleen al vanwege dat uniform van hem.Hoewel alternatieve uitkomst ww2 film, nog steeds imho de beste, met Rutger Hauer, Fatherland
quote:Zit Hitler op de WC!Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:09 schreef shiznuts het volgende:
Twintigduizend mijlen onder zee...
quote:Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:30 schreef Vader_Aardvarken het volgende:
Prachtig dit.
[..]
Alleen al vanwege dat uniform van hem.

quote:Ipv Kaapstad had hier iedere plaats op aarde kunnen staan, of nietEr werden op de Zuidpool ten zuiden van Kaapstad drie atoombommen tot ontploffing gebracht.
quote:Anders is ie nu 119 jaar oud en de oudste man ter wereldOp zaterdag 31 januari 2009 @ 16:09 schreef Poem het volgende:
Maar dood is'ie toch?
quote:Misschien gingen ze er wel heen als een elite-force. De grootste leiders van alle naties (nazi's ook) in een bootje naar de zuidpool. Waarom? Battle royale? Nee joh, om onze planeet te beschermen tegen buitenaardse wezens? Waren die leiders betrokken met Scientologie? Nee joh, alhoewel... Nee, dat was omdat de Predator (AVP) het zelf niet meer aan kon en een invite stuurde aan de grote menselijke machten. Hitler geloofde het natuurlijk meteen en ging erheen om vervolgens door de opa van Jamie Kennedy in het ootje te worden genomen. Toen Hitler terug was in Europa en zich verschuilde maakte een soldaat nog de opmerking 'heb ik jou niet voorbij zien komen bij PUNK'D?', waarop hij zei 'ten eerste, nee, en ten tweede, ook laat ook maar...' Hij kon zichzelf wel voor zijn kop slaan dat hij er in getrapt was. Hij bleek er uiteindelijk niet eens mee te leven kunnen.Op zaterdag 31 januari 2009 @ 16:28 schreef BasOne het volgende:
[..]
hehehehe
En dan 'The Philidephia experiment' deel 1 en 2
Hoewel alternatieve uitkomst ww2 film, nog steeds imho de beste, met Rutger Hauer, Fatherland![]()
quote:http://www.youtube.com/watch?v=jOZVp9NFhQEOp zaterdag 31 januari 2009 @ 16:52 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Misschien gingen ze er wel heen als een elite-force. De grootste leiders van alle naties (nazi's ook) in een bootje naar de zuidpool. Waarom? Battle royale? Nee joh, om onze planeet te beschermen tegen buitenaardse wezens? Waren die leiders betrokken met Scientologie? Nee joh, alhoewel... Nee, dat was omdat de Predator (AVP) het zelf niet meer aan kon en een invite stuurde aan de grote menselijke machten. Hitler geloofde het natuurlijk meteen en ging erheen om vervolgens door de opa van Jamie Kennedy in het ootje te worden genomen. Toen Hitler terug was in Europa en zich verschuilde maakte een soldaat nog de opmerking 'heb ik jou niet voorbij zien komen bij PUNK'D?', waarop hij zei 'ten eerste, nee, en ten tweede, ook laat ook maar...' Hij kon zichzelf wel voor zijn kop slaan dat hij er in getrapt was. Hij bleek er uiteindelijk niet eens mee te leven kunnen.