quote:...and a lot more to goOp donderdag 15 januari 2009 @ 19:10 schreef thesystem het volgende:
hell yeah, one down
quote:Waarschijnlijk op een kleuterschool of in een ziekenhuis.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:11 schreef Newsgirl het volgende:
Waar had hij zich verstopt? Bejaardenhuis?
quote:Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:11 schreef Newsgirl het volgende:
Waar had hij zich verstopt? Bejaardenhuis?
quote:Hahahaha Adolf en Mugabe zijn ook ooit democratisch gekozen.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:13 schreef Mika25 het volgende:
Democratisch gekozen politici die geliquideerd worden...wanneer wordt de VN opgeheven?
quote:Typisch een Joden argument. Altijd vergelijkingen trekken met Hitler, werkt altijd!Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:17 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..]
Hahahaha Adolf en Mugabe zijn ook ooit democratisch gekozen.
http://en.wikipedia.org/wiki/Said_Seyam zonder deze rat is de wereld weer een klein beetje liever geworden. Ook fijn dat zijn zoon en broer met hem mee opgerot zijn.
quote:Ja, dat of omdat ze achter het onophoudelijk bestoken van Israel met rakketten zitten.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:15 schreef Baasvaak. het volgende:
Mika25 heeft gelijk. Omdat ze niet in het laantje van de westerse wereld passen (ook niet in mijn denkbeelden) worden ze gedood. Ondanks dat ze democratisch gekozen zijn in dat land.
quote:Klopt, als je de threads over dit onderwerp naleest zie je dat 1 kant steeds met vergelijkingen met nazi's komt.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:19 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Typisch een Joden argument. Altijd vergelijkingen trekken met Hitler, werkt altijd!
quote:Laten we niet vergeten dat een minderheidsbevolking in midden Oosten nooit rust heeft gekend.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:19 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..]
Ja, dat of omdat ze achter het onophoudelijk bestoken van Israel met rakketten zitten.
quote:De druzen?Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:22 schreef hotpoint het volgende:
[..]
Laten we niet vergeten dat een minderheidsbevolking in midden Oosten nooit rust heeft gekend.
quote:Je doet je naam eer aan. Ze moeten maar dood omdat ze Palestijn zijn?Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:17 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..] Ook fijn dat zijn zoon en broer met hem mee opgerot zijn.
quote:Kun je nagaan wat voor leuk volk het is, als ze dit soort types als leiders kiezen.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:13 schreef Mika25 het volgende:
Democratisch gekozen politici die geliquideerd worden...wanneer wordt de VN opgeheven?
quote:Op zijn minst is het een mooie afschrikking dat je je familie ook in gevaar brengt als je bezig bent met terreur.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:28 schreef Roytje het volgende:
[..]
Je doet je naam eer aan. Ze moeten maar dood omdat ze Palestijn zijn?
quote:Ach ja...Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:17 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..]
Hahahaha Adolf en Mugabe zijn ook ooit democratisch gekozen.
http://en.wikipedia.org/wiki/Said_Seyam zonder deze rat is de wereld weer een klein beetje liever geworden. Ook fijn dat zijn zoon en broer met hem mee opgerot zijn.
quote:Dit was een millitair doel. Hij gaf leiding aan een afdeling van de Izz ad-Din al-Qassam Brigades.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:30 schreef Aanvaller het volgende:
Niet alleen genocide maar ook nog eens politieke moorden!
Hitler's back!
quote:Ben je dan zelf dan ook niet bezig met terreur? Of mag het dan in eens wel?Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:37 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..]
Op zijn minst is het een mooie afschrikking dat je je familie ook in gevaar brengt als je bezig bent met terreur.
quote:Ja echt een goede vergelijking man , hamas vs. nederlands verzet 40-45. Vooral het punt dat het verzet in Nederland zichzelf ook opblies op Duitse burgerdoelen is treffend. Je ziet het zeker al voor je Rutger Hauer met een bomgordel.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:37 schreef TagForce het volgende:
[..]
Ach ja...
Alleen is het Israel die zich gedraagt als het Duitse rijk, en was deze man slechts verzetsstrijder. Da's een beetje hetzelfde als de 'Soldaat van Oranje' omleggen omdat hij ten tijde van de oorlog als minister president van het niet erkende "Nederland" opdracht gaf om het land terug te veroveren.
En ja, ik weet het, jullie denken er precies andersom over, en ik ben normaal gesproken ook niet voor moslims in grote conflicten, maar objectief als ik ben kijk ik wel naar het conflict en niet naar de strijdende partijen en kies dan pas een kant.
quote:Gezien het feit dat het Duitse rijk pas als allerlaatste begon aan het grote landje-pik-spelletje, ze er zeker niet het beste in waren en Israel duidelijk aangeeft geen claim te leggen op de Gaza-strook (want dan krijg je de inwoners er ook bij) en hun best doet burgers te sparen snap ik je punt niet. Verder is 80% van het gebied dat de Palestijnen zouden kunnen claimen wat nu Jodanie is, maar daar knokken ze niet om dus heeft dit conflict heeft kennelijk niets met gebied te maken.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:37 schreef TagForce het volgende:
[..]
Ach ja...
Alleen is het Israel die zich gedraagt als het Duitse rijk, en was deze man slechts verzetsstrijder. Da's een beetje hetzelfde als de 'Soldaat van Oranje' omleggen omdat hij ten tijde van de oorlog als minister president van het niet erkende "Nederland" opdracht gaf om het land terug te veroveren.
En ja, ik weet het, jullie denken er precies andersom over, en ik ben normaal gesproken ook niet voor moslims in grote conflicten, maar objectief als ik ben kijk ik wel naar het conflict en niet naar de strijdende partijen en kies dan pas een kant.
quote:Hij gaf leiding aan de beveiligingsaparaat ja, dat jij het terroristen noemt is jouw probleem gappieOp donderdag 15 januari 2009 @ 19:40 schreef Lekkerkansloosweer het volgende:
[..]
Dit was een millitair doel. Hij gaf leiding aan een afdeling van de Izz ad-Din al-Qassam Brigades.
quote:Ja, dat ben je dan zeker als dat je doel is. Ik heb echter niet de aanval gepland, vecht niet mee en claim ook niet dat ik me zou houden aan de internationale regels.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:41 schreef Roytje het volgende:
[..]
Ben je dan zelf dan ook niet bezig met terreur? Of mag het dan in eens wel?
quote:Hoe ik het noem maakt weinig uit, hij maakte onderdeel uit van de gewapende tak van Hamas die de rakketten afschieten en dus duidelijk een legitiem doel.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:47 schreef Aanvaller het volgende:
[..]
Hij gaf leiding aan de beveiligingsaparaat ja, dat jij het terroristen noemt is jouw probleem gappie![]()
this case smells![]()
quote:Heeft ie gelijk in ja.Op donderdag 15 januari 2009 @ 19:31 schreef w8jij17 het volgende:
Denk hier maar eens over na.
quote:Een discussie proberen aan te gaan n.a.v. een youtube filmpje....how sadOp donderdag 15 januari 2009 @ 19:31 schreef w8jij17 het volgende:
Denk hier maar eens over na.