quote:Op maandag 8 december 2008 @ 21:51 schreef w8jij17 het volgende:
Mag die krant aub afgeschaft worden?
Hoe moet Wilders dan aan zijn krantenkoppen komen voor Fitna 2? Ik heb laatst Fitna weer gezien, maar al die krantenkoppen aan het eind van de film waren Telegraaf krantenkoppen. Herkenbaar aan het lettertype, de streep onder de woorden of de zwarte achtergrond en witte letters.
Tja, kennelijk is de behoefte om bevestigingen te lezen groter dan de behoefte een nieuw perspectief te krijgen. Dat vereist namelijk denken en dat kost moeite. Ik vind de Telegraaf een schreeuwerig tendentieus krantje. Mijn vader is er iig erg verzuurd van geworden.
Toen ik nog bij mijn ouders woonde, las ik die krant ook elke morgen. Nou ja lezen, ik las de koppen. Meer info had ik niet nodig. Garfield en de ingezonden stukken.
Laatst weer eens opengeslagen bij mijn ouders, maar ik snap wel waar hun onvrede vandaan komt. Zo uit de krant vandaan. Bedankt he Telegraaf voor het verzuren van mij pa. Wat een pulp! Daar hebben we Balkenende niet voor nodig.