quote:Op maandag 1 december 2008 @ 22:36 schreef cobain1994 het volgende:
Was het een banketletter of meer satesausachtig?
quote:Het was Heinz Sandwichspread.de 39-jarige Heinz Kessel
quote:Je bent niet de eerste. Ik heb vroeger bij de Gamma gewerkt en ben al twee keer een echte drol tegengekomen. Meestal zijn het trouwens wel kinderen die erop gaan zitten.Op maandag 1 december 2008 @ 22:27 schreef veldmuis het volgende:
Dat heb ik bij de Gamma nou ook altijd al willen proberen; ze stallen die dingen zo debiel uit daar!
Als ik bij de Gamma een keer flinke aandrang heb zal ik het dan ook niet laten om daar op een stellage plaats te nemen en een warme bolus op het porselein te deponeren!
quote:Dat zegt genoeg over jou assepoester...Op maandag 1 december 2008 @ 22:29 schreef Sulletjes het volgende:
Nou als het mijn winkel was dan smeerde ik hem die drol in zijn gezicht ...
quote:Een van de meest geniale first post ever!Op maandag 1 december 2008 @ 22:12 schreef moonmovies het volgende:
scheiße
quote:Haha je bent me net even voor met die linkOp maandag 1 december 2008 @ 23:00 schreef tisauch het volgende:
Doet me denken aan Jackass the movie, ging een van die gasten ook eens duchtig biffen op een wc in een sanitairzaak.
Linkie voor de geintresseerden:
http://www.youtube.com/watch?v=8IWbMwYaAKw
quote:daar dacht ik ook al aanOp maandag 1 december 2008 @ 22:14 schreef mjh487 het volgende:
Jackass!
quote:Nou nee, het is gewoon smerig ongeacht de leeftijd.Op maandag 1 december 2008 @ 22:13 schreef zyx1981 het volgende:
Kijk als een kind van 3 dat doet is het nog wel grappig
quote:maar wel grappig XDOp dinsdag 2 december 2008 @ 07:22 schreef solar22 het volgende:
[..]
Nou nee, het is gewoon smerig ongeacht de leeftijd.
quote:Zo beter.. of bedoelde je honor?Op maandag 1 december 2008 @ 23:36 schreef Duivel het volgende:
no further questions your boner!