'Giel Beelen vindt ware in 17-jarige'

Showbizz • Geschreven door Stefan (SunChaser) op 15-10-2008 @ 01:45
print 
Dat Giel Beelen verliefd is vertelde hij afgelopen Freaknacht op 3FM al aan de luisteraars. Nu blijkt dat het naar verluidt gaat om het 17-jarige model Guilia Wolthuis, tevens studente aan de Hogeschool van de Kunsten in Amsterdam.

Beelen wil niet bevestigen dat deze 17-jarige zijn vriendin is. Wat Beelen wel zei tijdens de Freaknacht is dat zijn nieuwe vriendin de ware was en dat het niet meer over zou gaan. Guilia vergezelt Beelen al naar feestjes en tv-opnames, aldus ooggetuigen. Mama Wolthuis zwijgt in ieder geval. "Ik wil het bevestigen noch ontkennen."

Eerder dit jaar meldde Giel dat hij na de breuk met zijn vriendin Marisa een zomer lang wilde sexperimenteren. Later kwam hij er op terug en meldde dat dit toch niks voor hem was. Guilia wordt in december achttien.

Bron: telegraaf


Lees ook:

» 15:33 Pinkpop waarschuwt voor zomerse temperaturen16
» 05:58 Keira Knightley is verloofd12
» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'31
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15


delen | eKudos nujij

46115 views / 150 reacties
Reacties op dit bericht
50  van 150 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3
Ken net, zeg maar.
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 10:24 schreef Paracelsus het volgende:
Ik vind haar ook werg jong, maar zou haar natuurlijk evengoed wel volblaffen als ik de kans kreeg natuurlijk
Nee, als ik zou oud was als Giel zou ik er geen relatie mee beginnen, maar een flinke beurt kan ze wel krijgen idd!
userIcon
Ze ziet er zelf ook uit als 30

Wat een grafkop
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 11:25 schreef Xessive het volgende:
17 jaar en de ware? Dan zal hij nog van een koude kermis thuiskomen. De kans dat dat langer dan twee jaar goed gaat is minimaal. Welke vrouw wil zich tegenwoordig nu al op haar 17de voor de rest van haar leven aan een man binden? En dan Giel...gatverdamme...

Maar wel goede publiciteit voor Guilia!
Ik ben anders al 21 jaar samen met mn 19 jaar oudere partner...
You never can tell.
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 11:53 schreef E-Lise het volgende:

[..]

Ik ben anders al 21 jaar samen met mn 19 jaar oudere partner...
You never can tell.
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 11:53 schreef E-Lise het volgende:

[..]

Ik ben anders al 21 jaar samen met mn 19 jaar oudere partner...
You never can tell.
Uitzonderingen bevestigen de regel. Ik ben zelf overigens al 17 jaar samen met mijn middelbareschool liefde, maar ik ben dan ook geen lelijke radiopresentator en mijn wederhelft geen publiciteitzoekend startend model...
userIcon
de ware. hij kent heur al zeker een maand of 3.
Ik geef hem grooooot gelijk, wat een prachtvrouw!
Giel heeft er vestand van! Kan ik nog wat van leren.

Klasse Giel
hihihihihhih mijn katje tinkerbell moest net overgeven!!!11
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 12:20 schreef ManZonderBan het volgende:
hihihihihhih mijn katje tinkerbell moest net overgeven!!!11
Dat komt ervan als ze een ongeshoren poes likt.
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 03:53 schreef ConceptGuy het volgende:
[afbeelding]


Natuurlijk weer een hoop Drollandse moraalridders die er schande van spreken maar geef Giel eens ongelijk, 17 jarige meisjes zijn nou eenmaal de lekkerste die er zijn, en nog niet van die zeikwijven.
En ik ben ervaringsdeskundige want de mijne is ook 17 terwijl ik een veertiger ben. Ze zouden gewoon altijd 17 moeten blijven ! OK Giel man, schijt aan die immer jalourse burgerlullo's die allemaal precies kunnen uitleggen waarom het niet goed en nou wellicht over je heel vallen. 17 jarige meisjes ruiken heerlijk en ze neuken super ! Giel houdt van the unusual dus het past perfect bij hem.


(de pic is trouwens het 17 jarige zusje van Britney Spears)
Duidelijk Jij bent gewoon een vieze kinderverkrachter die zich vergrijpt aan kinderen in Thailand...

quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 12:22 schreef SkewtuR het volgende:

[..]

Dat komt ervan als ze een ongeshoren poes likt.
hij is kaal dus dat zal hetwel niet zijn he!!1
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 12:36 schreef ManZonderBan het volgende:

[..]

hij is kaal dus dat zal hetwel niet zijn he!!1
Eek een naaktkat!
Op de een of andere manier vind ik die diertjes er griezelig uitzien haha.
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 02:19 schreef SkewtuR het volgende:

[..]

Ach met een kop als ik heeft die nog altijd meer inhoud als jouw hele lichaam.
(wou je weer beginnen lulzuigend comunistje want je weet dat je het aflegt dus zeg het maar)
Edit: Je icon is nog steeds meer homo als giel, en zelfs hij kiest voor een meid.
Dat die bolle TBS kop van jou meer inhoud heeft, daar twijfel ik niet aan. Maar of het werkende hersenen zijn!?

Ow... en wijs me AUB op 1 keer dat ik het ooit heb afgelegd tegen je!?
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 12:39 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Dat die bolle TBS kop van jou meer inhoud heeft, daar twijfel ik niet aan. Maar of het werkende hersenen zijn!?

Ow... en wijs me AUB op 1 keer dat ik het ooit heb afgelegd tegen je!?
Ga je moeder pesten.
Nu dus omdat ik niet al te diep inga op jouw uitlokkingen.
vies goor ventje dat het is

was je gezicht eens joh en eet eens gezond
wijffie met iets te veel kapsones...
Giel heeft toch van alles uitgeprobeerd zoals levend begraven enzo?? kan die niet zelfmoord uitproberen ???
Kijken mag niet aanraken. Nee t is gewoon ranzig :S
userIcon
Leuke meid om te zien, ik val alleen niet op die strijkplanktypes

Te knap voor die Giel in ieder geval maar das haar keuze!
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 03:59 schreef Tiesemans het volgende:

[..]

DitIs in ieder geval minder aanstootgevend dat die Pedo hier op Fok genaamd Patrick.
Ach iemand wees me er nu pas op, durf je niet meer direct te reageren ga je het nu proberen met stiekem verstopte zinnetjes?
En ja ik ben 40 mijn vriendin is 19, jaloers?
Ik weet zeker dat jouw opblaaspop jonger is als elke vriendin die ik ooit gehad heb dus wie is hier nu pedo?
P.S pedo is dacht ik nog altijd als een van de partners onder de 16 is, daar zijn wetten voor weet je.
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 01:53 schreef SunChaser het volgende:
Tienermeisjes komen seksueel tekort

Gaat voor Guilia dus niet op
Dat weet je niet zeker he
userIcon
Stel je voor dat je haar vader bent en ze komt thuis met Giel, wie schiet je dan eerst af??
17-jarige meiden
Die Giel Beelen mag dan wel denken dat ze de ware is, maar het jonge ding komt in haar werk beslist nog wel een mooiere man tegen dan dat vettige kereltje. Ze is pas 17! Alsof zij al haar ware gevonden heeft
userIcon
Ik vind Giel een zielig mannetje en he-le-maal niet grappig. Maar wat dit betreft geef ik hem gelijk. Lekker man een 17 jarige chick.

Wel vreemd dat zo'n meisje voor een sukkeltje als Giel valt.
Nix mis mee...Ik was zelf 17 dat ik een relatie kreeg die op dat moment bijna 29 was..

Nu ben ik 20 en hij 31...Dus al een lange tijd samen!
Duh, dat is het eerste wat je een scharrel moet vertellen!
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 14:15 schreef Pogro het volgende:

Dus al een lange tijd samen!
Krap 3 jaar...
userIcon
Dat een of andere kerel ooit heeft bedacht waar die grenzen liggen etc. is natuurlijk achterhaald. We worden steeds vroeger seksueel actief, en mentaal kan iemand van 16 net zo 'volwassen' zijn als iemand van 18 of 19.

Denk je dat dit meisje veel zal veranderen tussen nu en haar 18e verjaardag? Kijk naar de verhoudingen, en oordeel dan. Dit heeft niets met pedofilie te maken. Als ze gelukkig met elkaar zijn, let it be.

Giel bashers kennen we nu ook wel.
userIcon
Wat ik niet snap waarom hij niet opgepakt wordt vanwege pedofilie, of is dat alleen van toepassing op jan met de pet en niet voor BNérs :S
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 14:48 schreef Athalon1951 het volgende:
Wat ik niet snap waarom hij niet opgepakt wordt vanwege pedofilie, of is dat alleen van toepassing op jan met de pet en niet voor BNérs :S
Waar staat dat hun seks hebben, of is het onmogelijk om een vriendin te hebben en te wachten tot ze of meerderjarig is of zelfs tot een huwelijk?
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 09:53 schreef ArfArf het volgende:
Zie...

Altijd al gedacht dat het enge smerige mannetje een vieze (bijna) Pedo zou zijn.

Beetje meisjes van 9 een "geile goede morgen" laten zeggen op de radio.

voor die tijd was hij af en toe nog wel eens grappig..
Nee hoor dat doet niet, hij vraagt altijd naar de leeftijd, wellicht vanaf 16 (zijn ze toch ook sexueel actief , de meesten) mogen ze het zeggen.

Weet jij eigenlijk wel wat geil is, lol
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 14:03 schreef gekkejetje het volgende:
Die Giel Beelen mag dan wel denken dat ze de ware is, maar het jonge ding komt in haar werk beslist nog wel een mooiere man tegen dan dat vettige kereltje. Ze is pas 17! Alsof zij al haar ware gevonden heeft
Nou en??

Tot die tijd gewoon neuken dus...
Zij spoort m dan ook niet. Wat ziet ze in godsnaam in Giel?
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 10:34 schreef hasse8 het volgende:
Wat een gezeik weer hier. Laat ze toch lekker.... Leuk koppie heeft t kind, en als ze nou gelukkig zijn met elkaar, daar hebben wij toch geen drol mee te maken? Stelletje zure zeikerds hier weer... Jaloers?
Amen!
kan me al een beetje inbeelden wat voor mensen hier posten. "leuk kind" "knap wijf" ....

serieus, zo'n lelijk wijf zou de laughing stock zijn.
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 16:59 schreef galop het volgende:
kan me al een beetje inbeelden wat voor mensen hier posten. "leuk kind" "knap wijf" ....

serieus, zo'n lelijk wijf zou de laughing stock zijn.
Post eens een foto van jezelf dan, eens kijken of je in de buurt komt van t kind....
Snap niet hoe iemand verliefd op hem kan worden...
Zo'n klein pikkie en dan toch zo'n jong blommetje...
Go Giel go
Als die 2 gelukkig zijn met elkaar hebben ze mijn zegen
quote:
Beelen wil niet bevestigen dat deze 17-jarige zijn vriendin is. Wat Beelen wel zei tijdens de Freaknacht is dat zijn nieuwe vriendin de ware was en dat het niet meer over zou gaan.
Dat zei hij ook over Marisa, dus we zullen zien, de dame in kwestie geen onaantrekkelijke dame maar niet mijn type.

Maar zoals ik al zei, time will tell.
userIcon
omfg,wat een pedo,zal je dochter maar zijn
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 07:40 schreef SunChaser het volgende:

[..]

[afbeelding]
Kan iemand mij vertellen wat de voorkant is
userIcon
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 @ 03:53 schreef ConceptGuy het volgende:
[afbeelding]


Natuurlijk weer een hoop Drollandse moraalridders die er schande van spreken maar geef Giel eens ongelijk, 17 jarige meisjes zijn nou eenmaal de lekkerste die er zijn, en nog niet van die zeikwijven.
En ik ben ervaringsdeskundige want de mijne is ook 17 terwijl ik een veertiger ben. Ze zouden gewoon altijd 17 moeten blijven ! OK Giel man, schijt aan die immer jalourse burgerlullo's die allemaal precies kunnen uitleggen waarom het niet goed en nou wellicht over je heel vallen. 17 jarige meisjes ruiken heerlijk en ze neuken super ! Giel houdt van the unusual dus het past perfect bij hem.


(de pic is trouwens het 17 jarige zusje van Britney Spears)
Denk je dat de gemiddelde Fokker ook maar iets weet over hoe een 17jarig meisje neukt
Meer als driekwart is hier volgensmij nog maagd. Voor de rest geef ik je helemaal gelijk, als ik 40 ben en een 17 jarig meisje vraagt of ik haar een keer goed wil neuken dan denk ik daar geen seconde over na voordat ik:"Maar natuurlijk" roep.
3 jaar alweer ga zo door Giel ...
50  van 150 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3


Lees ook:

» 15:33 Pinkpop waarschuwt voor zomerse temperaturen16
» 05:58 Keira Knightley is verloofd12
» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'31
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden