Qua temperaturen kunnen bezoekers rekenen op 20 tot 25 graden. Vanaf zondagmiddag neemt de kans op regen toe, 'maar met een beetje geluk blijft het tot maandag droog', weet een woordvoerder van het KNMI.
Donderdagavond kwamen al tussen de 32 en 35 duizend mensen aan op de camping van het festivalterrein in Biddinghuizen in Flevoland. In de loop van vrijdag zal dat aantal volgens de organisatie oplopen tot 55 duizend. Om stipt 13.00 uur kunnen bezoekers vanaf de camping het festivalterrein betreden, waar een uur later het eerste grote concert van start gaat, van de Britse band The Pigeon Detectives.
Later op de dag staan nog onder anderen The Wombats, Amy Macdonald, Roísín Murphy en Junkie XL op het podium. Van wijzigingen in de programmering is vooralsnog geen sprake. "Er zijn nog geen afgelastingen", stelt een woordvoerder van Lowlands.
Tot en met zondag vinden nog optredens plaats van bands als N.E.R.D., Franz Ferdinand, Underworld en Sex Pistols. Ook Kraak & Smaak, Editors en Extince zijn van de partij. Lowlands vindt dit jaar voor de zestiende keer plaats.

quote:Op Lowlands komt zo ongeveer ELKE muziekstijl aan bod, dus jij wilt zeggen dat je muziek in het algemeen vreemd vindtOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:03 schreef BlackSeptember het volgende:
Vreemde muziek.
quote:Alsof je Dries van Agt een toespraak hoort geven..Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:01 schreef larzzzman het volgende:
jah leuk Extince
quote:Mja, volgens mij heeft het altijd wel een keer geregent tijdens LowLandsOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:07 schreef L4mpje het volgende:
Het is nieuws dat de zon schijnt? Regent het echt zó vaak in Nederland? Kut man...
quote:Elke muziekstijl...Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:06 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Op Lowlands komt zo ongeveer ELKE muziekstijl aan bod, dus jij wilt zeggen dat je muziek in het algemeen vreemd vindt
quote:heheheOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:09 schreef KlappernootatWork het volgende:
[..]
Alsof je Dries van Agt een toespraak hoort geven..![]()
quote:Helaas, DJ Promo staat vanavond te draaienOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:16 schreef Sulletjes het volgende:
[..]
op gabberhakkuh, jazz en klassieke muziek na, komt elke stijl wel aan bod. Van drum n bass tot de meest alternatieve punkrock.
quote:De buien trekken west-oost, dus dat zal wel meevallenOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:01 schreef titanio het volgende:
Kijk maar even op buienradar.nl, In Naarden regende het net pijpestelen, en dat is dus met een klein half uurtje wel in Biddinghuizen! WahWah! Ik wacht op de mud dance tieten fimpjes op Youtube!
quote:Last van koperdieven ?Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:29 schreef PDOA het volgende:
Nou, hier in Amersfoort steelt het anders regenpijpen!
quote:Beter dan die 'kijk mij alternatief zijn'-rockbandjesOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:01 schreef larzzzman het volgende:
jah leuk Extince
quote:Ja, dan kunnen de alto's lekker in de modder rollenOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:01 schreef KlappernootatWork het volgende:
wat is een popfestival nu zonder regen?? ..
quote:Wat bedoel je?Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 15:04 schreef V. het volgende:
zou Duyvendak er ook zijn, het zijn zijn vrienden en hij heeft toch niks te doen
quote:Het Rara gehalte is vrij hoog op lowlandsOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 15:24 schreef boozeroony het volgende:
[..]
Wat bedoel je?
quote:De pillenslikkers zitten toch allemaal in het zuiden des lands ergens dit weekend?Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 16:00 schreef DCNY het volgende:
Wanneer krijgen we nog een berichtje over hoeveel mensen er opgepakt zijn? Wil ik wel weten natuurlijk
quote:Ach, daar heb je die 'kijk mij hip zijn' jankbaal ook weerOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 14:06 schreef Chillah.Bee het volgende:
Beter dan die 'kijk mij alternatief zijn'-rockbandjes
quote:Wel flex al de eerste avond. Twee jaar terug stond DnB en techno gepland op zondag. Ik kon ech he-le-maal niets meer na 3 dagen lowlands en afsluiten met Rush.Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:20 schreef Kogelmagneet het volgende:
[..]
Helaas, DJ Promo staat vanavond te draaienDus ook "gabberhakkuh" komt aan bod
quote:Dus ook eclectic, techno, jungle, hardstyle, bubblin' etc wel zekerOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:16 schreef Sulletjes het volgende:
[..]
op gabberhakkuh, jazz en klassieke muziek na, komt elke stijl wel aan bod. Van drum n bass tot de meest alternatieve punkrock.
quote:JepOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 17:10 schreef ZoeterMark het volgende:
[..]
Dus ook eclectic, techno, jungle, hardstyle, bubblin' etc wel zeker![]()
quote:En Jazz is er vast ook wel ergens te vinden, tenminste, normaal wel (Jazz is ook wel een heel breed principe)Op vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:20 schreef Kogelmagneet het volgende:
[..]
Helaas, DJ Promo staat vanavond te draaienDus ook "gabberhakkuh" komt aan bod
quote:Als ze net zo goed zullen zijn als op Wacken dan heb je een mooie avond voor de boegOp vrijdag 15 augustus 2008 @ 13:33 schreef Barbaaf het volgende:
Wat boeit Lowlands nou? Morgen Iron Maiden in Assen