Het had hét hoogtepunt van de nacht moeten worden: live een pornofilm opnemen in de 3FM studio. Giel Beelen had Kim Holland uitgenodigd een en ander tijdens zijn vrijdagnachtprogramma te komen filmen, maar de 3FM-directie verbood de ludieke stunt.
Beelen was er goed ziek van. Live in de Nachtegiel-uitzending verklaarde hij dat hij braaf gehoor moest geven aan het verbod. Zijn directe bazen vonden het nog wel kunnen, maar de bobo’s wilden het niet. De officiële reden was dat het een commercieel karakter had. Kim Holland zou de DVD op de markt brengen. Beelen wil nu een locatie-uitzending gaan maken binnenkort zodat hij er toch bij kan zijn.
Of Beelen zelf ook meespeelt is niet bekend. Naar verluidt zou hij de seks wel kunnen gebruiken, Shownieuws verkondigde gisteren dat hij en Marisa uit elkaar zijn. De twee waren drie keer getrouwd maar geen een keer voor de wet. Beelen kwam er niet op terug vannacht maar het zou te maken kunnen hebben met zijn steeds bizardere stunts voor tv. In de nieuwe serie Factor Giel laat hij zich levend begraven en ondervagen op de Guantanamo bay-manier. Deze zomer komt het op tv.

pberends (Redactie Frontpage) 24-05-2008 @ 10:34
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef comeyer het volgende:
Onfatsoenlijke asociale gast die Beelen, en dat domme hoedje van hem moeten ze ook verbeiden.
SunChaser (Redactie Frontpage) 24-05-2008 @ 10:45
quote:Mik HollandOp zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef Interloper het volgende:
Wie is dat afzichtelijke figuur naast Giel?
SunChaser (Redactie Frontpage) 24-05-2008 @ 10:55
quote:Omdat hier geen rechten opzitten.Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:50 schreef HostiMeister het volgende:
Waarom moet jij altijd een foto van jezelf plaatsen als er genoeg alternatieven zijn zonder dat jij op de foto naast het onderwerp van je nieuwspost staat?
quote:Vandaar dat hij ook bij de radio werkt.Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef Interloper het volgende:
Wie is dat afzichtelijke figuur naast Giel?
quote:Ja want domme hoedjes zijn een bedreiging voor de maatschappij!Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef comeyer het volgende:
Onfatsoenlijke asociale gast die Beelen, en dat domme hoedje van hem moeten ze ook verbeiden.
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:50 schreef HostiMeister het volgende:
Waarom moet jij altijd een foto van jezelf plaatsen als er genoeg alternatieven zijn zonder dat jij op de foto naast het onderwerp van je nieuwspost staat?
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Omdat hier geen rechten opzitten.
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef Interloper het volgende:
Wie is dat afzichtelijke figuur naast Giel?
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:37 schreef Interloper het volgende:
Wie is dat afzichtelijke figuur naast Giel?
quote:Medialand zou ook wel interessant zijn zonder die klierOp zaterdag 24 mei 2008 @ 13:21 schreef McNessie het volgende:
Het zijn mensen als Giel die medialand interessant houden. Giel, als je dit leest: GA ZO DOOR!!!!!
quote:Het ging niet om de preutsheid. Het gaat erom dat die studio van ons allerbelastingcentjes is betaald en dan kun je het niet maken om er een commerciele pr0no film op te nemen.Op zaterdag 24 mei 2008 @ 10:33 schreef MannusX het volgende:
Typisch weer die preutsheid. Seks is vies en zonde. Handen boven de dekentjes allemaal vannacht.
SunChaser (Redactie Frontpage) 24-05-2008 @ 20:40
quote:Gerard EkdomOp zaterdag 24 mei 2008 @ 16:51 schreef DirkZz het volgende:
Wie is die lelijke papzak aan de rechterkant?