Islamleraar noemt Bijbel verbranden respectvol

Nederland • Geschreven door Rob (R@b) op 16-04-2008 @ 11:25
print 

De radicaal-islamitische islamleraar Suhayb Salaam uit Tilburg heeft een studente die een bijbel in huis had, aangeraden die te verbranden. Dat schrijft onderzoeksjournalist Patrick Pouw in een deze week verschenen boek.  Pouw ging een jaar in de leer bij Salaam en verwerkte zijn ervaringen in een boek getiteld 'Salaam! Het ware gezicht van orthodoxe moslims in Nederland'.

Pouw legde de opleiding bij de Tilburger met goed gevolg af, en haalde zijn diploma. ''Als ik de meest rabiate teksten in mijn huiswerk zette, kreeg ik van Suhayb een zeer goede beoordeling'', aldus de schrijver. Salaam zegt in een reactie dat hij het huiswerk van Pouw niet zo streng nakeek. ''Omdat hij toch maar een journalist was.''

Volgens het boek van Pouw spreekt Salaam echter met twee tongen. Zo raadde hij een studente die een bijbel in huis had aan die te verbranden, pleit hij voor polygamie en plaatst hij de islamitische wet boven de Nederlandse (al moet men erkennen dat de Nederlandse wet hier heerst). Verder doceert hij haat tegen ongelovigen en telt alleen een islamitisch huwelijk; naar de burgerlijke stand gaan hoeft niet.  In de media doet de islamleraar zich echter altijd gematigd voor.

'Verbranden Bijbel respectvol'
Salaam zegt dat alle zaken die Pouw stelt, in een ander kader moeten worden gezien. Zo is het verbranden van de Bijbel juist zeer respectvol. ''Papieren met Koranteksten die wij niet gebruiken, verbranden wij ook, zodat ze niet bijvoorbeeld bevuild kunnen worden.''  En zijn opmerking dat een moslim nooit een andere moslim mag aangeven bij de politie, moet ook in een ander licht worden gezien: ''Ik bedoel daarmee dat de moslims eerst moeten proberen ergens zelf uit te komen, eventueel met bemiddeling van een imam.''

Ook ontkent hij haat te doceren. ''Ik zeg alleen dat ze ongeloof moeten haten. De ideologie, niet de mensen. En dat ze in hun hart mensen mogen haten zoals Ayaan Hirsi Ali, die de islam aanvallen.''

Suhayb Salaam is de zoon van de Tilburgse imam Ahmed Salaam. De man die volgens de gemeente Tilburg zo conservatief is, dat hij niet in Nederland thuishoort.  Hij weigerde ooit minister Rita Verdonk de hand te schudden en zou zijn volgelingen hebben opgeroepen geen belasting te betalen.

Vader en zoon werden nationaal bekend door in Pauw en Witteman te verschijnen waarbij ze eisten dat de wijn van tafel ging. En  Suhayb verliet vorig jaar in een tv-programma over integratie de tv-studio, omdat hij niet in een ruimte wilde zitten met een meisje in minirok.

Vader en zoon Salaam



Lees ook:

» 15:36 Bijeenkomsten voor ex-patiënten omstreden neuroloog2
» 15:27 Sap bij winst Dibi misschien niet in Kamer13
» 15:24 Leers: belang buurt moet meetellen in asielzaak6
» 15:23 Aanhouding voor steekpartij Roermond 1


delen | eKudos nujij

18661 views / 221 reacties
Reacties op dit bericht
21  van 221 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3 4 5
Het is maar een enkeling, hij is niet representatief voor de Islam (voor de 10001e keer).
En als wij zoiets doen zou het het foutste zijn wat er kan gebeuren voor die gasten, die sporen niet helemaal.
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 15:26 schreef DtchDopey het volgende:
Het is maar een enkeling, hij is niet representatief voor de Islam (voor de 10001e keer).
Hoopopgeleide enkeling + enkeling + enkeling + enkeling.....enz. = (te) Veel!
userIcon
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 15:26 schreef DtchDopey het volgende:
Het is maar een enkeling, hij is niet representatief voor de Islam (voor de 10001e keer).
Dus het zijn er minstens 10001?

Da's best veel.
userIcon
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 11:57 schreef BomBasher het volgende:

[..]

Negeer het probleem en het gaat wel weg. Keep on dreaming
Hij heeft gelijk. Als het probleem er uberhaupt is tenminste. Ik heb vandaag net als elke andere dag geen last gehad van de IsIam.
Alleen jammer dat de kans op een aanslag oid een flink stuk groter word als bepaalde mensen zich de hele tijd lopen op te winden over niet boeiende zaken zoals iemand die in een boek schijft dat iemand anders iets tegen iemand gezegd heeft.
Here I am, living in the United States and thinking that we are the only civilized country full of nuts and poorly informed people. The United Provinces of the Netherlands is surpassing the do-gooders in this country.
Allowing these bearded apes to bite the hands that feeds them is unbelievable and if you don't stop them, will eventually enter your home to tell you what, or what not to do. People were killed during WW II fighting to maintain the identity of their country in the underground and now, you allow these people to slowly eat away the freedom to live in peace. Wake up people and show again that you are proud to be Dutch by establishing laws and rules to maintain that identity.
userIcon
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 15:26 schreef DtchDopey het volgende:
Het is maar een enkeling, hij is niet representatief voor de Islam (voor de 10001e keer).
Veel enkelingen dan
Dat noemen we gewoon een hele groep.
sommigen zouden het liefst alle religies verbieden en denken dan dat alle problemen zomaar afgelopen zijn.
begrijpelijk, maar toch klopt het niet.
ik heb een hoop mensen die hun ogen geopend hebben voor God en die een grote last waren voor de maatschappij waarin we leven. Ik heb het over criminelen, drug en alcohol verslaafden, depressieve figuren ect. Ze zijn door hun geloof veranderd en een waardevolle toevoeging aan de maatschappij. Zonder hun geloof waren ze nog steeds dezelfde...
En dan toch nog vinden dat je geloof moet verbieden???
userIcon
Stelletje baardapen: bij de volgende verkiezingen weer een reden voor een ruk naar Rechts.

Weg met dit soort pedofielen-aanhangers.
ik heb met een van de zonen van Ahmed Salaam in de klas gezeten.. 't zal me niet verbazen als hij binnenkort ook op tv komt met een omstreden uitspraak.
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 15:26 schreef DtchDopey het volgende:
Het is maar een enkeling, hij is niet representatief voor de Islam (voor de 10001e keer).
Toch als je de moslims in Nederland ondervraagt wat ze vinden van de uitspraken van Salaam, zal meer dan 90% zijn uitspraken afwijzen. Dus ja, Salaam maakt inderdaad deel uit van een minderheid.
userIcon
quote:

Zo is het verbranden van de Bijbel juist zeer respectvol.



De gene die de Joodse en Christelijke geschriften verbranden zullen een brandend hart hebben en hun ziel zal eeuwig lijden tot dat ze misschien ooit tot besef komen dat satan hun leven heeft verleidt met leugens.


quote:

Op woensdag 16 april 2008 @ 11:28 schreef Fonkmeistahh het volgende:
Het merkwaardige is dat die Christenen zich vandaag de dag in een roes lijken te begeven. De Islam wint steeds meer terrein in Europa en het Christendom laat zich letterlijk vervagen. Met hun onrealistische 'naastenliefde' dat zelfs voor de vijand blijkt te gelden.

De Kruisvaarders zouden zich in hun graf omdraaien.





quote:

Op woensdag 16 april 2008 @ 11:59 schreef Hi_flyer het volgende:
Het wordt tijd dat Nederland het christelijk geloof wat meer gaat verdedigen. Niet om het geloof, maar puur om de huidige cultuurclash in ons voordeel te beslissen.




Natuurlijk willen ze alles vernietigen waar geen satanistische leugens in staan. Alle Christenen moeten hun ogen eens open doen en eens zien dat satan (ook allah genoemd die zich vermomde als Gabriel 571-632 NC) de wereld probeert te veroveren met zijn haat en leugens. satan zit gewoon te lachen op zijn troon om mensen die zo makkelijk te verleiden waren en in zijn leugens trapte.


quote:

''Papieren met Koranteksten die wij niet gebruiken, verbranden wij ook



Als we dit bericht nu naar het oosten sturen kan hij nog een bevel tot opsporing en ophanging krijgen of ze roepen buitenlandse moslims om om deze afvallige gelovige te vermoorden. Volgens mij zijn alle geschreven woorden die allah(satan) gaf heilig.
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 12:07 schreef HarounALRashid het volgende:
Moet ik me nu verantwoordelijk voelen voor wat die salafist zegt? Een protestant voelt zich toch ook niet aangesproken als een katholiek zich misdraagt? Ik ga me dus niet verontschuldigen voor de daden van die gekke man. Ik roep de extremistenknuffelaars wel op om dit soort idioten harder aan te pakken zodat ik er geen last meer van ondervind.
Verantwoordelijk voelen? Nee, maar deze baardmans geeft wel les aan je medegelovige en prent ze dit soort gedachten in. Beangstigd je dit niet? Ga je lekker door met je leven komen je islamisische buren even langs want je MOET mee protesteren tegen Wilders. Ze zijn met zovelen en ook je buren dus je doet het maar. Staat bij betoeging een imam te schrewen dat alle ongelovigen dood moeten. Je buren staan ja en juichen "Ja! Dood" Wat doe jij dan? Daarna lopen ze nog even door Amsterdam, opgefokt als ze zijn en zien daar 2 mannen, hand in hand lopen. Je buren gaan door het lint en roepen "doodschoppen die lui!" Wat doe jij dan?

WAT DOE JIJ DAN?
userIcon
Opfucken naar je zandbak!
userIcon
quote:

Op woensdag 16 april 2008 @ 20:50 schreef MadTimer1 het volgende:

WAT DOE JIJ DAN?

Ze staan erbij en kijken erna. Ze zullen het niet indirect tegen hun radicale geloofsgenoten durfen te zeggen. Veelste bang dat hun radicale vriendjes hem/hun ook tot afvallige en/of ongelovige hond bestempelen. Dan zou diegene ook telkens over zijn/haar schouders moeten uitkijken naar gevaar. Pas op het forum durfen ze het af te keuren of goed te praten.
eerst helemaal goed lezen junks:

Zo is het verbranden van de Bijbel juist zeer respectvol. ''Papieren met Koranteksten die wij niet gebruiken, verbranden wij ook, zodat ze niet bijvoorbeeld bevuild kunnen worden.''

dus verbrand het i.p.v. weg gooien als je het ooit gaat weg doen
userIcon
Als ik me zou willen verlagen tot hun niveau, zou ik zeggen, ik poep op die gasten.
quote:
Op woensdag 16 april 2008 @ 11:35 schreef SpaceLlama het volgende:

Ik wacht al een paar dagen waar ik deze quote het beste kan plaatsen... en nu is het dan toch tijd!
Quote uit de film 'Kingdom of Heaven':

[..]

bron:Wikiquote - Kingdom of Heaven
Prachtige quote. Je hebt in elke samenleving goede en slechte mensen. Zij die jouw quote uit KoH volgen, hebben het begrepen.
quote:
Zo is het verbranden van de Bijbel juist zeer respectvol. ''Papieren met Koranteksten die wij niet gebruiken, verbranden wij ook, zodat ze niet bijvoorbeeld bevuild kunnen worden.''


Ik kijk nu ineens heel anders tegen het verbranden van vlaggen, dat ze altijd doen, aan. Het is dus een teken van respect.
21  van 221 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3 4 5


Lees ook:

» 15:36 Bijeenkomsten voor ex-patiënten omstreden neuroloog2
» 15:27 Sap bij winst Dibi misschien niet in Kamer13
» 15:24 Leers: belang buurt moet meetellen in asielzaak6
» 15:23 Aanhouding voor steekpartij Roermond 1


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden