Cplender (Moderator Frontpage) 08-02-2008 @ 21:15
quote:Als Dr. Phil van mij zoiets zou zeggen, dan zou ik ook geld willen zien.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:14 schreef djmoqua het volgende:
Dus Joran is niet de enige die er een slaatje uit wil slaan.
quote:www.bangnatalee.com?Ze zou ergens werken als seksslaaf. Zijn bronnen hiervoor waren voornamelijk internetsites
quote:Dan blijft natuurlijk de grote vraag:Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:18 schreef WAARHEID het volgende:
"bronnen hiervoor waren internet sites"
Dus ongeveer net zo betrouwbaar als de gemiddelde Fokker.
quote:Hij zou eens een voorbeeld aaan dokter Oetker moeten nemenIn de zaak maakte Dr. Phil overigens nog meer blunders
quote:Ach, waarschijnlijk betaald dr Phil dit graag, gewoon cash, om zich de rechtzaak en eventuele aantasting van zijn "goede naam" te besparen, en, met een miljoen kun je ook leuk leven.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:15 schreef mmmkai het volgende:
meeeeeer eisen!!!
t is usa, vraag 250 miljoen, krijg je uiteindelijk 25 mil
quote:Oh, maar niet perse op t strand?Ze zouden alleen Joran van der Sloot met hun auto ergens afgezet hebben.
quote:Dit is gewoon terecht...Amerika altijd met die overdreven neppe showsOp vrijdag 8 februari 2008 @ 21:14 schreef djmoqua het volgende:
Dus Joran is niet de enige die er een slaatje uit wil slaan.
quote:Geen idee, dat stond verder niet in de bron. En het doet er ook niet zo veel toe, eigenlijk.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:21 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Oh, maar niet perse op t strand?
quote:En pizza's gaan bakken?Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:20 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Hij zou eens een voorbeeld aaan dokter Oetker moeten nemen
quote:...tis een kwestie van geduld...Nou Dr. Phil, als blijkt dat het waar is dat je met het interview hebt geklooid dan is je carriere voorgoed voorbij.
Ik denk dat het zich Dr. Phil helemaal niet handeld over het daadwerkelijke lot van het vermiste meisje maar om wat diepers.
Wellicht geld, maar er kunnen ook politieke of emotionele motieven achter zitten. Wellicht heeft hij wat tegen ons liberale Nederlanders ofzo.
quote:Dr. Phil is één grote blunder.In de zaak maakte Dr. Phil overigens nog meer blunders.
quote:ik denk dat Dr Phil íetsje liberaler is dan jij en ik bij elkaar...Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:33 schreef pomtiedom het volgende:
Nou, zal ik mezelf dan maar weer eens quoten?
quote:
Nou Dr. Phil, als blijkt dat het waar is dat je met het interview hebt geklooid dan is je carriere voorgoed voorbij.
Ik denk dat het zich Dr. Phil helemaal niet handeld over het daadwerkelijke lot van het vermiste meisje maar om wat diepers.
Wellicht geld, maar er kunnen ook politieke of emotionele motieven achter zitten. Wellicht heeft hij wat tegen ons liberale Nederlanders ofzo.
...tis een kwestie van geduld...
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:18 schreef WAARHEID het volgende:
"bronnen hiervoor waren internet sites"
Dus ongeveer net zo betrouwbaar als de gemiddelde Fokker.
mouthman (Redactie Frontpage) 08-02-2008 @ 21:48
quote:Zoals bekend, gedroeg de? Dr. Phil zich eerder als een soort Amerikaanse versie van onze? Peter R
quote:Dat zie je helemaal verkeerd. Phil McGraw heeft n.l. een nogal dubieus verleden.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:41 schreef t-star het volgende:
ik denk dat Dr Phil íetsje liberaler is dan jij en ik bij elkaar...
mouthman (Redactie Frontpage) 08-02-2008 @ 21:52
quote:Vertel....Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:49 schreef Techno het volgende:
[..]
Dat zie je helemaal verkeerd. Phil McGraw heeft n.l. een nogal dubieus verleden.
quote:In a nutshell. Bestraft voor onethisch gedrag, zijn licentie is ingetrokken (hij mag zich feitelijk geen Dr. meer noemen). Lichtte mensen op met afslankproducten. Misbruikte niet alleen zijn eerste vrouw, maar ook zijn personeel, enz. Echt een fraai heerschap.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:52 schreef mouthman het volgende:
Vertel....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:PreciesOp vrijdag 8 februari 2008 @ 21:33 schreef Techno het volgende:
[..]
Dr. Phil is één grote blunder.
quote:ghehe, goeie. Tis maar hoe je het bekijkt.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 21:41 schreef t-star het volgende:
[..]
ik denk dat Dr Phil íetsje liberaler is dan jij en ik bij elkaar...
quote:Onzin natuurlijk. Peter heeft daar veel moeite voor gedaan en ookal wordt Joran niet veroordeeld dan heeft Peter R iig de moeder weten te geruststellen en alleen daarom (en natuurlijk om vele andere redenen) verdient hij het geld en alle lofOp Friday 8 February 2008 @ 23:22 schreef Noin het volgende:
Ow, en als Joran straks weer niet veroordeeld wordt en dus een onschuldig iemand is volgens de wet, mag wat mij betreft PRdV al het geld inleveren wat ie heeft verdient met dit showtje.
quote:Dr. MengeleOp vrijdag 8 februari 2008 @ 21:46 schreef Kremers het volgende:
Dr. Phil of Dr. Goebbels?
quote:Hij kocht het afslankmiddelschandaal af met 10 miljoen dollar, dus hij heeft geld zat.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 23:22 schreef Noin het volgende:
Dr.Phil heeft heus wel meer dan 1 miljoen op de bak staan. Ik zou zeggen 25% van Dr.Phils vermogen per persoon.