
quote:Jij doelt op Allah Vogelhaar. Die heeft een tik van de molen gekregen.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:41 schreef echinococcus het volgende:
willen de kerken allemaal n wit voetje halen bij onze moslimvrienden? kan me oko iets dergelijk heugen in NL: noem God allen gewoon Allah ofzo?
![]()
quote:Sowieso niet, daar de Anglicaanse Kerk niets met het Vaticaan van doen heeft.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:41 schreef neegij het volgende:
Da's wel duidelijk, die gaat het nooit tot paus schoppen.
quote:neen doel meer op een kerkelijk leider in NLOp vrijdag 8 februari 2008 @ 12:42 schreef neegij het volgende:
[..]
Jij doelt op Allah Vogelhaar. Die heeft een tik van de molen gekregen.
quote:Zou anders wel knap zijn geweest als het hoofd van de Anglicaanse kerk het tot hoofd van de Rooms Katholieke kerk zou schoppenOp vrijdag 8 februari 2008 @ 12:41 schreef neegij het volgende:
Da's wel duidelijk, die gaat het nooit tot paus schoppen.
quote:Je zal het niet geloven, maar dat wist ik. Edoch vond ik het een duidelijke opmerking.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:44 schreef R@b het volgende:
[..]
Sowieso niet, daar de Anglicaanse Kerk niets met het Vaticaan van doen heeft.
quote:Inderdaad. Alsof de directeur van BMW ineens pleit voor een Trabant.Maar het gedrag van deze aartsbisschop kun je nou bestempelen als dhimmitude.
quote:er staat nergens dat ie het wil blond kind. cursus begrijpend lezen? of gewoon een bril?Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:47 schreef laforest het volgende:
Die kerkleider moet z'n gore bekhouden en maar in Iran gaan wonen of Saudie Arabië als hij onder sharia wetgeving wil leven
quote:Echt niet te geloven dit he?Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:44 schreef echinococcus het volgende:
[..]
neen doel meer op een kerkelijk leider in NL
(sorry ben niet helemaal thuis in het kerkwezen, dus geen idee hoe die vent heet, zal het opzoeken)
gevindthttp://www.wereldomroep.nl/actua/nl/samenleving/070814
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:41 schreef echinococcus het volgende:
willen de kerken allemaal n wit voetje halen bij onze moslimvrienden? kan me oko iets dergelijk heugen in NL: noem God allen gewoon Allah ofzo?
![]()
quote:Jawel hoor " Partij van Allah (PvdA) met de dag militanter"Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:41 schreef Aka-Zigor het volgende:
En terecht. Niemand die zit te wachten op zulke landverraders.
quote:Vandaar dat Wilders ook zo poulair is.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:53 schreef Hayek het volgende:
feit is gewoon dat wij in het westen onze opgebouwde vrijheden en grondrechten aan het weggeven zijn aan een groep woestijnnomaden met een grote bek.. en dit proces is al te lang bezig om nog te stoppen..
quote:Vandaar dat ik tegen een onafhankelijk Kosovo ben.en verder...
het is een kwestie van tijd voordat er islamitische enclaves gaan ontstaan met eigen wetgeving en eigen souvereigniteit..
quote:jatten van ongelovigen is niet strafbaar, dus dat zal weinig uithalenOp vrijdag 8 februari 2008 @ 12:54 schreef KingKai het volgende:
Ik ben ook voor invoering van een gedeeltelijke sharia voor moslims in Nederland.
Zo vind ik dat als een moslim iets jat, zijn handen geamputeerd moeten worden.
quote:Wat heeft Wilders met pluimvee te makenOp Friday 8 February 2008 @ 12:55 schreef KingKai het volgende:
[..]
Vandaar dat Wilders ook zo poulair is.
quote:Alleen niet hard genoeg want ze zit nog op d'r stok.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:42 schreef neegij het volgende:
[..]
Jij doelt op Allah Vogelhaar. Die heeft een tik van de molen gekregen.
quote:Op Friday 8 February 2008 @ 12:55 schreef Dr-Kill-Phil-Bill het volgende:
[..]
Jawel hoor " Partij van Allah (PvdA) met de dag militanter"
http://www.elsevier.nl/op(...)blogid/77/index.html![]()
quote:Wat vind jij van teksten uit de koran waarin staat dat ongelovigen niet deugen en aangepakt moeten worden?Op Friday 8 February 2008 @ 13:00 schreef beantherio het volgende:
Het is een onrealistische en zelfs haatzaaiende uitspraak die haast bedoeld lijkt te zijn om rechtse xenofoben uit hun dak te laten gaan. Slechts 3% van de bevolking van de UK is Moslim dus er is geen enkele basis voor dit idee.
Next topic.![]()
quote:Wat een sneue column zeg. Hij zou prima thuishoren op Fok!.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:55 schreef Dr-Kill-Phil-Bill het volgende:
[..]
Jawel hoor " Partij van Allah (PvdA) met de dag militanter"
http://www.elsevier.nl/op(...)blogid/77/index.html![]()
quote:Maar hij deed die oproep niet.De minister van Binnenlandse Zaken Tony McNulty noemde de oproep om een deel van de Britse wetgeving in te leveren voor de sharia ''fundamenteel fout''
quote:Tja, wat wil je met raads-en fractieleden als:Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:55 schreef Dr-Kill-Phil-Bill het volgende:
[..]
Jawel hoor " Partij van Allah (PvdA) met de dag militanter"
http://www.elsevier.nl/op(...)blogid/77/index.html![]()
quote:We hebben ze ooit het misbruik van politieke macht weten te ontzeggen. Het wordt intussen hoog tijd om ze definitief de mond te snoeren.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 13:05 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Ach joh, die bisschoppen en imams leven allemaal in hun eigen wereldje, waar de dingen die ze doen en zeggen vreselijk belangrijk zijn.
Hol geblaat.
quote:op het zelfde principe wil ik hier alle kerkgangers eens uitdagen om in een kerkdienst elke keer het woord God te vervangen met Henk, en Jezus met Jan. Wedden dat ineens het hele gebeuren belachelijk word?
quote:Nou Ik-heet-verdomme-geen-Henk, kom er maar in !Op vrijdag 8 februari 2008 @ 13:11 schreef Bensel het volgende:
[..]
op het zelfde principe wil ik hier alle kerkgangers eens uitdagen om in een kerkdienst elke keer het woord God te vervangen met Henk, en Jezus met Jan. Wedden dat ineens het hele gebeuren belachelijk word?
quote:Mee eens. De wijze waarop Kosovo door Albanese moslims is ingenomen en de Serviers verjaagd hebben, is daar een mooi voorbeeld van. Met steun van de EU dhimmi's, die blijkbaar naar een Eurabie streven.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:55 schreef KingKai het volgende:
[..]
Vandaar dat ik tegen een onafhankelijk Kosovo ben.
quote:De meesten hebben gelukkig geen andere namen nodig om in te zien dat het allemaal belachelijk is.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 13:11 schreef Bensel het volgende:
[..]
op het zelfde principe wil ik hier alle kerkgangers eens uitdagen om in een kerkdienst elke keer het woord God te vervangen met Henk, en Jezus met Jan. Wedden dat ineens het hele gebeuren belachelijk word?
quote:Maar Allah = God, 't is gewoon een andere 'taal'.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 12:44 schreef echinococcus het volgende:
[..]
neen doel meer op een kerkelijk leider in NL
(sorry ben niet helemaal thuis in het kerkwezen, dus geen idee hoe die vent heet, zal het opzoeken)
gevindthttp://www.wereldomroep.nl/actua/nl/samenleving/070814
quote:Wat vind je er precies sneu aan? Dat het op feiten gebaseert is oid?Op vrijdag 8 februari 2008 @ 13:07 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Wat een sneue column zeg. Hij zou prima thuishoren op Fok!.![]()
quote:Zo simpel zit de Balkan niet in elkaar. In Kosovo zijn de Albanezen al vele jaren de meerderheid.Op vrijdag 8 februari 2008 @ 13:15 schreef Heberg het volgende:
[..]
Mee eens. De wijze waarop Kosovo door Albanese moslims is ingenomen en de Serviers verjaagd hebben, is daar een mooi voorbeeld van. Met steun van de EU dhimmi's, die blijkbaar naar een Eurabie streven.
quote:Kerkleiders en imams hebben op veel vlakken dezelfde belangen. Denk dan niet aan terrorisme of anti-democratie maar meer aan waarde kunnen hechten aan eigen normen, waarden en het liefst ook wetten.Op Friday 8 February 2008 @ 12:41 schreef echinococcus het volgende:
willen de kerken allemaal n wit voetje halen bij onze moslimvrienden? kan me oko iets dergelijk heugen in NL: noem God allen gewoon Allah ofzo?