Professor: Belgen zijn Turken

Algemeen • Geschreven door Brendon (Surveillance-Fiets) op 08-01-2008 @ 20:22
print 
Icoon AlgemeenBelgen zijn afstammelingen van de Oğuz Turken die zich duizenden jaren geleden op de plek van het huidige België vestigden. Volgens professor Ahmet Arslan, hoofd Medische Biologie van de Universiteit van Gaziantep zijn er diverse bewijzen die deze conclusie bevestigen.

Toen de Selcuk Turken van de Oğuz-stam hun eigen staat stichtten in Centraal Azie, noemden ze hun hoofdstad Genk. Deze stad bestaat ook in Belgie. Tevens is het symbool van Genk een adelaar met twee hoofden: het ultieme bewijs dat een deel van de Oguz Turken in binnen en een deel in het buitenland (het huidige België) woonden.

Een ander bewijs die de professor aanhaalde is dat in Genk in Belgie veel donker behaarde mensen met een lichte huid wonen. Een typische karaktertrek van de Oguz Turken.

Ook is hij van mening dat de koerden afstammen van deze Oğuz stam. Het zouden directe afstammelingen van de deze turken zijn. De Turkse academie voor moleculaire genetische studies concludeerde na een onderzoek dat er 'migratie routes' liepen vanuit west Azië over de Caucasus richting Europa. Turken gebruikten deze routes om naar het huidige Europa te verkassen. Hierdoor zijn de genetische banden tussen Turken en Europeaen erg kort.

Met dank aan Kurd_distan voor de submit.



Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

22941 views / 133 reacties
Reacties op dit bericht
33  van 133 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:53 schreef WAARHEID het volgende:
Wat een wartaal van die belg eh turk.

Helemaal in het Turkse straatje om het koerdische volk te omschrijven als zijnde turks, daarmee vermoord je hun indenteit.

Terwijl elke derderangs historici je kan vertellen dat de Koerden duizenden jaren eerder in Turkije woonden, dan de Turken die vanuit Mongolie binnen vluchten nadat ze verjaagd werden door concurerende stammen.

Deze pseudo wetenschap zou verboden moeten worden, het stelt echte historici zoals mij in een kwaad daglicht..
Zoals ik! De Heere wenst geen grammaticale fouten! Zo staat geschreven! (echt waar!! .. zie vorige zin)
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:46 schreef pomtiedom het volgende:
Euhm, beetje domme redenatie. Sowieso is een dergelijke bewijsvoering uitermate zwak want we stammen allemaal van een enkele stam ergens in donker Afrika af. Bovendien hebben we het over een verwaarloosbare migratie die zo lang geleden is gebeurt dat van een band geen sprake is.

Klinkt mij eerder meer als een politiek stukje onderzoek dan een wetenschappelijk. Enkel bedoeld om onrust te stoken en aanleiding te geven tot valse verbondenheid en niet verdient vals respect. Enkeltje prullenbak.

Wat verder gelezen, die gast zwamt. De adelaar is al reeds vele vele jaren een Europees symbool van macht en komt in de Europese natuur gewoon voor. Redenatie slaan plank volledig mis.
I agree!! Tuurlijk meteen ook even de Koerden linken aan de Turken en weer zie je hoe nationalistisch de meeste turken zijn met hun schijt propaganda.
userIcon




Ze kunnen echt geen andere taal spreken/schrijven

Kon niemand hun "Beschaafde" demonstratie-text effe controlleren voordat ze ermee rond liepen?
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 22:55 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Dat zeiden ze omdat de turken voor godsdienstvrijheid waren. Moet je eerst even nagaan of dat nu nog zo is voordat je naar die spreuk refereert...
[..]

VS heeft een arend, geen adelaar.
Voor de adelaar, zie het byzantijnse, of misschien beter gezegd, het oost-romeinse rijk
Beetje jammer, dat arend en adelaar hetzelfde beest is.
Ik ben een Koerd en GODZIJDANK stam ik niet van de Turken af. Dan zou ik zelfmoord plegen.

Koerden stammen af van de Meden; een Indo-Europese groep die zich ruim 8000 jaar geleden vestigde in het Kaukasus gebied en het huidige Turkije, Irak, Iran en Syrie.

Nogmaals; Gelukkig ben ik een 100% Koerd en 0,000% Turk!
wauw... als dit waar blijkt te zijn... wat een zwarte dag voor de belgen
Weet niet van dit, maar Spanjaarden, Italianen, en Portugezen zijn iig wel heel erg verwant aan Noord Afrikanen.
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 21:01 schreef more het volgende:
Dus Dutroux is een Turk! Dat verklaart wel een en ander.
ROFL
userIcon
Vandaar dat Obelix zo'n vetklep is!
userIcon
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 @ 00:01 schreef ONWAARHEID het volgende:

[..]

Zoals ik! De Heere wenst geen grammaticale fouten! Zo staat geschreven! (echt waar!! .. zie vorige zin)
Haha grappig! Nóg een WAARHEID-karaktertje
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:35 schreef Burakius het volgende:

[..]

Turken zaten niet in mongolië. Josti.
Mongolen zaten in de Turken..?
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:25 schreef bobo80 het volgende:
wij zeker ook....
Neen jullie stammen af van de Marokkanen.
hahahah de nazi Fillip De Winter is een Turk Geweldig, ik ga stuk hier.
Kijk maar naar Filip Dewinter
userIcon
Daar zullen al die Genkenaren niet blij mee zijn.Er wonen ook bijna geen Belgen meer in Genk. .
userIcon
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 @ 01:15 schreef Koerd_KLP het volgende:
Ik ben een Koerd en GODZIJDANK stam ik niet van de Turken af. Dan zou ik zelfmoord plegen.

Koerden stammen af van de Meden; een Indo-Europese groep die zich ruim 8000 jaar geleden vestigde in het Kaukasus gebied en het huidige Turkije, Irak, Iran en Syrie.

Nogmaals; Gelukkig ben ik een 100% Koerd en 0,000% Turk!
En ik geen van beiden...
userIcon
Volgens mij moet dit door dna onderzoek makkelijk na te gaan zijn.
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:28 schreef knight3 het volgende:

[..]

Ik denk dat deze professor binnenkort het bericht lanceert dat onze voorouders met Hannibal meegekomen Marokkanen zijn. Geen hugenoten en Alva's zonen dus.
Nou, de meeste `oorspronkelijke` nederlanders die donker haar en/of donkere ogen hebben, hebben die als je genetisch terug rekent aan de spanjaarden uit de 80-jarige oorlog te danken. En Spanje is daar weer voor eeuwen lang Moors gebied geweest. Er is hierdoor bijna geen èèn spanjaard die niet op de èèn of andere manier moors bloed door zijn aderen heeft stromen.

Dit houdt dus eigenlijk in dat iedere nederlander die niet blond is zeer waarschijnlijk arabische/ noord-afrikaanse/ marokkaanse genen in zijn lijf heeft zitten. Niet dat ik vind dat daar iets mis mee is, hoor. Wat mij betreft is iedereen gelijk, ook al ben ik zelf blond....
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:24 schreef Schepseltje het volgende:
Heeft alleen weinig te maken met de turken die wij kennen, die zaten toen nog in mongolië
Dus belgen zijn uiteindelijk mongolen!

als ik het niet had gedacht..
Voor Nederlanders klinkt zo'n bericht heel raar, maar het gaat hier duidelijk om een gevalletje 'Turkse trots'. (Trots kennen Nederlanders helemaal niet, helaas. )
Een keer was er een Turkse president op bezoek in de VS en hij vroeg aan zijn ambtsgenoot of er boeken bestonden over de invloed van de Turkse taal op het Sioux.
De vraag alleen al!
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:24 schreef tony_clifton- het volgende:
Sterk 'ultiem bewijs'
Haha inderdaad, heb nog nooit een adelaar in een symbool van een land gezien. Dus een tweehoofdige zal ook wel vaker gebruikt zijn...?
Wapen met "Twee koppige adelaar" is een cadeau van de Sjeljoeken aan Nederlanders. Veel steden in Nederland hebben die logo ook. Tevens kan je dat logo ook vinden in de stad Erzurum in TR.

Turken hebben maar voor 5,9% "Mongolen"-bloed
En voor 34% Afrikaans bloed.
Wat wil je als je over 3 continenten hebt geregeerd.

Een andere misvatting is dat Turken alleen uit Mongolië komen.
Zo waren de een bevolking die genetisch overeenkomt met Turken superieur in de periode voor de Romeinse tijd en waren er veel (joodse)Turken in Zuid Rusland ( gebied rond Kazakstan).

Kortom, die professor mag zijn huiswerk over doen.
userIcon
quote:
Op Wednesday 9 January 2008 @ 09:47 schreef rutgermuller het volgende:
Haha inderdaad, heb nog nooit een adelaar in een symbool van een land gezien. Dus een tweehoofdige zal ook wel vaker gebruikt zijn...?

en natuurlijk heb je nog nooit Duitse euros gezien?
userIcon
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 @ 09:51 schreef Kaan78 het volgende:
Wapen met "Twee koppige adelaar" is een cadeau van de Sjeljoeken aan Nederlanders. Veel steden in Nederland hebben die logo ook. Tevens kan je dat logo ook vinden in de stad Erzurum in TR.
Liever Turks dan Paaps? Of was dat weer een andere tijd.
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 23:56 schreef DirkZz het volgende:
Turken en Belgen, zou er niet eens raar van opkijken,

beiden een dom volk.
en dat zegt een vmbo'er
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:35 schreef Burakius het volgende:

[..]

Turken zaten niet in mongolië. Josti.
De Truken zatten wel in mongolië kijk naar de geschiedenis voor jaar 1171.
Er waren inderdaad wel Turkstalige Mongolen. ( Twee talen werden er toen gesproken bij de Mongolen).
De vraag is natuurlijk in hoeverre zij Turk zijn of in hoeverre Turken "Mongools" zijn.
Wat maakt het overigens uit. Iedereen heeft X procent bloed van een andere bevolkingsgroep in zijn bloed. De één wat meer dan de ander.
Wat een complement!!! Die turken denken echt dat ze overal mee te maken hebben. Eerst willen ze een beetje de baas spelen in de EU met dat cyprus enz. gedoe. (terwijl ze er niet es inzitten) daarna willen ze gaan bewijzen dat belgen van hun afstammen. Alles en iedereen stamt van hun af.......
Wat een achterlijke uitvinding.
Het lijkt als of Turk zijn iets heel bijzonder is.
Belgen kunnen nooit Turk zijn, want Belgen hebben nooit Koerden, Armeen en alle andere minderheden gedood, gemarteld, dorpen platgebrand. Belgen hebben een democratisch systeem. Wie wel Turk zou kunnen zijn, Vlaamse Blok, want die hebben ook net als Turken enge ideeën.
userIcon
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 @ 20:24 schreef Djeez het volgende:
Zie ook: Belg mag ook 'nieuwe' vrouw niet slaan
er is wel degelijk invloed van de turkse taal op het engels, duits en nederlands bekend, bijvoorbeeld, yoghurt, coach etc, zoek het maar op met google
userIcon
Bron
Azady.nl

09/01/2008 DILOK - Belgen zijn geen Belgen, zij zijn de afstammelingen van de Turkse Oguz-clan die zich duizenden jaren geleden aan de Noordzeekust vestigde. Ook de Koerden zijn afstammelingen van Turken. Dat beweert de medisch bioloog prof. Ahmet Arslan van de Universiteit van Gaziantep.

Toen de Seldsjoekische tak van de Oguz-clan in Centraal Azië een staat stichtte, heette hun hoofdstad Genk. Net zoals de gelijknamige Belgische stad, meent Arslan.

Dat niet alleen, het Belgische Genk heeft een tweekoppige adelaar in het stadswapen. Ook de Oguz-clan gebruikte dat teken. En het definitieve bewijs van zijn gelijk ligt volgens professor Arslan in het feit dat de inwoners van Genk donkerharig en licht van huidskleur zijn. "Precies als de Oguz-clan," aldus Arslan tegen het persbureau Anatolië.

Arslan schuwt het grote gebaar niet, want plots blijkt dat ook alle Koerden afstammen van de Oguz-clan. "Ik denk dat de Kazıkurtları worden gezien als onderdeel van de Oğuz stam die verbonden is met Koerden. Koerden lijken uit het externe Oğuz te zijn," zei de professor.

Zijn genetisch onderzoek wijst uit dat de voornaamste migratieroute vanuit Centraal-Azië naar West-Europa noordelijk en noordwestelijk van de Kaukasus liep. Als gevolg van deze migratiestromen zijn er volgens Arslan nauwe bloedbanden tussen Europeanen en Turken.

Al eerder hebben Turken gepoogd aan te tonen dat Koerden eigenlijk Turks zijn. Na de oprichting van de republiek werd het bestaan van Koerden ontkent. In augustus 2007 zei de president van het Turks Historische Genootschap (TTK), Yusuf Halaçoglu, ook al dat de meeste Koerden oorspronkelijk Turken zijn.

Een andere Turkse theorie is de Zon-Taal Theorie, waar de oprichter van Turkije, Ataturk, een fervent aanhanger van was.
33  van 133 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden