quote:discriminatieOp donderdag 20 december 2007 @ 19:36 schreef Vassili_Z het volgende:
Mooie mensen zijn klootzakken
quote:Euh, ja?Op donderdag 20 december 2007 @ 21:09 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Alsof alle Aziaten dezelfde haarkleur hebben
quote:Nog nooit een albino neger gezien? je weet wel.. zo'n neger met blond haar?Op donderdag 20 december 2007 @ 21:09 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Alsof alle Aziaten dezelfde haarkleur hebben
quote:JaOp vrijdag 21 december 2007 @ 01:04 schreef Netstorm het volgende:
[..]
Nog nooit een albino neger gezien? je weet wel.. zo'n neger met blond haar?
quote:ja, tenzij Andrelon... :[Op vrijdag 21 december 2007 @ 00:25 schreef wizarddragon het volgende:
Nee
quote:Ga ook ff moeilijk doen, aangezien je dat ook doet. Ik moet er eigenlijk wel om lachen.Op vrijdag 21 december 2007 @ 01:31 schreef Cheese het volgende:
[..]
ja, tenzij Andrelon... :[
net als alle Zuid-Amerikanen, doe niet zo moeilijk.
Europeanen zijn verschillender qua lengte, haarkleur, huidskleur, borstgrootte, kaalheid, baardgroei etc.
quote:Goed nieuws! Ze zijn verheugd op je warmhartige medeleving en begrip. Het laatst wat ik vernomen heb, is dat ze met een busje onderweg zijn naar het vliegveld...Op donderdag 20 december 2007 @ 19:37 schreef bazkie_botsauto het volgende:
die 30 leerlingen zitten nu helemaal met een minderwaardigheidscomplex
stuur die gekwetste asian schatjes maar hierheen, ik troost ze wel![]()