Hans Teeuwen, die in 2007 politiek bewuster is geworden en ook duidelijk een mening had over moslims, is bezorgd over dat elkaar bedreigen de nieuwe omgangsnorm lijkt te zijn geworden. "Ik ben nog niet bedreigd, maar wat als iemand in een café op je afstapt, je bent nergens meer. Je ziet het aan Geert Wilders, het doet echt wat met je."
De oplossing is volgens Teeuwen gewoon 'schijt te hebben aan bedreigingen.' In de Revu van deze week zegt de cabaretier: "Het aanscherpen van de wet op de godslastering of de moslimgemeenschap in bescherming nemen, wat schiet je daar mee op. Laat moslims maar inzien dat het belijden van een godsdienst niet wordt verboden, maar dat een onwelgevallige mening of belediging er gewoon bijhoort."
Teeuwen zette zijn serieuze kant dit jaar op de kaart door de Meiden van Halal in hun eigen programma op hun plek te zetten. "Ze wilden mij terugpakken omdat ik tijdens de onthulling van een beeld voor Theo van Gogh had gezongen door hen gepijpt te willen worden. Maar ik kwam goed beslagen ten ijs in 'Bimbo's en Burka's. Ik formuleerde helder en het liep anders dan ze hadden gedacht. Maar ik denk niet dat ze mij een lul vinden."
Over Geert Wilders is Teeuwen minder te spreken. "Die heeft zich gewoon gediskwalificeerd toen hij riep dat de koran verboden moest worden en dus de islam. We moeten geen boeken en films verbieden. Dingen die je niet wilt horen moet je leren accepteren en er mee om leren gaan. Gelijke rechten voor man en vrouw, vrijheid van meningsuiting en een scheiding tussen kerk en staat. Dát zijn pas goede ideeën."
quote:tuurlijk ben ik beledigd maar ik weet hoe ik mee moet omgaan ik leef in Nederland ik ken de regels maar ik ben niet die persoon die de cristelijke geloof gaat afkrake of wat geloof dan ook ik heb genoeg vrienden die hindoe zijn of cristelijk zelfs JOOD JA maar in Nederland is gewoon zon hype aan de gang tegen de Islam en als je het ook zo goed weet dan weet je ook dat mijn geloof afstamd van het joodse en cristlijk geloof en ja in de tenach en in de bijbel staan ook stukken die of de dood gaan maar blijkbaar kijken jullie niet daarnaOp donderdag 20 december 2007 @ 13:44 schreef typtypo het volgende:
[..]
ik heb me juist verplaatst in jullie en ik kan je zeggen dat ik geen moslim zou willen zijn.
Moslims zijn net zozeer slachtoffers van de islam als daders die in naam van de islam allerlei verziekte daden plegen op de mensheid.
Lees de koran maar. Het puilt uit van de jodenhaat en haat voor ongelovigen.
Vragen mij in te leven en begrip te tonen voor de islam is net als mij vragen vrijwillig psycopaat te worden.
Het spijt me voor jou maar daar heb ik toch iets teveel denkvermogen voor.
Jij zal wel weer diep beledigd zijn en met een scheldkannonade beginnen maar leer er maar mee leven dat er kritiek op de islam komt.
Dat zal blijven tot de islam ontmaskerd wordt voor wat het is.
Dat is alles behalve de religie van vrede.
quote:idd in nederland mag je een kritische houding hebben t.o.v het christendom, de paus, de islaam enz religie in het algemeenOp donderdag 20 december 2007 @ 15:22 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
tuurlijk ben ik beledigd maar ik weet hoe ik mee moet omgaan ik leef in Nederland ik ken de regels maar ik ben niet die persoon die de cristelijke geloof gaat afkrake of wat geloof dan ook ik heb genoeg vrienden die hindoe zijn of cristelijk zelfs JOOD JA maar in Nederland is gewoon zon hype aan de gang tegen de Islam en als je het ook zo goed weet dan weet je ook dat mijn geloof afstamd van het joodse en cristlijk geloof en ja in de tenach en in de bijbel staan ook stukken die of de dood gaan maar blijkbaar kijken jullie niet daarna
En in de islam staat ook daat je aan de regels moeten houden van de land waarin jij je verblijft maar ik verwacht niet anders van de meeste van jullie omdat jullie meestal ergens anders geen mening durven te geven en op internet wel
laat mij maar die versen zien van jodenhaat etc al die verzonnen bullshit wat je praat
ik kan ook over het cristelijk geloof dingen zeggen denk maar terug de beeldenstorm of waar kijken jullie naar de nieuwe testament die gewoon word geschreven door mensen die vandaag leven die niet iets horen te schrijven erin oooh heb je de oude testament gelezen vast niet anders zouden de meeste van jullie beter weten k bgrp niet eens waarom ik me boos maak tegen idioten mmaar ok voor jullie![]()
quote:Kleinere groepOp donderdag 20 december 2007 @ 13:37 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dus het PVDAbashen, Bosbashen, VVDbashen, GLbashen, Femkebashen en Gielbashen is nu eindelijk verleden tijd?![]()
quote:Daarin heb je helaas ongelijk.Op donderdag 20 december 2007 @ 15:25 schreef strijder_nbo het volgende:
Vercingetorix wat je ook zegt ze gaan toch draaien ze gaan weer wat anders zoeken dit zijn personen die haast geen enkel kennis bezitten en dat is ons wapen kennis
quote:Dat is juist wel een probleem het is beledigend het zorgt voor een kloof tussen groepen mensen in de maatschappij en daar uit ontstaan andre problemen wat teeuwisen doet is messchien ontschuldig in zijn ogen ogen of van andere maar wat ik probeer te zeggen het is het niet het gewoon beledigend. het zorgt voor een kloof ik denk dat als je samen ralaxd met mekaar kan omgaan veel fijner is ik denk dat iedereen er beter van woord maar op deze manier niet en zo word die kloof alleen groter als het zo door gaat liefst laat ik iedereen in hun waardeOp Thursday 20 December 2007 @ 15:29 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
idd in nederland mag je een kritische houding hebben t.o.v het christendom, de paus, de islaam enz religie in het algemeen
blij dat jij er in ieder geval geen probleem van maakt .. goed hoor![]()
quote:Op Thursday 20 December 2007 @ 15:34 schreef Carliano het volgende:
[..]
Daarin heb je helaas ongelijk.
Jij mag van mij zeggen over het Christendom wat jij wilt, daarmee beledig je mij niet. Het is onzin om te stellen dat ik niets beledigends mag zeggen over de Islam, omdat jij dat ook niet doet over het Christendom.
In Nederland zijn meer dan 10 miljoen mensen seculier en hangen in feite geen enkel geloof aan. Dit is de meerderheid van de bevolking. Die kun jij dit verhaal over respect voor elkaars geloof niet opleggen, want men heeft dat niet.
Dus accepteer het feit nu maar dat mensen hier gelovigen beledigen, welk geloof je ook hebt. Dit doet men hier al meer dan 40 jaar.
Gebruik deze kennis !
quote:gelukkig maarOp donderdag 20 december 2007 @ 15:34 schreef Carliano het volgende:
[..]
Daarin heb je helaas ongelijk.
Jij mag van mij zeggen over het Christendom wat jij wilt, daarmee beledig je mij niet. Het is onzin om te stellen dat ik niets beledigends mag zeggen over de Islam, omdat jij dat ook niet doet over het Christendom.
In Nederland zijn meer dan 10 miljoen mensen seculier en hangen in feite geen enkel geloof aan. Dit is de meerderheid van de bevolking. Die kun jij dit verhaal over respect voor elkaars geloof niet opleggen, want men heeft dat niet.
Dus accepteer het feit nu maar dat mensen hier gelovigen beledigen, welk geloof je ook hebt. Dit doet men hier al meer dan 40 jaar.
Gebruik deze kennis !
quote:Doe je mee ?Op donderdag 20 december 2007 @ 15:39 schreef kkendall het volgende:
[..]
Jij moet echt in de politiek!
quote:dus jij wilt de koran verbieden, omdat ik de inhoud daarvan als een belediging ervaar ?Op donderdag 20 december 2007 @ 15:38 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
Dat is juist wel een probleem het is beledigend het zorgt voor een kloof tussen groepen mensen in de maatschappij en daar uit ontstaan andre problemen wat teeuwisen doet is messchien ontschuldig in zijn ogen ogen of van andere maar wat ik probeer te zeggen het is het niet het gewoon beledigend. het zorgt voor een kloof ik denk dat als je samen ralaxd met mekaar kan omgaan veel fijner is ik denk dat iedereen er beter van woord maar op deze manier niet en zo word die kloof alleen groter als het zo door gaat liefst laat ik iedereen in hun waarde
quote:dat is laag als je een geloof in de waarde laat dan heb je geen mohammed b en ook theo van gogh dit is een vrije land ja maar je zegt het zelf beledigen waarom zou je willen beledigen word je er beter van ik denk het niet er is maar 1 ding wat je er mee bereikt en dat is dat mensen een hekel gaan krijgen aan elkaar sorry dat is de waarheid denk er maar over naOp donderdag 20 december 2007 @ 15:34 schreef Carliano het volgende:
[..]
Daarin heb je helaas ongelijk.
Jij mag van mij zeggen over het Christendom wat jij wilt, daarmee beledig je mij niet. Het is onzin om te stellen dat ik niets beledigends mag zeggen over de Islam, omdat jij dat ook niet doet over het Christendom.
In Nederland zijn meer dan 10 miljoen mensen seculier en hangen in feite geen enkel geloof aan. Dit is de meerderheid van de bevolking. Die kun jij dit verhaal over respect voor elkaars geloof niet opleggen, want men heeft dat niet.
Dus accepteer het feit nu maar dat mensen hier gelovigen beledigen, welk geloof je ook hebt. Dit doet men hier al meer dan 40 jaar.
Gebruik deze kennis !
quote:Moeilijk te verteren zo'n uitspraak.(...) Laat moslims maar inzien dat het belijden van een godsdienst niet wordt verboden, maar dat een onwelgevallige mening of belediging er gewoon bijhoort."
quote:Fascistische werken zijn toch echt verboden in Nederland.We moeten geen boeken en films verbieden.
quote:paar kleine zusjes ik zou je dat wel eens willen zien zeggen in hun gezichtOp donderdag 20 december 2007 @ 08:49 schreef Ibn_Rushd het volgende:
Schijt aan bedreigingen........ k denk zelf dat ook potentiële bedreigers schijt aan hem hebben.
Het lijkt er steeds meer op dat Islam beledigers het idee hebben dat ze relevant zijn.... de aandacht die ze tot nu toe krijgen komt meerendeels van de "eigen" media dan uit de hoek van Moslims.
daarnaast....... je zelf op je schouders kloppen omdat je een paar kleine zusjes met een hoofddoekje hebt weg geluld... nou poeh poeh
quote:jij discimineertOp donderdag 20 december 2007 @ 15:44 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
dat is laag als je een geloof in de waarde laat dan heb je geen mohammed b en ook theo van gogh dit is een vrije land ja maar je zegt het zelf beledigen waarom zou je willen beledigen word je er beter van ik denk het niet er is maar 1 ding wat je er mee bereikt en dat is dat mensen een hekel gaan krijgen aan elkaar sorry dat is de waarheid denk er maar over na
quote:kerel leer schrijvenOp donderdag 20 december 2007 @ 15:44 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
dat is laag als je een geloof in de waarde laat dan heb je geen mohammed b en ook theo van gogh dit is een vrije land ja maar je zegt het zelf beledigen waarom zou je willen beledigen word je er beter van ik denk het niet er is maar 1 ding wat je er mee bereikt en dat is dat mensen een hekel gaan krijgen aan elkaar sorry dat is de waarheid denk er maar over na
quote:Ik denk dat hij het zat was dat alles meteen als beledigend werd opgevat, een gevaarlijk excuus voor mensen die de gevestigde orde in de hand willen houden of een bepaald fundament geloof willen vasthouden.Op donderdag 20 december 2007 @ 14:34 schreef eldontje het volgende:
[..]
de meeste cabaratiers zijn slimme gastenalleen herriner ik me wel dat hans teeuwen had gezegt dattie na zn carriere niet zo'n cabaratier wilde worden die ineens serieus genomen wilde worden... maar dingen veranderen blijkbaar
![]()
quote:dit zeg ik al hele tijd jullie gaan draaien lees aub wat ik allemaal heb geschreven voordat jij zoiets gaat zeggen dombo en ja ik schrijf fucked upOp donderdag 20 december 2007 @ 15:50 schreef boomstick het volgende:
[..]
kerel leer schrijven
reply: ik denk dat als je je mening geeft dat je daar zowieso iemand pijn mee doet, als jij zegt vrouwen zijn minder dan mannen dan doe je veel mensen pijn en beledig je anderen dus aub stfu als je me begrijpt waar ik op doel
quote:jullie ???, houd eens op met dat zielige gedoe.. er bestaat geen "jullie"Op donderdag 20 december 2007 @ 15:53 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
dit zeg ik al hele tijd jullie gaan draaien lees aub wat ik allemaal heb geschreven voordat jij zoiets gaat zeggen dombo en ja ik schrijf fucked up
quote:Zo denk jij erover, maar is niet de waarheid. Die bestaat namelijk niet. Je hebt alleen maar visie'sOp donderdag 20 december 2007 @ 15:44 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
dat is laag als je een geloof in de waarde laat dan heb je geen mohammed b en ook theo van gogh dit is een vrije land ja maar je zegt het zelf beledigen waarom zou je willen beledigen word je er beter van ik denk het niet er is maar 1 ding wat je er mee bereikt en dat is dat mensen een hekel gaan krijgen aan elkaar sorry dat is de waarheid denk er maar over na
quote:En dan zelf "zowieso" typenOp donderdag 20 december 2007 @ 15:50 schreef boomstick het volgende:
[..]
kerel leer schrijven
reply: ik denk dat als je je mening geeft dat je daar zowieso iemand pijn mee doet, als jij zegt vrouwen zijn minder dan mannen dan doe je veel mensen pijn en beledig je anderen dus aub stfu als je me begrijpt waar ik op doel
quote:en die 8.6 miljard die naar "goede" doelen gaan dan????? t spijt me zeer maar WE CAN'T FEED THE WORLD wat als we nou eens gewoon de staatsschuld aflossen dan hoeven we dat later niet meer te dokken kan er veel belasting af en kunnen we daarna nog meer geven aan zulke onzinOp donderdag 20 december 2007 @ 09:01 schreef two-one-b het volgende:
[..]
Waar moet Nederland het geld vandaan halen om de files op te lossen?, om de wachtlijsten te verkorten?, door het heffen van belastingen en accijnzen!
Je wilt in luxe leven zonder files en met een goede zorg, dan moet je ook niet mekkeren over belastingen, want als die niet geheven werden had je geen fuck.
quote:zowieso tja dat is 1 leter verkeerd en jij zet dubbele woorden en dubbele de's en het's neer dus stfuOp donderdag 20 december 2007 @ 15:59 schreef Longmen het volgende:
[..]
En dan zelf "zowieso" typen![]()
quote:Op donderdag 20 december 2007 @ 08:56 schreef Ibn_Rushd het volgende:
[..]
yep... dit is Nederland.....
Dat er enorme economische problemen op de loer liggen door het gerommel van de VS.... of dat Nederland ondertussen economisch zwaar te lijden heeft onder de files..... of dat de wachtlijsten in de ziekenhuizen nog steeds onacceptabel lang zijn.... of dat de enorme hoogte van belastingen en accijnzen een enorme aanslag plegen op de koopkracht van de burger.... of dat het onderwijs in Nederland met een serieus leraren te kort heeft te doen .....enz enz...
das niet belangrijk.......... de doorslaggevend is de haat naar Moslims
quote:ja want al die loverboys zijn Nederlandse nazisOp donderdag 20 december 2007 @ 09:21 schreef Ibn_Rushd het volgende:
[..]
je kan lullen wat je wilt.... maar de proporties zijn ver te zoeken
radicalisering van rechtse nazi-wannabees is een vele malen groter probleem dan radicaliserende Moslims.... niemand die zich die woorden van de AIVD nog kan herrineren of de moeite vind om het te herhalen..
dat is een hypocriete samenleving
quote:Hoe weet jij zo zeker dat ze moslim warenOp donderdag 20 december 2007 @ 09:56 schreef jywansa het volgende:
[..]
In ieder geval 2. Een in Helden en een in Utrecht. Zoek zelf maar verderv oor meer branden en hakenkruis bekladdingen.
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=moskee+brand&meta=
[..]
Een Liberiaans gezin uit Waspik is weggepest omdat ze moslim zijn.
[..]
Als je dat jezelf wijs wil maken...
Kijk, er zijn problemen. Ik zal de laatste zijn die dat zal ontkennen. Maar zoals er tegenwoordig over elkaar wordt gesproken is niet gezond en niet constructief. De overgrote meerderheid van de moslimjongeren doen gewoon hun best op school, hebben een baan en willen hetzelfde als jij en ik: een rustig leven lijden. Dat er een paar idioten tussenzitten die dat voor de rest verkloten mag niet je opvatting over een hele groep bepalen.
Tuig heb je overal en in alle bevolkingsgroepen. Of tuig wit, zwart, jood, moslim. christen, hindoe, weet ik veel wat is boeit niet. Je laat je opvatting over een groep niet door tuig bepalen.
quote:Hoe vertaal je "Teeuwen for president" nu naar moslim haatOp Thursday 20 December 2007 @ 08:56 schreef Ibn_Rushd het volgende:
[..]
yep... dit is Nederland.....
Dat er enorme economische problemen op de loer liggen door het gerommel van de VS.... of dat Nederland ondertussen economisch zwaar te lijden heeft onder de files..... of dat de wachtlijsten in de ziekenhuizen nog steeds onacceptabel lang zijn.... of dat de enorme hoogte van belastingen en accijnzen een enorme aanslag plegen op de koopkracht van de burger.... of dat het onderwijs in Nederland met een serieus leraren te kort heeft te doen .....enz enz...
das niet belangrijk.......... de doorslaggevend is de haat naar Moslims
quote:vind ik ook, een kritische houding.. is niet hezelfde als haatOp Thursday 20 December 2007 @ 16:25 schreef Sisko het volgende:
[..]
Hoe vertaal je "Teeuwen for president" nu naar moslim haat![]()
Zelfs teeuwen heeft nergens blijk gegeven van moslim haat. Hooguit heeft hij een irritatie naar gelovigen die de waarheid in pacht denken te hebben. Maar dat is voor moslims zeker al gelijk aan haat. Iedereen die geen moslim is haat moslims. Nee, lekkere discussie kunnen we dan voeren zeg.![]()
quote:Klopt, al zou ik het willen doortrekken naar alle fundamentalistisch gelovigen, zoals die christen die vond dat die reclame beledigend was. Overal waar "te" voor staat is niet goed, dat geld met name voor geloof in het algemeen.Op donderdag 20 december 2007 @ 15:56 schreef Carliano het volgende:
[..]
Zo denk jij erover, maar is niet de waarheid. Die bestaat namelijk niet. Je hebt alleen maar visie's
Punt is niet dat je perse moet beledigen, maar als het gebeurt, dan gebeurt het en daar moet je tegen kunnen. In feite beledigt iedereen elkaar de hele dag omdat de een anders wil leven dan de ander.
Zo is het in dit land al sinds de jaren 60, voor deze vrijheid is hard gestreden.
Een beetje stupide om deze verworvenheden overboord te gaan gooien omdat een minderheid van 5% van de bevolking (Moslims) dit verlangt.
Moslims hebben het volste recht om hier te wonen, maar dan wel met wat meer incasseringsvermogen. Want als je altijd maar gaat lopen gillen dat je wordt gekwetst vanwege je geloof, dan schiet je niks op.
Want de grote meerderheid in dit land gaat geen uitzonderingspositie maken voor een groep, want dat is discriminatie. Je zult dus moeten leren te slikken.
quote:Laat ze maar draaien bezie hun gedrag als het resultaat van tekortkomingen in hun eigen zelfontplooiing welke gecompenseerd wordt door een overreactie tegen zij die anders zijn(lees niet westerse allochttoon,en weldra oost-europeanen).Op donderdag 20 december 2007 @ 15:25 schreef strijder_nbo het volgende:
Vercingetorix wat je ook zegt ze gaan toch draaien ze gaan weer wat anders zoeken dit zijn personen die haast geen enkel kennis bezitten en dat is ons wapen kennis
quote:Weer zo'n sukkel die niet verder kijkt dan zijn neus lang is. Maar ik ga er verder niet op in, alle argumenten die ik op kan noemen hebben je collega's vast al geventileerd. Het zou toch tegen dovemans oren gericht zijn.Op donderdag 20 december 2007 @ 16:50 schreef Vercingetorix het volgende:
[..]
Zie het maar zo strijder,onlangs werden er bij ons overal beveiliginscameras opgehangen,het gezeik ,ter linkerzijde,van inbreuk op privacy,big brother genuezel etc. was niet te harden.Mijn standpunt hierover was zolang je je gedraagt heb je toch niets te vrezen.Prettige feestdagen.
quote:En toch kan je het niet laten,hey mungeul.LOLOp donderdag 20 december 2007 @ 17:12 schreef Sisko het volgende:
[..]
Weer zo'n sukkel die niet verder kijkt dan zijn neus lang is. Maar ik ga er verder niet op in, alle argumenten die ik op kan noemen hebben je collega's vast al geventileerd. Het zou toch tegen dovemans oren gericht zijn.
quote:wat heeft pim fortuyn hier mee te maken?? die werd vermoord door een linkse milieu rakkerOp donderdag 20 december 2007 @ 17:46 schreef Epsix het volgende:
iedereen die zoveel moeite heeft met de moslim mede mens moet zich afvragen wat de moslim kan doen om het beter te maken. Ga eens na hoe jij de moslims het liefst ziet. Als je ze het liefst ziet vertrekken zegt dat meer over jouw dan over hen, maar als je wel het vermogen hebt ergens serieus over na te denken zul je zien dat er geen sneller oplossing is voor dit probleem. Je zult zien dat jullie alleen maar zitten te janken om niks, terwijl de enige manier om ook maar iets aan de situatie te veranderen toch echt bij jezelf ligt.
de laatste keer dat ik door moslims uitgejoeld werd? nooit gebeurd. de laatste keer dat ik op station roermond door 6 keurige heren met glimmende hoofdjes overhoop gescholden werd? 2 maandjes geleden.
Jullie beweren dat de media links is, maar het omgekeerde is waar. Bijna niemand heeft het aan de stok met moslims, maar toch heeft bijna iedereen een hekel aan ze. Het is puur en alleen de media en de politiek. Zit niet te zeiken over integreren als je zelf ook geen poot uitsteekt. Ik weet dat dit een jongeren newssite is maar zelfs dan is het triest gestelt met dit hoor.
fuck wat zijn we achteruit gegaan sinds pim begon te zeiken. de politiek hield zich niet bezig met integratie omdat de betreffende lastposten gewoon crimineel waren en ook zo werden behandeld. pas toen het volk met de vingertjes naar het moslim hoekje is gaan wijzen moest de politiek wel toegeven. niet omdat het volk het juist heeft hoor, maar politici die het niet eens zijn met het volk blijven gewoon niet lang aan, dus ze moesten wel mee. In werkelijkheid is de gemiddelde politicus wel slim genoeg om deze onzin te doorzien. het ging voor pim kwam goed. de stapjes waren misschien klein, maar ze waren er wel. mensen zagen het probleem binnen de volgende 2 generaties zelfs verdwijnen. maar nee, nu staan we al 6 jaar lang stil. erger nog, we gaan erop achteruit. bedankt alle politici van de "heldere" taal.
ik keur hiermee het vermoorden van pim fortuyn niet goed btw. je moet wel erg ver van rechts komen als je dat in m'n post leest. ik had het eigenlijk gewoon liever gehad als hij columnist bleef.
quote:nou ik zie ze het liefst, gewoon lekker meedoen, zich niet stellen boven de restOp donderdag 20 december 2007 @ 17:46 schreef Epsix het volgende:
iedereen die zoveel moeite heeft met de moslim mede mens moet zich afvragen wat de moslim kan doen om het beter te maken. Ga eens na hoe jij de moslims het liefst ziet.
quote:je was de bijbel en tenach vergeten want daarin staat dat homo zijn een zonde is dan dus begin niet alleen over de koranOp donderdag 20 december 2007 @ 15:58 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
dat slachtoffer denken van sommige mensen.. walgelijk gewoon
oh wij zijn ook zo zielig... de hele wereld is tegen ons
ja hoor...
quote:Ik geloof dat jij thuis lekker, eenzaam, veilig, achter de pc zit die een persoon die een beetje aandacht wil hebben en zich zo ala wilders style zich er wilt bij voegen op een nivo die te hoog is voor jouOp donderdag 20 december 2007 @ 18:31 schreef Masterix het volgende:
[..]
Wel, als iermand die met zijn tijd meegaat, en die beseft dat we hier moslims tolereren, maar niet-moslims en moslim-haters ook.
Moslims die de koran reciteren beledigen joden, christenen, hindu's en alle andere niet-moslims (de koran is zeer haatvol jegens anders-gelovigen), maar het is in 2007 idioot iemand te bedreigen omdat hij iets anders geloofd.
Ik geloof dat Mohammed een pedoseksuele moordenaar en machtswellusteling is, en dat recht heb ik (althans volgens de NL wet), ik ga een moslim ook niet bedreigen om wat hij geloofd.
quote:ik ben de bijbel helemaal niet vergetenOp Thursday 20 December 2007 @ 19:53 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
je was de bijbel en tenach vergeten want daarin staat dat homo zijn een zonde is dan dus begin niet alleen over de koran
eeee... ooohhjaaaaaa denk jij dat ik mij een slachtoffer voel ik wil mensen zoals jij alleen iets bijbrengen want ik hoef niet naar deze site te komen ik kom op vrijwillige basis met een tegengeluid ja!
[..]
Ik geloof dat jij thuis lekker, eenzaam, veilig, achter de pc zit die een persoon die een beetje aandacht wil hebben en zich zo ala wilders style zich er wilt bij voegen op een nivo die te hoog is voor jou
hier bij deze![]()
quote:hij roept niks over zichzelf af.Op donderdag 20 december 2007 @ 09:11 schreef mschol het volgende:
no offence maar zal ik alvast een kist voor hem bestellen?
hij roept het gewoon overzichzelf af..
quote:ej jij de biel zekerOp donderdag 20 december 2007 @ 20:00 schreef Masterix het volgende:
[..]
Waarmee je bewijst: wat jij gelooft is bij voorkeur beledigende onzin.
Moslim, zeker?
quote:eh.. ben jij nu het woord "moslim" aan het gelijk stellen met het scheldwoord " debiel" ?Op donderdag 20 december 2007 @ 21:07 schreef strijder_nbo het volgende:
[..]
ej jij de biel zeker
quote:Daar lijkt het wel op.Op donderdag 20 december 2007 @ 21:16 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
eh.. ben jij nu het woord "moslim" aan het gelijk stellen met het scheldwoord " debiel" ?
daar lijkt het wel op namelijk
![]()
quote:Mag je je laten pijpen in het fietsenhok, waar verder niemand anders bij is?Op donderdag 20 december 2007 @ 16:50 schreef Vercingetorix het volgende:
Zie het maar zo strijder,onlangs werden er bij ons overal beveiliginscameras opgehangen,het gezeik ,ter linkerzijde,van inbreuk op privacy,big brother genuezel etc. was niet te harden.Mijn standpunt hierover was zolang je je gedraagt heb je toch niets te vrezen.Prettige feestdagen.
quote:Op donderdag 20 december 2007 @ 17:16 schreef Vercingetorix het volgende:
[..]
En toch kan je het niet laten,hey mungeul.LOL
Marcheer maar lekker verder met je in te grote bomberjacks gestoken drop-outs.Op naar de volgende uitkering.Prettige feetsdagen.