
quote:Je kijk teveel Starwars, maar idd het kwaat komt in alle vormen.Op woensdag 5 september 2007 @ 12:23 schreef vaag-persoon het volgende:
Ben ik de enige met deze gedachte?
[afbeelding]
quote:Op woensdag 5 september 2007 @ 13:15 schreef PatoPato het volgende:
[..]
Je kijk teveel Starwars, maar idd het kwaad komt in alle vormen.![]()
quote:Het kan bekeken worden door een niets vermoedend iemand die zowaar wel een hartaanval zou kunnen krijgen!Op woensdag 5 september 2007 @ 11:26 schreef Telecaster het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet naar kijken, want hetero, maar wat voor last heb jij ervan..?
Met de Herenliefde heb ik hetzelfde als met witlof. Ik lust het niet dus eet ik het niet, maar andere mensen moeten vooral witlof eten tot ze er bij neervallen als ze daar nou gelukkig van worden.
quote:Ik woon hier in Ierland, we hebben hier geen homo porno kanalen, er ziin hier amper seksshopsOp woensdag 5 september 2007 @ 11:34 schreef michiel5 het volgende:
[..]
Zit niet zo te trollen! Jij hebt dit kanaal vast onder de "1" van je afstandsbediening staan?
Lekker verdraagzaam weer, anderen je wil op leggen, had van de democratische nederlandse christenen toch beter verwacht.
Zijn die gasten nou echt pas blij als we hier een christelijke sharia hebben?
quote:Ik woon hier in Ierland, we hebben hier geen homo porno kanalen, er ziin hier amper seksshopsOp woensdag 5 september 2007 @ 11:34 schreef michiel5 het volgende:
[..]
Zit niet zo te trollen! Jij hebt dit kanaal vast onder de "1" van je afstandsbediening staan?
Lekker verdraagzaam weer, anderen je wil op leggen, had van de democratische nederlandse christenen toch beter verwacht.
Zijn die gasten nou echt pas blij als we hier een christelijke sharia hebben?
quote:http://www.venganza.org/Op woensdag 5 september 2007 @ 11:10 schreef Endorcoven het volgende:
Misdaadbevorderend?
???
Wah???
![]()
Relimongolen ook... WAARHEID kom er maar in... joehoeee![]()
quote:Hihi idd.. zo kan je m ook bekijken...Op woensdag 5 september 2007 @ 13:45 schreef TsjaTsja het volgende:
Het misdaadbevorderende effect komt doordat dit soort lieden de haat tegen homosexualiteit aanwakkert en daarmee de agressiviteit tegen homo's.
Hij doet het zelf dus,........... wat zal hij nog meer zelf doen ?:
"Arie van Heteren heeft ernstig geschokt tijdens gayporn."
Hij kreeg het er heet van.
quote:Nu even porno in je tekst vervangen door geloof, relirukkertjeOp woensdag 5 september 2007 @ 12:04 schreef Emma_Peel het volgende:
Mijn zegen hebben ze. En dat meteen alle andere porno ook van de kabel gehaald moge worden.
Ik sta ervan te kijken dat er zoveel zielige rukkers op Fok zijn die porno nodig hebben om aan hun trekken te komen. Het leven is kort, ga eens wat nuttigs met je tijd doen!
quote:Nee, dat gaat inderdaad zoals gewoonlijk onder de toonbank en tafel in het uberkatholieke IerlandOp woensdag 5 september 2007 @ 13:41 schreef laforest het volgende:
Ik woon hier in Ierland, we hebben hier geen homo porno kanalen, er ziin hier amper seksshops
quote:Als hij t anders zou zeggen zou t wel goed zijn? We weten hierdoor preciesOp woensdag 5 september 2007 @ 11:41 schreef ElectricEye het volgende:
Deze SGP-ert had zijn morele verontwaardiging beter anders kunnen laten blijken. Een betaalkanaal is niet te reguleren. Dat is hetzelfde als een videootje of deeveedeetje huren tenslotte.
Alleen zijn protest dat het schandalig is dat de gemeente belang heeft in een bedrijf dat dergelijke content beschikbaar stelt snijdt hout. Daar mag hij als volksvertegenwoordiger inderdaad tegen ageren. Gezien zijn achterban moet hij dat zelfs. Laten we het erop houden dat meneer zijn woorden onzorgvuldig gekozen heeft.
quote:Alleen als je wilt kijken moet je betalen.... dus niet zeikenHet betreft een kanaal dat uitsluitend bekeken kan worden door een speciaal abonnement af te sluiten en waarop 24 uur per dag dampende homoseks te zien valt.
quote:ga toch lekker fietsen. Nederlandse bevolking bepaald zelf wel waar naar gekeken wordt.Op woensdag 5 september 2007 @ 11:13 schreef laforest het volgende:
Gadver, daar zou ik ook geschokt van zijn. Ik zou het niet bekijken, maar het idee alleen al![]()
Echt dit moet niet kunnen![]()
quote:"let's go outside, in the sunshine. I know you want to but you can't say yes..."Op woensdag 5 september 2007 @ 11:22 schreef Flower32 het volgende:
[..]
Met George Michael bijvoorbeeld![]()
quote:hehehe, Palpy...Op woensdag 5 september 2007 @ 12:23 schreef vaag-persoon het volgende:
Ben ik de enige met deze gedachte?
[afbeelding]
quote:Denk dat ze bang zijn dat er ook amateur materiaal van hun zelf uitgezonden wordtOp woensdag 5 september 2007 @ 11:12 schreef Spacemonkeh het volgende:
Hoe weten die christenen nou weer dat het een homo zender is? je moet toch betalen om die zender te bekijken? als mensen poen betalen om naar zo'n zender te kijken is er toch helemaal niets mis? snap de ophef hierover niet.. volgens mij zit er stiekem gewoon een pervers mannetje tussen die christenen.. net zoals vele pastoors die kinderen misbruiken in het opbiecht hokje. Die vent heeft gewoon betaald om naar die shit te kijken en loopt nu schijnheilig te doen..
En vooral.. waarom kijken ze uberhaupt naar porno? porno is toch een zonde? dus die vent kijkt eerst een paar avonden en trekt zich af... ziet vervolgens dat z'n fapnicht in de kont geneukt wordt, en wordt dan jaloers en vervolgens moet de zender dood![]()
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 05-09-2007 @ 15:59
quote:Inderdaad, het is maar waar je je druk om maakt, zeg. Gewoon homo-pesten, niks meer.Op woensdag 5 september 2007 @ 11:08 schreef Ouwesok het volgende:
Alleen voor abonnees.......
Als rechtgeaard gristen heb je toch geen abonnement op dat soort dingen
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 05-09-2007 @ 16:47
quote:Ach, was het ook geen landelijke (!) politicus van één van die partijen die homo's ooit met dieven vergeleek?Op woensdag 5 september 2007 @ 16:15 schreef De_Postbode het volgende:
Misdaadbevorderend? WTF?!![]()
![]()
![]()
quote:Homoporno waar geen hol aan is.. apartOp woensdag 5 september 2007 @ 11:09 schreef Sigmund666 het volgende:
Flikker op met dat gezeik. Er was geen hol aan en christenen moeten gewoon hun bek houden. Anders maken ze van al die homo's ook maar een stel holbewoners
quote:hagenees toevallig?Op woensdag 5 september 2007 @ 11:12 schreef Cesare-Borgia het volgende:
westlanders zijn toch flikkers dus ze vonden het vast niet erg denk ik![]()
quote:Op woensdag 5 september 2007 @ 11:10 schreef Endorcoven het volgende:
Misdaadbevorderend?
???
Wah???
![]()
Relimongolen ook... WAARHEID kom er maar in... joehoeee![]()
quote:Geloof me nou dat de meeste van die CU leden helemaal geen tv kijken!Op woensdag 5 september 2007 @ 12:30 schreef Neftizz het volgende:
Ik begrijp dat de beste leden van deze sektes dus de hele dag televisie aan het kijken zijn om te zien wat wel en niet goed is voor andere mensen![]()
quote:Maar wel willen bepalen wat jij wel en niet kan kijken dus...Op woensdag 5 september 2007 @ 18:06 schreef Dr-Kill-Phil-Bill het volgende:
[..]
Geloof me nou dat de meeste van die CU leden helemaal geen tv kijken!![]()
quote:Op woensdag 5 september 2007 @ 11:39 schreef Telecaster het volgende:
Dat die man z'n naam niet laat veranderen in A. van Hetero...
quote:Op woensdag 5 september 2007 @ 11:49 schreef puggy het volgende:
En daarbij is homofilie GEEN geestelijke afwijking.
Maar een kwestie van hormonen die anders verdeeld zijn.
Dan zouden ook heel veel dieren niet stroken in d'r bovenkamer.
En een verrijking van de maatschappij, mode, kappers en al die andere vrouw vriendelijke zaken die veelal door deze mensen bedreven wordt.
Waar je in een disco nog mee kan dansen, en niet direct als potentieel sex object wordt beschouwd.
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 05-09-2007 @ 20:56
quote:Jij kijkt ook elke dag op de site van je kabelboer om te kijken of er zenders zijn bijgekomen of afgegaan in zowel de analoge als digitale pakketten?Op woensdag 5 september 2007 @ 11:57 schreef ElectricEye het volgende:
[..]
Of hij weet wat het aanbod van CAIW is.
Zoals elke burger kan weten wat het plaatselijke kabeltv-aanbod is.
![]()
quote:Op woensdag 5 september 2007 @ 11:10 schreef Mr-Mackey het volgende:
[..]
Als rechtgeaard gggrristen wordt dat abonnement van een 2de bankrekening afgeschreven