De 38-jarige illusionist Hans Klok, die nu veel succes heeft in Las Vegas, was gisteren te gast in het best beluisterde radioprogramma van Amerika. Deze show wordt geleid door het Amerikaanse equivalent van Giel Beelen, DJ Howard Stern. 
quote:Menig heteroman zou maar wat graag met Pamela willen goochelen
quote:Gaat gaat er niet om of je homo of hetro bent, maar dat je jezelf niet verloochent.Op donderdag 21 juni 2007 @ 08:45 schreef monddood het volgende:
We zijn dus nu al zover dat men zich schaamt wanneer hij per ongeluk zich hetero noemt. Zucht waar gaat het heen.
quote:Spreek voor jezelf, viespeuk. Ik heb liever een échte vrouw.Menig heteroman zou maar wat graag met Pamela willen goochelen
quote:WHAHAHAHAHAHAHAHAHA!het Amerikaanse equivalent van Giel Beelen, DJ Howard Stern.
quote:idd want goochelen is voor homo's!Op woensdag 20 juni 2007 @ 22:33 schreef Damanique het volgende:
en rare goocheltrucjes... ik bedoel... je merkt er niets van!
quote:valt die op jongens dan?Op donderdag 21 juni 2007 @ 09:28 schreef Bigfoot414 het volgende:
Homo? Wist ik niet eens![]()
Zal ik es tegen mn neefje zeggen dan![]()
quote:Oh my FUCKING god...Deze show wordt geleid door het Amerikaanse equivalent van Giel Beelen, DJ Howard Stern.