Fans sturen miljoenen noten naar CBS

Opmerkelijk • Geschreven door Christiaan op 23-05-2007 @ 22:17
print 
Icoon OpmerkelijkFans van de CBS televisieserie Jericho zijn een opmerkelijke campagne begonnen om de serie te redden van diens ondergang. De fans zijn namelijk massaal noten gaan sturen naar het hoofdkantoor van CBS.

Na slechts 1 seizoen werd de serie beëindigd, ondanks dat er gemiddeld 8 miljoen mensen keken per aflevering. Dit is een zeer behoorlijk aantal voor een serie die tegelijkertijd uit werd gezonden met de Amerikaanse tegenhanger van Idols.

Door een opmerking over noten in de tot nu toe laatste aflevering van de serie kwam men op het idee om noten te versturen naar CBS. Inmiddels is er al voor meer dat 13.000 dollar aan noten verstuurd, enkel en alleen betaald door fans die willen dat de vorige aflevering niet de laatste is, hetgeen wel het plan is van CBS. Op een internetforum dat geheel gewijd is aan de serie hebben al enkele acteurs laten weten dat ze de actie ondersteunen.



Met dank aan Supersymmetry voor de submit.

Bron: FOK!


Lees ook:

» 25/05 Roemeen betrapt met aanhanger vol drank19
» 25/05 Moeder in Mexico rukt kind ogen uit46
» 25/05 Het is handdoekdag45
» 24/05 Chinees stel begroef vrouw levend na aanrijding11


delen | eKudos nujij

24132 views / 68 reacties
Reacties op dit bericht
18  van 68 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
wat e en kutfilmpje
userIcon
8 miljoen per aflevering , dat zou die vent van talpa wel willen .
Firefly
Invasion
Threshold
The dresden files
En zo kan het lijstje nog wel even doorgaan.
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 08:32 schreef Yosti het volgende:
Firefly
Invasion
Threshold
The dresden files
En zo kan het lijstje nog wel even doorgaan.
Deadwood
(Dresden vond ik enorm kut overigens)

Goed dat we Lost en Dexter nog hebben
userIcon
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 09:24 schreef snivoos het volgende:

[..]

Deadwood
(Dresden vond ik enorm kut overigens)

Goed dat we Lost en Dexter nog hebben
En wat is er in godsnaam met OZ aan de hand??? Of is dat alleen in NL niet meer te zien ???
de grote winnaar hier is nutsonline, als je het mij vraagt...
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 09:34 schreef gomures het volgende:

[..]

En wat is er in godsnaam met OZ aan de hand??? Of is dat alleen in NL niet meer te zien ???
De laatste show van Oz kwam in de VS op 23 feb 2003 op de tv (www.epguides.com)
Dat is dus al lang afgelopen (canceled?)
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 09:24 schreef snivoos het volgende:

[..]

Deadwood
(Dresden vond ik enorm kut overigens)

Goed dat we Lost en Dexter nog hebben
Deadwood was echt een super serie ja. Geloof dat ze gestopt waren zodat het budget naar Rome kon gaan. Schijnbaar komen er nog 2 afleveringen van 2 uur, maar geloof je het zelf .
Firefly is zeker een pick-up waard. maybe DVD-movies of een tweede serenity film!

Enterprise heeft z'n tijd gehad helaas. Ik zit niet echt bepaald te wachten op de nieuwe 'remake' van kirk en spock, of de starfleet academy-serie...


Jericho: Ze hebben al toegezegd een einde te maken voor de show. Of dit een nieuw seizoen wordt vraag ik me af.... leek me meer te klinken als een extra slotaflevering.
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 04:40 schreef AgitoM het volgende:
Ik wil Star Trek Enterprise en Firefly graag terug.
Gaat maar eens een zak pinda's kopen.
firefly was echt geniaal... werkelijk te fantastisch.. Enterprise was leuk omdat het star trek was, maar eigenlijk was het ook niet zo geweldig
kijk ze moeten echt iets verzinnen op dit soort fenomenen. Dat een show een keer eindigd prima, maar brei er dan ook een einde aan. Het had ook nog eens een hele irritante clifhanger. zucht...
Voor mij begon de ellende met dark angel, halverwege het seizoen besloot de nederlandse tv, ben vergeten welke omroep, het niet meer uit te zenden. Sindsdien kijk ik tvseries alleen nog maar via internet. Toen werdt die serie gecancelled en ging de mooiste vrouw van de wereld alleen nog maar in kut films spelen.
Het meest dramatische daarna was firefly, maar die werd afgerond in een film. Verder John Doe, Drive was ook cool onbegrijpelijk dat ze dat stopte, ze hebben zelfs nog 8 afleveringen die ze niet uitzenden. Beetje ander genre maar voor Joey hebben ze ook noooit een einde gemaakt. De laatste afleveringen zijn alleen in Noorwegen uitgezonden of iets. Nikita hebben ze overigens ook op aandringen van fans van een extra kort seizoen voorzien om het fatsoenlijk af te ronden. Ik wet dat dat in nooit in Nederland is uitgezonden.

Niet alleen komt allemaal dit extreem niet sympathiek over het is ook nog eens erg dom. Hoe kun je je nu aan een serie overgeven als er het gevaar dreigt dat het elk moment afgelopen kan zijn. Bij lost hebben ze in ieder geval aangekondigd dat er over 3 jaar een einde is. Dan hebben we de vetste film ooit van 70 uur of weet ik wat gezien.
Bah ik heb zin die cbs lui voorrot te schelden..
man pberends (Redactie Frontpage) 24-05-2007 @ 12:30 fotoboek no homepage
userIcon
Ik dacht het Centraal Bureau voor Statistiek .
Jericho is dan ook een erg mooie serie
Hoop dat Seizoen 2 nog komt..
Ik ben eigenlijk wel blij dat het stopt, al die kut series lopen maar seizoen na seizoen.

Nu is het mooi afgerond, Bom valt in deel 1, een paar weken nasleep, een slap verhaal met een CIA agent erbij, laastste drie delen spannend, de rest alleen filling, vond het een goed eerste seizoen maar een tweede hoeft niet, iets wat CBS prima snapt. Doe maar een nieuwe serie met echt spanning en een interessanter verhaal dan dit.

Maar laat ze nu wel een knap einde maken voor de serie, twee delen extra of zo, net als bij invasion blijf je nu gokken! Stoppen prima, niet afronden is kut!
userIcon
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 @ 23:59 schreef Flierp het volgende:

[..]

noten .. . hmm.. . is dat hetzelfde als "karpetten" ??? ja dus.. .het is namelijk allebei complete taalVERKRACHTING. .. doe me een lol. .. ik ben geen taalpurist .. maar van dit soort blaat-gepraat ga ik echt COMPLEET over mijn nek.
niet over je toetsenbord he! teiltje pakken!
Super actie, hoop echt dat het nog terugkomt of een soort van afsluiting voor komt
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 @ 00:48 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Hij doet gouden zaken :

http://www.nutsonline.com/
Hij verkoopt de noten bijna tegen inkoopprijs en hij neemt de kosten van verzending voor eigen rekening.
Maar moet je zien wat een media-aandacht hiermee verkregen wordt, een geniale zet van hem geweest, maar hij steekt ook wel enorm veel tijd en moeite in deze campagne.
Ik heb ook altijd genoten van Jericho en ik hoop dat het ze lukt om er een tweede seizoen uit te slepen.
Dood aan reality-tv en laat de scripted series maar komen
18  van 68 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 25/05 Roemeen betrapt met aanhanger vol drank19
» 25/05 Moeder in Mexico rukt kind ogen uit46
» 25/05 Het is handdoekdag45
» 24/05 Chinees stel begroef vrouw levend na aanrijding11


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden