De VARA heeft De Wereld Draait Door (DWDD)-presentator Matthijs van Nieuwkerk een reprimande gegeven. Afgelopen dinsdag werd de nieuwe Windows Vista gelanceerd en Microsoft gaf in pakhuis De Zwijger in Amsterdam officieel het startschot. De lancering werd voorafgegaan door een praatje van Van Nieuwkerk.
quote:Onzin. Het is meer dat wij MS zo groot hebben laten worden dat producenten van randsoftware er moeite mee hebben, of juist een licentie kopen waardoor het product enkel onder MS software draait. En dan ben je als EU ruim 15 jaar te laat om daar iets aan te doen IMO.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:37 schreef TaLoN.NL het volgende:
Vista is niet eens conform de Europese/Nederlandse regelgeving, iets wat illegaal is mag je toch niet verkopen?!![]()
quote:Boeie, zou jij niet doen in zijn positie...Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:36 schreef Skull-splitter het volgende:
schnabbel hier, schnabbel daar...
quote:Ik ben niet zo'n hypocriet hoor. Van mij schnabbeld ie de hele wereld bij elkaar, zal er niet van wakker liggen. Maar ik blijf het toch gewoon een vervelende teringlijer vinden.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:43 schreef Longmen het volgende:
Maar wat zijn dat allemaal voor hypocrieten hier dat men dat geschnabbel zo erg vind?
quote:15 jaar geleden was Win95 nog in ontwikkeling, het euvel dat nu o.a. heerst is de standaardisering van document-types.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:38 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Onzin. Het is meer dat wij MS zo groot hebben laten worden dat producenten van randsoftware er moeite mee hebben, of juist een licentie kopen waardoor het product enkel onder MS software draait. En dan ben je als EU ruim 15 jaar te laat om daar iets aan te doen IMO.
quote:Kijk en dat mag.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:44 schreef voorpagina het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n hypocriet hoor. Van mij schnabbeld ie de hele wereld bij elkaar, zal er niet van wakker liggen. Maar ik blijf het toch gewoon een vervelende teringlijer vinden.
quote:Uhm, de enige hypocrieten zouden dan degenen zijn die hard roepen dat anderen zichzelf verrijken en dat dat schandelijk is, om vervolgens zichzelf te gaan verrijken. En die vind je meestal in de Van Nieuwkerk-hoek.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:43 schreef Longmen het volgende:
Maar wat zijn dat allemaal voor hypocrieten hier dat men dat geschnabbel zo erg vind?
quote:Hypocriet omdat veel er op afgeven maar voor het aardige bedrag wat hij er ongetwijfeld voor krijgt zullen velen hier het ook doen....Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:46 schreef watchers het volgende:
[..]
Uhm, de enige hypocrieten zouden dan degenen zijn die hard roepen dat anderen zichzelf verrijken en dat dat schandelijk is, om vervolgens zichzelf te gaan verrijken. En die vind je meestal in de Van Nieuwkerk-hoek.
quote:vergelijk je hier van nieuwkerk nu met spijkerman omdat ze allebei bij de vara zitten/zaten? Kortzichtigheid...Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:46 schreef watchers het volgende:
Uhm, de enige hypocrieten zouden dan degenen zijn die hard roepen dat anderen zichzelf verrijken en dat dat schandelijk is, om vervolgens zichzelf te gaan verrijken. En die vind je meestal in de Van Nieuwkerk-hoek.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:47 schreef Moonlith het volgende:
Vista: Virusses, Intruders, Spyware, Trojans, & Adware.
Blijf het een geweldige prent vinden.
quote:De VARA-directie vindt het veel leuker als haar presentatoren een commercieel product naar de verdommenis helpen. Sterker: dat soort presentatoren laten ze zelfs nog enige tijd voor directeur spelen.''De VARA vindt het niet wenselijk dat haar presentatoren direct betrokken zijn bij de lancering van een commercieel product'', aldus een verklaring van de VARA-directie.
quote:Wat is dat klok-en-klepel-verhaal over dat je DVDs en CDs niet zou kunnen afspelen onder Vista? De ingebouwde DRM geldt alleen voor HD-DVDs en Blu-Ray-discs die een beveiligde verbinding. MS is verplicht die in te bouwen anders kun je helemaal geen HD-DVD of Blu-Ray-films in HD-kwaliteit bekijken. Die beveiliging heeft volstrekt geen effect op je huidige MP3s, CDs, DVDs, AVIs, MKVs en weet ik wat al niet meer. En het heeft verder ook geen effect als je films wil bekijken waar de DRM-beveiliging is uitgehaald. Slikt Vista ook. Je kunt dus ALLES afspelen waar geen DRM in zit, net zoals XP dus.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:39 schreef dadoc het volgende:
Het ergste is nog dat Vista vooral zo kritiekloos werd neergezet. Okee, Van Nieuwkerk noemde wel even 'dat er ook kritiek is' maar is lang niet voldoende voor een softwarepakket wat ervoor zal zorgen dat veel mensen relatief nieuwe hardware kunnen wegflikkeren en DVD's of CD's niet kunnen afspelen. Veel onnodige (maar leuke) grafische shit erbij, maar daaronder een logge, restrictieve HORROR van een operating system.
quote:een aloude hollandse reactie op iedereen die wat bekender wordt...Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:35 schreef neegij het volgende:
Zowiezo is het een ventje met kapsones aan het worden.![]()
![]()
quote:Mee eens, hij is een van de beste (zo niet zelfs de beste) talkshowhost van Nederland.Op donderdag 1 februari 2007 @ 11:50 schreef Cheese het volgende:
Van Nieuwkerk mag dan z'n onhebbelijkheden hebben, ik vind hem de beste talkshowhost van de Nederlandse televisie, en de DWDD de beste show, terwijl ik zelf absoluut niet "rood" aangelegd ben.
Laat hem maar bij schnabbelen, zo lang ie er maar niet hypocriet over doet, zoals Witteman en Van Dam.
Dat plaatje van zijn hoofd is trouwens lekker gekozen zeg, kies een neutralere zou ik zeggen.
quote:Ik zeg irrelevantie vs. ElectricEye.Op donderdag 1 februari 2007 @ 12:02 schreef ElectricEye het volgende:
[..]
Ik zeg Exota vs. M. van Dam.
quote:Wat een onzin, Van Nieuwkerk was hoofdredacteur bij het Parool. Daarnaast werkt hij niet alleen voor de VARA maar ook voor VPRO (Hollandsport). Hij is echt niet afhankelijk geweest van de VARA, hij was er op eigen kracht wel gekomen.Op donderdag 1 februari 2007 @ 12:31 schreef rebel6 het volgende:
Ik geef de VARA groot gelijk.
Van Nieuwkerk was op eigen kracht niet bekend geworden. En dan was hij nooit gevraagd voor deze schnabbel.
Van iemand die bij de Vara werkt verwacht je dat hij zich niet voor elk geldkarretje laat spannen.
Prima vent hoor, maar wel hypocriet bezig. Had dan bij Sjon de Mol gesolliciteerd als je voor het grote geld gaat Matthijs en niet doen alsof je zo rood bent en de VARA alleen maar gebruiken om bekendheid op te bouwen zodat je lekker kunt schnabbelen dankzij die bekendheid.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 @ 12:31 schreef Puzzelaar het volgende:
[..]
Ik zeg irrelevantie vs. ElectricEye.
quote:De meeste mensen kennen hem toch echt van de VARA, want zoveel mensen kijken niet naar de VPRO. Dus ik denk echt niet dat ze bij Microsoft hem hadden gevraagd als hij niet regelmatig op de buis was geweest.Op donderdag 1 februari 2007 @ 12:38 schreef The_Lakini het volgende:
[..]
Wat een onzin, Van Nieuwkerk was hoofdredacteur bij het Parool. Daarnaast werkt hij niet alleen voor de VARA maar ook voor VPRO (Hollandsport). Hij is echt niet afhankelijk geweest van de VARA, hij was er op eigen kracht wel gekomen.