quote:De PvdD heeft ook een uitgebreid programma. Toch wordt in debatten telkens weer teruggevallen op "de allerzwaksten in de samenleving". Wilders valt in debatten altijd terug op "de islamisering". Het zijn allebei one-issue partijen.Op donderdag 23 november 2006 @ 13:06 schreef dylsen het volgende:
[..]
weer een grote misvatting het is geen one-issue partij lees de rest van hun punten maar eerst eens voor je je mond opentrekt
quote:Precies, ik ben het volledig met je eens. Laat Wilders maar lekker in de oppositie zitten en ik hoop ergens dat de SP eens gaat regeren. Al die jaren in de oppositie zitten en maar commentaar leveren is makkelijk. Laat nu maar eens zien dat jullie ook wat kunnen waar maken (alleen vrees ik de gevulde schatkist... die zal dan wel weer leeg zijn...)Op donderdag 23 november 2006 @ 10:32 schreef Aka-Zigor het volgende:
[..]
Een dieptepunt voor die partijen die het verdommen om de problemen te benoemen zoals ze zijn.
Iedereen kan nu wel schande spreken over de winst van Wilders maar het zou beter zijn dat ze eens bij zichzelf te raden zouden gaan om te kijken waarom mensen zo massaal op hem hebben gestemd.
Als de andere partijen met hun oogkleppen op blijven lopen zal die winst alleen maar meer worden ipv minder en eerlijk gezegd gun ik dat hem van harte!
Ik ben 1 van die ruim 500.000 "tokkie's stemmen op Wilders stemmer" geweest zonder de ijdele hoop te hebben dat hij in de coalitie zou komen en jullie doen het er maar mee!![]()
Wilders, gefeliciteerd!!![]()
quote:Wie is er gestorven en heeft jou koning gemaakt??Op donderdag 23 november 2006 @ 01:25 schreef 12345678910 het volgende:
[..]
CDA moet het hebben van gewoonte-stemmers.
Oftewel burgers die niet nadenken over hun keuze.
Mensen die wel nadenken over hun keuze worden 'zwevende kiezer' genoemd.
De zwevende kiezers kiezen bewust.
Mensen die hun hele leven al op dezelfde partij stemmen, moeten ze het stemrecht ontnemen.
quote:ja ik droom slechts hardop, omdat ik graag een kabinet zie met zowel links als rechts beleid en niet een slappe tussenvorm CDA-PvdA-CU.Op donderdag 23 november 2006 @ 11:55 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
[..]
Ik denk dat zowel VVD als SP die coalitie zullen uitsluiten.
quote:Als je met 9 zetels verlies, 6 zetels winst voor links en 9 zetels voor Wilders nog durft te roepen dat de kiezer verder wil op dezelfde weg omdat het CDA de grootste is dan heb je inderdaad een enorm bord voor je kop.Op donderdag 23 november 2006 @ 00:52 schreef Hanneke1983 het volgende:
Ik vind dat Balkenende echt een bord voor zijn kop heeft
quote:En waar baseer je dit dan op? Omdat men op het CDA stemt, heeft men hier van tevoren geen weloverwogen beslissing gemaakt? Ik hoop dat je zelf ook in ziet dat dit gewoon onzin is die je uitkraamt.Op donderdag 23 november 2006 @ 01:25 schreef 12345678910 het volgende:
[..]
CDA moet het hebben van gewoonte-stemmers.
Oftewel burgers die niet nadenken over hun keuze.
quote:Waar baseer je dit op? Er zal gerust een deel van deze groep zijn die bewust een keuze maakt, maar een hele grote groep doet naar mijn mening maar wat. Zeker als het gaat om de mensen 'die pas hun stem beslissen bij het stemhokje'. Daar zit voor mij geen greintje nadenken bij, maar heeft meer weg van 'iene-miene-mutten' en ik stem op ...Mensen die wel nadenken over hun keuze worden 'zwevende kiezer' genoemd.
De zwevende kiezers kiezen bewust.
quote:Omdat? Mensen mogen toch zelf overwegen op welke partij ze stemmen en het staat nergens geschreven dat je om de x-aantal verkiezingen niet meer op de partij mag stemmen, die het dichtst bij je staat.Mensen die hun hele leven al op dezelfde partij stemmen, moeten ze het stemrecht ontnemen.
quote:sorry maar de PvdD met alle respect vind ik echt te ver gaan volgende keer allemaal de hond en kat en andere dieren mee stemmen en een pootafdrukje zetten zekerOp donderdag 23 november 2006 @ 13:12 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
[..]
De PvdD heeft ook een uitgebreid programma. Toch wordt in debatten telkens weer teruggevallen op "de allerzwaksten in de samenleving". Wilders valt in debatten altijd terug op "de islamisering". Het zijn allebei one-issue partijen.
quote:Je hebt volgens mij pas een bord voor je kop, dat als je als PVDA zijnde 10 zetels verliest nog blij kan gaan roepen dat je als links toch gewonnen hebt.Op donderdag 23 november 2006 @ 13:41 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Als je met 9 zetels verlies, 6 zetels winst voor links en 9 zetels voor Wilders nog durft te roepen dat de kiezer verder wil op dezelfde weg omdat het CDA de grootste is dan heb je inderdaad een enorm bord voor je kop.
quote:Terechte conclusies (?):Op donderdag 23 november 2006 @ 13:48 schreef Alex858 het volgende:
[..]
Je hebt volgens mij pas een bord voor je kop, dat als je als PVDA zijnde 10 zetels verliest nog blij kan gaan roepen dat je als links toch gewonnen hebt.
Vergeet niet dat het CDA de grootste partij is geworden en dus een grote groep mensen daarmee heeft laten zien dat ze tevreden zijn met het beleid gevoerd door de CDA. Ik word zo moe van die linkse partijen en kiezers die hun eigen conclusies gaan verzinnen, die hen het beste uitkomen.
quote:Pcies .... wilders heeft meer standpunten die zelfs goed overeen komen met het vvd programma .... alleen de islamitische standpunten zijn te hard geformuleert voor de cda/vvd en CU .... dus zodra daar iets aangedaan wordt dan zie ik wel degelijk mogelijkheden.Op donderdag 23 november 2006 @ 13:06 schreef dylsen het volgende:
[..]
weer een grote misvatting het is geen one-issue partij lees de rest van hun punten maar eerst eens voor je je mond opentrekt
quote:Als men een partij zat zou zijn, dan zou er niet op gestemd worden. Volgens mij wordt er door een deel van de kiezer ook op niet rationele zaken gestemd (op emotie => bijv. bij het referendum over de Europese Grondwet. Naar mijn mening heeft het meerendeel van zowel voor en tegen vooral op emotie gestemd), wat ook de reden is dat een LPF vier jaar geleden de grootste was en deze stemmers nu bij de SP zitten (hoe groter kun je het contrast hebben).Op donderdag 23 november 2006 @ 14:05 schreef AtheistischFundamentalist het volgende:
[..]
Terechte conclusies (?):
* Stemmer is PvdA zat
* Stemmer is VVD zat
* Stemmer is Fortuyn zat
* Stemmer gelooft in SP
* Stemmer gelooft in PvdV
Daar kun je toch helemaal geen hol mee?
Dus rond februari weer gezellig stemmen?
quote:En zo hoort het ook, we hebben nu een eerste stap richting de toekomst gezet en ik vind dat we door moeten gaan op deze manier.Op donderdag 23 november 2006 @ 01:26 schreef anno-i-mus het volgende:
[..]
Weet wel zeker dat we binnenkort opnieuw kunnen stemmen ..... en dan wordt het gewoon weer cda/vvd
quote:En aangezien die Islamstandpunten het hart en ziel zijn van de partij zal Wilders ze nooit overboord gooien. Logisch dat zijn economische blabla enigzins op de VVD lijkt, de beste man komt ook uit die partij, remember?Op donderdag 23 november 2006 @ 14:11 schreef anno-i-mus het volgende:
[..]
Pcies .... wilders heeft meer standpunten die zelfs goed overeen komen met het vvd programma .... alleen de islamitische standpunten zijn te hard geformuleert voor de cda/vvd en CU .... dus zodra daar iets aangedaan wordt dan zie ik wel degelijk mogelijkheden.
quote:PvdA verloor er 10, de SP won er 17. Netto heeft links dus wel degelijk gewonnen.Op donderdag 23 november 2006 @ 13:48 schreef Alex858 het volgende:
[..]
Je hebt volgens mij pas een bord voor je kop, dat als je als PVDA zijnde 10 zetels verliest nog blij kan gaan roepen dat je als links toch gewonnen hebt.
Vergeet niet dat het CDA de grootste partij is geworden en dus een grote groep mensen daarmee heeft laten zien dat ze tevreden zijn met het beleid gevoerd door de CDA. Ik word zo moe van die linkse partijen en kiezers die hun eigen conclusies gaan verzinnen, die hen het beste uitkomen.
quote:Nog zo'n verlichte geest ....Op donderdag 23 november 2006 @ 15:09 schreef Gary_C het volgende:
[..]
PvdA verloor er 10, de SP won er 17. Netto heeft links dus wel degelijk gewonnen.![]()
quote:Dat is inderdaad een mogelijke optie.André Rouvoet vindt een coalitie van CDA, PvdA en ChristenUnie het "meest logisch".
quote:En wat heeft Bos daarover te zeggen?Bos was het daar niet mee eens, hij wil graag dat er eerst gesprekken komen tussen CDA, PvdA en SP. F