Tweederde van de horecabezoekers is voorstander van een totaal rookverbod in de horeca. 59 procent wil dat dit verbod snel ingevoerd wordt. Dat heeft RTL Nieuws gemeld op basis van een enquête van TNS NIPO.quote:Als iemand die geen auto heeft je aanspreekt, wil je dan wel je peukje uitmaken?Op zondag 12 november 2006 @ 10:12 schreef BloodRayne het volgende:
[...] en heb net zo goed het recht op mijn levensruimte als niet-rokers, met hun kutauto's; en geloof me. Ik rij geen auto en met mijn 6 peukies per dag vergriep ik het leefmileu honderd keer minder dan elke andere willekeurige automobilist. Dus DURF het niet om mij aan te spreken op mijn rookgedrag, vuile domme, achtergestelde hypocrietjes!
quote:Rookvrije tenten komen er niet vanzelf omdat er in een groep die uitgaat altijd iemand zit die rookt. Doordat die meestal niet zonder zijn peuken kan wordt er niet gekozen voor een rookvrije tent.Op zondag 12 november 2006 @ 20:15 schreef Bud_spencer het volgende:
ik snap niet, als er zo'n vraag naar is, waarom er geen rookvrije tenten vanzelf komen? Die moeten dan toch als een trein lopen?
Leg dat eens uit.
Waarom moet dit opgelegd worden? Het is ongezond, true.
Maar, alcohol is ongezond. Mensen doen dingen die niet goed zijn, omdat ze dat lekker vinden. En als je in de stad woont, dan rook je ook een aantal sigaretten per dag aan uitlaatgassen. Dus dat vind ik geen argument.
Als mensen er last van hebben, dan vind ik het niet meer dan logisch dat daar rekening mee wordt gehouden.
Maar je kunt ook doorslaan.
quote:Auto's zijn geen genotmiddel; het grootste deel van het autogebruik is nuttig en zelfs noodzakelijk. Woon/werkverkeer, bevoorrading, enzovoort. Als er een manier was om autorijden voor de lol in te perken zou ik daar helemaal voor zijn.Op zondag 12 november 2006 @ 20:15 schreef Bud_spencer het volgende:
Waarom moet dit opgelegd worden? Het is ongezond, true.
Maar, alcohol is ongezond. Mensen doen dingen die niet goed zijn, omdat ze dat lekker vinden. En als je in de stad woont, dan rook je ook een aantal sigaretten per dag aan uitlaatgassen. Dus dat vind ik geen argument.
quote:Moeten ze er meer ruchtbaarheid aan geven, ik ken hier geen een cafe dat 't doet, en ik kijk wel elke week 't lokale krantje door. Als je 't zonder veel adverteren doet, dan komen de rokers (die altijd kwamen) niet, maar dan duurt 't een tijdje voor de niet-rokers er van horen... ik ga tenslotte niet elke Vrijdag & Zaterdag alle cafe's langs met de vraag 'en, mag er nog gerookt worden? Ja? Jammer, kom ik volgende week weer even kijken!'. Als 't gewoon verboden wordt is 't duidelijk en weet iedereen er van, dan komen de echte anti-rokers die nu dus uit de cafe's blijven pas te voorschijn.Op maandag 13 november 2006 @ 00:35 schreef valkje het volgende:
waarom is er dan geen rookvrij café/discotheek /restaurant?
geef daar eens een zinnig antwoord op !
ik heb laatst een stuk gezien op tv van een kroeghouder die dat ging uitproberen.
Hij is er maar snel meegestopt anders kom hij de tent wel sluiten.