De Britse miljonairsdochter Kemi Adeyoola (18) is gisteren in Londen tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op haar 84-jarige buurvrouw. Volgens de rechter moordde het meisje om ervaring op te doen. Het slachtoffer werd met veertien messteken om het leven gebracht.quote:Op donderdag 29 juni 2006 @ 14:17 schreef drekkoff het volgende:
ben ik nou de enige die dat ziet ??? ze is een neger.
quote:http://nl.wikipedia.org/wiki/GevangenisstrafOp donderdag 29 juni 2006 @ 14:32 schreef wouterwashere het volgende:
[..]
Verbeter het dan ook ECHT goed als dat zo nodig moet![]()
Je hebt tijdelijke gevangenisstraf en levenslang. Een tijdelijke gevangenisstraf is maximaal 15 jaar. Een gevangenisstraf kan nooit langer dan 30 jaar zijn. Lees artikel 10 van het Wetboek van strafrecht er nog maar eens op na.
Ontopic:
Mooi dat ze is opgesloten. Dit zijn geen geintjes. Terecht van de ouders dat ze niets meer met haar te maken willen hebben.
quote:Hebben ze verhoogt omdat het in sommige gevallen te moeilijk was om te kiezen tussen 20 jaar of levenslang.In Nederland kan de straf zowel tijdelijk als levenslang zijn. De tijdelijke straf heeft een maximum van 30 jaar en een minimum van 1 dag (voor 1 februari 2006 was de tijdelijke straf maximaal 20 jaar).
quote:als levenslang levenslang is waarom zit er toch een aantal jaar aanvast.Op donderdag 29 juni 2006 @ 15:00 schreef DJMO het volgende:
[..]
levenslang is idd levenslang.. maar ze zijn bezig, als het er al niet door is. om de hoogte van de tijdelijke straf te verhogen naar 35 jaar....
quote:Levenslang is ook vastzitten tot je dood gaat. Dat is een permanente straf waarbij je alleen maar met gratie van de koningin vrij kan komen.Op donderdag 29 juni 2006 @ 15:02 schreef ccTooB het volgende:
[..]
als levenslang levenslang is waarom zit er toch een aantal jaar aanvast.
dus eigenlijks bestaat levenslang niet?
20 25 of 30 dat noem ik niet levenslang...
quote:En?Op donderdag 29 juni 2006 @ 14:17 schreef drekkoff het volgende:
ben ik nou de enige die dat ziet ??? ze is een neger.
quote:Klinkt niet echt als een teleurgestelde liefhebbende vader die altijd voor z'n dochter klaar heeft gestaan. Waarschijnlijk is ze opgevoed door het dienstpersoneel... If even.Bola Adeyoola, said: "What she did was evil. She is no longer my daughter. I don't even like her.
quote:rare zin, ik zou er "voor het schrijven van een boek" van maken.De rechter sloot niet uit dat Adeyoola ervaring wilde opdoen voor een boek.
quote:hier in nederland is levenslang toch ook niet levenslang?Levenslange gevangenisstraf is in Engeland, anders dan in Nederland, niet automatisch levenslang.
quote:klopt, maar ook dat is beperkt tot ik geloof 33k per jaarOp donderdag 29 juni 2006 @ 12:49 schreef R@b het volgende:
[..]
Dat kan in Nederland toch niet eens? Volgens mij hou je altijd recht op je kindsdeel. Enige wat je als ouder kunt doen is voor je dood geld geven aan kinderen die je wel mag. Dacht ik tenminste.