De overheid moet in de kinderporno gaan. Dat opmerkelijke voorstel lanceerde LPF'er Joost Eerdmans gisteren. Met een kinderpornowebsite zou de overheid pedoseksuelen kunnen lokken, die op het moment dat ze downloaden van de site gearresteerd kunnen worden door opsporingsdiensten. Eerdmans uitte zijn plan in een debat met minister Donner.quote:Ok, prima! En jij steld je kinderen wel even ter beschikken voor een innige fotosessie? Bedankt voor je medewerking alvast!Op vrijdag 31 maart 2006 10:19 schreef harrie1 het volgende:
goed zo
kei hard aanpakken
uitlokking of niet
het doel heiligt het middel
de lokfiets klaagt ook niemand over
Peter (Redactie Frontpage) 31-03-2006 @ 12:28
quote:waar vraag is is aanbod, het deels toestaan of reguleren is niet gewenst. als er geen vraag is, of de lijn tussen vraag en aanbod wordt verbroken, wordt er ook minder geproduceerd.Op vrijdag 31 maart 2006 12:19 schreef in-limboy het volgende:
Laat ze verdomme toch de misbruikers oppakken, en niet de pedofielen die enkel naar kinderporno kijken. Een aangepaste versie van deze regeling vind ik prima: een "loksite" met kinderporno, en naar de downloaders wordt een onderzoek ingesteld (met eventueel verplicht toezicht voor de 'pedo'). Zijn ze misbruikers, enkeltje celstraf. Doen ze niets, dan laat je ze lekker, of je geeft ze verplicht toezicht omdat ze een risicogeval zijn.
Wat mij betreft mag de straf op kinderporno worden verlaagd, de verspreiding ervan beter gereguleerd, toezicht en onderzoeken in plaats van meteen celstraffen wanneer kinderporno wordt aangetroffen (zo ontkomen ook de mensen die kinderporno enkel als "bijvangst" van normale porno hebben gedownload), en verhoging van de celstraffen op verkrachting. En, maar dat wordt offtopic, een betere definitie van misbruik. Het is in de wetgeving namelijk niet mogelijk dat een kind het prettig vindt seks te hebben, elke vorm van seksueel contact met een kind is per definitie misbruik....
quote:Minder geproduceerd wil niet zeggen minder misbruik. Pedo's die kinderporno maken misbruiken vrolijk verder wanneer de vraag wegvalt, maar maken er alleen geen foto's meer van, dunkt me. Uiteindelijk als de vraag wegvalt bereik je dus nog niets, dat is, als je er inderdaad vanuit gaat dat het daadwerkelijke misbruik hetgene is dat je aan wil pakken. Als je andere dingen aan wil pakken dan dwaal je af van het echte probleem.Op vrijdag 31 maart 2006 12:28 schreef petre86 het volgende:
waar vraag is is aanbod, het deels toestaan of reguleren is niet gewenst. als er geen vraag is, of de lijn tussen vraag en aanbod wordt verbroken, wordt er ook minder geproduceerd.
quote:Iets positiefs doen (het wordt als prettig ervaren) hoeft geen negatieve consequenties te hebben, dan moet er iets anders zijn dat het negatief maakt. Dit "iets anders" is de invloed van disacceptatie van de maatschappij.en ja, elk seksueel contact met een kind is strafbaar. terecht
wat je ook zegt, een kind is niet volwassen/verstandig genoeg om goed na te dnken over de consequenties van zijn daden.
vandaar dar er ook iets als kinderrechter bestaat etc.
quote:ja en neeOp vrijdag 31 maart 2006 10:05 schreef Bensel het volgende:
[..]
niet alleen dat, maar uitlokking in Nederland is toch nog steeds verboden, toch?
quote:ja en drugs films.... mensen gebruiken soms daadwerkelijk drugs....Op vrijdag 31 maart 2006 11:40 schreef NILATS het volgende:
[..]
Uit een recent onderzoek blijkt dat kijken naar geweldadige films echter niet zo onschuldig is. Mannen die dat doen, gaan soms daadwerkelijk tot geweld over.
Peter (Redactie Frontpage) 31-03-2006 @ 13:13
quote:twee dingen waar ik het met je oneens ben.Op vrijdag 31 maart 2006 12:38 schreef in-limboy het volgende:
[..]
Minder geproduceerd wil niet zeggen minder misbruik. Pedo's die kinderporno maken misbruiken vrolijk verder wanneer de vraag wegvalt, maar maken er alleen geen foto's meer van, dunkt me. Uiteindelijk als de vraag wegvalt bereik je dus nog niets, dat is, als je er inderdaad vanuit gaat dat het daadwerkelijke misbruik hetgene is dat je aan wil pakken. Als je andere dingen aan wil pakken dan dwaal je af van het echte probleem.
[..]
Iets positiefs doen (het wordt als prettig ervaren) hoeft geen negatieve consequenties te hebben, dan moet er iets anders zijn dat het negatief maakt. Dit "iets anders" is de invloed van disacceptatie van de maatschappij.
quote:Dit is nou precies het probleem! Om informatie via internet te kunnen kijken moet je het eerst downloaden... Een goed voorbeeld is de kerel die nieuwsgroepen leeg-haalde en onbewust kinderporno downloadde. De servers waren niet in zijn beheer en hij downloadde slechts alles wat er te vinden was, zonder kennis te nemen van de inhoud.Overigens is het kijken naar kinderporno niet verboden, maar het in bezit hebben wel.
quote:Je zegt het zelf al: geld is de reden dat ze er filmpjes van maken. Maar het blijven (in die extreme gevallen) pedoseksuelen die aan hun trekken komen door kinderen te misbruiken/verkrachten, dat zullen ze uit eigenbelang gewoon blijven doen.Op vrijdag 31 maart 2006 13:13 schreef petre86 het volgende:
[..]
twee dingen waar ik het met je oneens ben.
mensen doen alles voor geld.. als zonder vraag er niks aan misbruik van kinderen zou veranderen.. waarom doen maken ze dan foto's en films? met het risico te worden gepakt?
geld
geld is een belangrijke drijfveer om die films te maken en te verspreiden.. en hoe meer je maakt.. hoe meer je kan verdienen.. dat speelt heus wel mee.
quote:Het gaat niet om 1 of 2 mensen die "goed met hun trauma om kunnen gaan", het gaat om vele mensen die het altijd, toen en nu, als een positieve ervaring zien. Ze waren destijds gek op de volwassene, en waren ook intiem met die persoon. Trauma's krijg je door óf onvrijwillige seks (dat noem ík misbruik of verkrachting), of door kritiek vanuit de maatschappij waar het kind mee geconfronteerd wordt als het ouder wordt. Kritiek die eigenlijk onnodig is als het gewoon vrijwillig / plezierig / eerlijk (niet enkel uit eigenbelang van de volwassene) contact betreft.en op dat moment ervaren de kinderen het misschien , misschien wel als prettig.. op dàt moment. maar de gevolgen
hoeveel mensen hebben er geen trauma aan over gehouden?
dat spreekt voor zich. en dan valt het niet goed te praten met 1 of 2 gevallen van mensen die wel goed met hun trauma om kunnen gaan
quote:Ik ben bang dat jouw IP door Stichting domeinregistratie al genoteerd is.Op vrijdag 31 maart 2006 10:16 schreef IllI het volgende:
[..]
Nope
Resultaat voor kinderporno.nl
Domeinnaam kinderporno.nl (volgend domein)
Status actief
Registrant Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties
Schedeldoekshaven 200
2511 EZ 'S-GRAVENHAGE
Netherlands
Domicilie N/A
paddy (Moderator / Kanjer Crewlid '11/'12) 31-03-2006 @ 15:22
quote:Ik snap dus echt niet dat ze daar niets aan gedaan kan worden.Op vrijdag 31 maart 2006 11:36 schreef Zeverzak het volgende:
Begin maar met http://www.meisjesforum.net/m.net/index.php
quote:Ze hebben vast nog ergens een videotape liggen met Pimmetje en wat marokkaantjesOp vrijdag 31 maart 2006 10:04 schreef The_Gromit het volgende:
En hoe komt meneertje Eerdmans daar aan? Zelf maken?![]()
quote:Nee hoor de collectie van brongersma bevat meer dan genoeg beeldmateriaal...Op vrijdag 31 maart 2006 15:23 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Ze hebben vast nog ergens een videotape liggen met Pimmetje en wat marokkaantjes![]()
quote:Lomperd, snap je dan niet dat zij voor dit idee ook gebruik moeten maken van kinderporno??Op vrijdag 31 maart 2006 10:19 schreef harrie1 het volgende:
goed zo
kei hard aanpakken
uitlokking of niet
het doel heiligt het middel
de lokfiets klaagt ook niemand over
quote:Je bent geen haar beter dan het tuig dat de joden heeft proberen uit te roeien.Op vrijdag 31 maart 2006 10:34 schreef RemcoDelft het volgende:
Ik zou zeggen, begin eens met het UITROEIEN van de pedofielenvereniging "Martijn"!![]()