Sharapova vestigt kreunrecord

Sport • Geschreven door Sabine (sbientje) op 24-06-2005 @ 12:32
print 
qu63 had ons via de nieuws-submit te melden:

Maria SharapovaEen nieuw record in het vrouwentennis. Tennister Maria Sharapova heeft namelijk een geluidsrecord gevestigd. De tennisster, bekend om haar gekreun tijdens de wedstrijd, heeft tijdens de tweede ronde van Wimbledon een schreeuw gegeven met een geluidsniveau van 101,2 decibel.

Hiermee liet zij Monica Seles ver achter zich. Zij kwam nooit verder dan 93 decibel. Ter vergelijking, een F16 op 600 meter hoogte veroorzaakt 95 decibel, een politiesirene gemiddeld zo'n 100 decibel.

Sharapova, de winnares van vorig jaar, bereikte behalve de hardste schreeuw ooit tijdens een tenniswedstrijd ook de derde ronde van het grastoernooi. Ze won eenvoudig in twee sets van Sesil Karatancheva uit Bulgarije.

Voor meer sportnieuws kijk je op onze FOK!Sport-site! Voor meer Maria Sharapova kijk je bijvoorbeeld in het speciale topic in FOK!'s eigen Babes & Hunks-forum!



Lees ook:

» 23/05 Grote sporttoernooien schaden economie20
» 13/05 Nederland naar finale jeugd-EK8
» 07/05 Hockeyster dodelijk getroffen door bal36
» 02/05 Amsterdam al vol met Ajaxfans52


delen | eKudos nujij

26034 views / 85 reacties
Reacties op dit bericht
35  van 85 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
Ik neem aan dat men haar hiermee kan aanklagen wegens lawaai overlast, zeker aangezien ze het bewust veroorzaakt.
Tevens moeten de mensen rond de court, beschermd worden wegens overmatig lawaaihinder dat schadelijk is.

Men zou beter ingrijpen tegen dit belachelijk gekreun. Uitermate irritant gewoon.
Die mannen op de tribune moeten toch de hele wedstrijd met een stramme kabouter in hun broek zitten...........

Mot ik toch eens naar een tenniswedstrijd gaan......


***purp
man Days-Of-Wild (Redactie Frontpage) 24-06-2005 @ 15:32 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 13:55 schreef ccaass het volgende:
Alsjeblieft zeg...er staan in dit ene bericht volgens mij meer reacties dan dat er tot nu toe getypt is over de hele oorlog in Irak!
Ik vindt dit ook een stuk prettiger om naar te kijken.
userIcon
Kan ze na haar tenniscarriere lekker op de markt gaan staan.;
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 13:55 schreef ccaass het volgende:
Alsjeblieft zeg...er staan in dit ene bericht volgens mij meer reacties dan dat er tot nu toe getypt is over de hele oorlog in Irak!
Het is een geweldig mooie meid. Logisch dat er dan meer reacties op komen dan over een onderwerp wat niks oplost (oorlog)

Voor haar zet ik de t.v. aan of is het echt zo warm buiten..... 8)
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 15:14 schreef Lady_Purplehaze het volgende:
Die mannen op de tribune moeten toch de hele wedstrijd met een stramme kabouter in hun broek zitten...........
[..]
De scheidsrechter anders
Volgens mij is het gekreun BS, maar wel geil
userIcon
Lijkt me wel spannend, een trio met Sharapova én Seles...
Komt volgens mij de kalk van de muren af!
Best geil!
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:33 schreef Bill_E het volgende:
Zou ze in bed ook zo hard kreunen
Dat was inderdaad wat ik me ook afvroeg.
Ben ik nu echt de enige die haar een onaantrekkelijke kille bitch vindt?
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 16:24 schreef tegendraads het volgende:
Ben ik nu echt de enige die haar een onaantrekkelijke kille bitch vindt?
hmm.... volgens mij wel....
Ze ziet er prima uit, vooral off-court ziet ze er erg lekker uit altijd.

maar dat gekreun van haar is wel erg overdreven, daar kan ik echt niet tegen. ik zap altijd als zij speelt
Nu isset wachten totdat een tegenstander haar aanklaagt omdat ze verloren had, omdat ze werd afgeleid door Sharapova's gekreun .
userIcon
Iemand al een geluidsfragment (met evt. beeld erbij )
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:34 schreef Gebakken_vissie het volgende:
je zou ermee naar bed gaan

"why do they call you Lassie"
userIcon

Beestachtig Tennis.... hoe typisch voor deze tijd.
De Romeinen noemde het de tacktiek van brood en spelen.
Oftwel geeft het volk fastfood en Sport (veeel sport).
En wat is er nou mooier (volgens niet gelovigen)..
Dan een "lekker" wijf in een mini pakje die schreeuwt alsof ze elke bal die ze raakt zojuist heeft geholpen ter wereld te komen doormiddel van geboorte door persen.
Vast en zeker smakelijk om te horen ja, omdat Satan ergens op de tribune een stijve krijgt van dit soort mensonwaardig handelen.
Terug naar het "beschaafde" Tennis is er niet meer bij want dan kijk de "onderlaag" van deze maatschappij niet meer.
Die vinden het dan (weer) te "netjes"..
En geef ze is ongelijk, naast voetbal en K-1 en de TT in assen moeten ze ook maar is hoog nodig dit huidige tennis spel opslurpen alsof het heilzame therapie betreft.
Dan gaan al die klote jochies en meisjes hopelijk
(die in de wijk waar ik woon tot 11 uur s'avonds schreeuwen alsof ze in brand staan.)
Hopelijk zo snel mogelijk naar de tennis vereniging aan de rand van de stad om na te apen wat ze op TV geleerd hebben.
Dat gebeurde enkele jaren geleden ook op de tennis vereniging waar ik zelf een balletje sloeg, waardoor de sfeer veranderde in één van pure geestelijke armoede, (doch materieële overkill) en dit betrof 'slechts' een dorp toendertijd.
Jaja satan in gympies rent steeds grotere rondjes in de wereld.
Zometeen staat half China op de tennisbaan en word het Tennis geen kreunspel, maar een spel gelijk dat van tafeltennis.
Kijken of die russische dame haar mond dan nog open doet.
Laat staan dat de gehoornde rotzak uberhaupt nog komt kijken, laat staan een stijve krijgt, want in het algemeen zijn de aziatische dames minder aantrekkelijk om te aanschouwen dan westerse c.q oost europese dames.
Mede gelet (natuurlijk) op de dames achter de tafeltennis tafel ten tijde van de olympische spelen (bijv).
Snel in het spel ? zeker, geluid(tjes) ? ja...
Maaruh mooie blonde tante die een F-16 nadoet ? terwijl ze een rubber geel/groen balletje het veld over smacked.... Neen...
Ben het dan ook helemaal niet eens met die keuze van het Japanse volk om Glenn Stefanie als mooiste vrouw van Japan te bombarderen, die kan namelijk geen bal raken, laat staan behoorlijk "schreeuwen"
Ze speelt liever "piraat" dan dat ze een tennisveld opzoekt..
Kortom Geef mij maar Joko OHH NO
Die kon en een bal slaan en hield keurig haar mond dicht.
Dat zie ik dus Maria nog niet doen, die heeft zelfs danook geen flauw benul van het feit dat Maria's doorgaans bekend staan vanwege het gegeven dat ze hun mond vaak houden.

Dus kappuh met dat geschreeuw het is geen fok"in" arena waar de leeuwen en de tijgers brullen alvorens ze christenen verscheuren.. doch het betreft wel degelijk hetzelfde sentiment en het volk slikt het als "niet naar te happen koek".... kortom beschaafd en humaan is anders....

"Wedstrijd zwemmen" iemand .... ?
(mag je zo hard schreeuwen als je maar wenst terwijl je zwemt.)
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:34 schreef gigant het volgende:
Benieuwd hoe het is om met haar te sexen.
Altijd beter dan sexen met een F16.
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:34 schreef gigant het volgende:
Benieuwd hoe het is om met haar te sexen.
Sexen....
Wat een woord. Waarom niet:
De liefde bedrijven
Van bil gaan
Lepeltje lepeltje

Bah bah bah. ZEG GEWOON NEUKEN!!!!!!
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 19:22 schreef r_one het volgende:

[..]

Altijd beter dan sexen met een F16.
haha

ervaring?
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 21:19 schreef Beathoven het volgende:

[..]

haha

ervaring?
Nee, met Sharapova overigens ook niet. Maar als ik de keuze had ...

userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 15:09 schreef user1337 het volgende:
lekker wijfje
Bah.. is nog maar een kind!!
Het is een goed uitziende meid, die later misschien een lekker wijf kan worden!!

ontopic: Ik keek in de tijd van die Seles af en toe naar tennis.. toen kon ik er nog wel om lachen.. maar nu moeten ze er gewoon bij elke kreun 1000 dollar boete oppleuren. Om gestoord van te worden!
hebben ze het niet opgenomen?
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 16:29 schreef vormpie het volgende:

[..]

hmm.... volgens mij wel....
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 21:33 schreef jvnkie het volgende:

[..]

Bah.. is nog maar een kind!!
Het is een goed uitziende meid, die later misschien een lekker wijf kan worden!!

ontopic: Ik keek in de tijd van die Seles af en toe naar tennis.. toen kon ik er nog wel om lachen.. maar nu moeten ze er gewoon bij elke kreun 1000 dollar boete oppleuren. Om gestoord van te worden!
Agh, das net zoiets als dat je mij m'n stopwoorden wil gaan afleren door 100 euries boete per keer. Dat werkt gewoon niet. Gegeven, het is irritant, en een tenniswedstrijd van Sharapova kijk je dan ook met oordopjes in, maar iets mooiers zie je tegenwoordig weinig op de tennisbanen.
(Al mag Ivanovic er ook best zijn)
userIcon
Als zij haar baby dan baart en het kind met zo'n schreeuw naar buiten laat komen, dan hoef je niks te doen of het baby'tje gaat huilen...
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 14:09 schreef KRIBBET het volgende:
Hoofdreferee Wimbledon: "Gekreun is om tegenstander te intimideren"
Jaja, zonder twijfel. Gekreun van vrouwen is altijd gespeeld, fake, nep, ongemeend.
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 18:40 schreef Tiesemans het volgende:

want in het algemeen zijn de aziatische dames minder aantrekkelijk om te aanschouwen dan westerse c.q oost europese dames.
Flappie is het hier niet mee eens Asian girls rock!
userIcon
Ik vind het maar een arrogante trut, maar ze ziet er inderdaad niet zo slecht uit. Verder denk ik ook dat ze alleen maar kreunt om indruk te maken.
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 18:40 schreef Tiesemans het volgende:

Beestachtig Tennis....
Inderdaad.

Goh, ik ben effe de lap tekst kwijt die je erna neerplepte. Was dat interessant?
userIcon
Aha. De supersonische kreunbarriere is doorbroken lees ik?
userIcon
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:41 schreef DoctorFaustus het volgende:
Dr. Faustus zit ook kreunend voor de televisie als Maria Sharapova tennist.
* kreunt ook altijd terug
Ik vind dat echt zo belachelijk dat die mensen dat doen.

Kut eeuwige gekreun, doe normaal, dat deden ze vroegah ook niet. En nu moeten ze opeens bij iedere bal die ze slaan hard schreeuwen.

Maakt die sport een stuk minder leuk om naar te kijken. Met die schreeuwende aanstellers
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 12:33 schreef Bill_E het volgende:
Zou ze in bed ook zo hard kreunen
jazeker
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 21:33 schreef jvnkie het volgende:

[..]

Bah.. is nog maar een kind!!
Het is een goed uitziende meid, die later misschien een lekker wijf kan worden!!
euh ze is 18 mag geneukt worden
35  van 85 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 23/05 Grote sporttoernooien schaden economie20
» 13/05 Nederland naar finale jeugd-EK8
» 07/05 Hockeyster dodelijk getroffen door bal36
» 02/05 Amsterdam al vol met Ajaxfans52


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden