blup (Forum Moderator) 11-02-2005 @ 18:09
pberends (Redactie Frontpage) 11-02-2005 @ 18:13
quote:Ik denk dat ik liever ADSL via KPN heb dan kabel van die Chello-afknijpers met hun datalimieten. Gelukkig heb ik ADSL via BabyXL... zonder zorgen elke maand of ik over een of andere limiet heen ben gegaan.Op vrijdag 11 februari 2005 18:11 schreef diet75 het volgende:
Dan is het tijd om over te gaan op de kabel!!!
quote:BBned en kabel zuigt voor gamingOp vrijdag 11 februari 2005 18:09 schreef Goodfellow het volgende:
Alle ISP's die niks met KPN te maken hebben worden goedkoper![]()
vinden ze et gek dat ze klanten verliezen aan BBNED en kabel exploitanten
KPN, gelukkig heb ik niks meer met die flikkers te maken
quote:Wij hebben ook KPN hier en hebben in 3 jaar tijd 2x een storing van +/- 15 min. gehadOp vrijdag 11 februari 2005 18:20 schreef Skeptic het volgende:
Pfff... Bandbreedte was toch al zo hoog dat ik me afvroeg wat ik ermee aan moest... Best lekker hoor, maar sneller hoeft dus echt niet. Bovendien zijn er toch regelmatig storingen (vrijwel altijd KPN, vrijwel nooit bij ISP). Lekker hoor...
quote:In 3 jaar tijd heb ik nooit een merkbare storing gehad. (dus waar ik bij was)Op vrijdag 11 februari 2005 18:38 schreef pankoei het volgende:
[..]
Wij hebben ook KPN hier en hebben in 3 jaar tijd 2x een storing van +/- 15 min. gehad
quote:Anders nog niets van gehoord?Op vrijdag 11 februari 2005 18:34 schreef NewOrder het volgende:
De term "wil" is hier misplaatst. Het besluit is immers al genomen en klanten van bijv. HCCnet worden hier de dupe van. Een prijsverhoging is al aan de abonnees aangekondigd.
quote:Wat een BULLSHIT!!"De snelheidsverhoging brengt extra kosten met zich mee", meent woordvoerster Maaike Scholten.
quote:nou , je zal vast heel veel missen nu je 10 ms hogere ping hebtOp vrijdag 11 februari 2005 18:31 schreef Fernorato het volgende:
[..]
BBned en kabel zuigt voor gaming
KPN: 9-10 ping
BBned:20 ping
quote:Planet Internet ookOp vrijdag 11 februari 2005 18:47 schreef ChOas het volgende:
Xs4all IS van KPN
ChOas (FOK! Crew) 11-02-2005 @ 18:57
quote:Maar die worden niet genoemd in het artikel...Op vrijdag 11 februari 2005 18:53 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
[..]
Planet Internet ook![]()
quote:Ik heb ook nog nooit problemen gehad met me KPN ADSL lijn, heb nog nooit een downtime hier opgemerkt. En dat terwijl ik wel redelijk vaak op het internet zit.Op vrijdag 11 februari 2005 18:41 schreef Cool_Runner het volgende:
Stelletje flikkers bij kpn.
Alhoewel ik moet toegeven dat ik NOOIT problemen heb gehad met kpn ADSL.
quote:Afzetten heet dat.Op vrijdag 11 februari 2005 19:00 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit problemen gehad met me KPN ADSL lijn, heb nog nooit een downtime hier opgemerkt. En dat terwijl ik wel redelijk vaak op het internet zit.
Wel belachelijk dat ze nu meer willen gaan vragen voor de extra bandbreedte, ze hebben er toch zelf voor gekozen het sneller te maken![]()
blup (Forum Moderator) 11-02-2005 @ 19:02
quote:Wauw man!Op vrijdag 11 februari 2005 19:00 schreef B4CO het volgende:
Nieuws was GISTER al bekend en overal online gelukkig is FoK! alweer als laatste.
Nieuwe slogan FoK! et laatste nieuws... als Laatst..![]()
quote:CrapOp vrijdag 11 februari 2005 18:53 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
[..]
Planet Internet ook![]()
quote:Waarom planet? XS4ALL kost bijna net zoveel en een van de betere isp's van nederland.Op vrijdag 11 februari 2005 19:15 schreef Wild_Weasel het volgende:
[..]
CrapIk wilde net me chello-abonnement opzeggen om vervolgens over te gaan op Planet Internet (ADSL). Maar hoe zit het verder met de betrouwbaarheid van planet ADSL en de snelheid? Want dit chello zuigt
![]()
Trouwens, BabyXL?(Heb niet bepaald veel verstand van pc's en internet)
quote:de vroegere snelheidsverhogingen gingen gepaard met 15 minuten "uit de lucht" zijn.Op vrijdag 11 februari 2005 18:38 schreef pankoei het volgende:
[..]
Wij hebben ook KPN hier en hebben in 3 jaar tijd 2x een storing van +/- 15 min. gehad
quote:Op vrijdag 11 februari 2005 19:02 schreef blup het volgende:
[..]
Wauw man!
Ik wil hier hele lijke woorden neer gaan zetten.. Maar ga alsjeblieft weg ofzo.
quote:spreek voor jezelf (sja hoe zeg je dat netjes, weet het even niet anders te zeggen)).[b] De prijzen kunnen best wat omhoog, als ze maar geregeld weer een snelheidsverhoging doorvoeren.
quote:spreek voor jezelf (sja hoe zeg je dat netjes, weet het even niet anders te zeggen)).[b] De prijzen kunnen best wat omhoog, als ze maar geregeld weer een snelheidsverhoging doorvoeren.
quote:Had dan even 'nieuwssubmit' gedaan.....Op vrijdag 11 februari 2005 19:00 schreef B4CO het volgende:
Nieuws was GISTER al bekend en overal online gelukkig is FoK! alweer als laatste.
Nieuwe slogan FoK! et laatste nieuws... als Laatst..![]()
quote:Planet is een prima adsl aanbieder alleen er zijn goedkopere alternatieven.Op vrijdag 11 februari 2005 19:15 schreef Wild_Weasel het volgende:
[..]
Maar hoe zit het verder met de betrouwbaarheid van planet ADSL
en de snelheid? Want dit chello zuigt . Trouwens, BabyXL?
(Heb niet bepaald veel verstand van pc's en internet)
quote:Bullshit!Op vrijdag 11 februari 2005 18:31 schreef Fernorato het volgende:
[..]
BBned en kabel zuigt voor gaming
KPN: 9-10 ping
BBned:20 ping
quote:ik ping ook 10 met BBned hoor, niks te klagenOp vrijdag 11 februari 2005 18:31 schreef Fernorato het volgende:
[..]
BBned en kabel zuigt voor gaming
KPN: 9-10 ping
BBned:20 ping
quote:Kijk hier heb ik tenminste wat aan, thnQ!Op vrijdag 11 februari 2005 19:30 schreef mhr-zip het volgende:
[..]
Waarom planet? XS4ALL kost bijna net zoveel en een van de betere isp's van nederland.
Planet wordt ook altijd verlengt met een jaarcontract, dus ook als je je eerste jaar er op hebt zitten!