quote:Schroefje los?Op donderdag 10 februari 2005 13:55 schreef Santala_Lol het volgende:
LANG LEVEN DE PAUS!!!!
Laat GOD hem de katolieke gemeenschap zo lang mogelijk leiden door hem
quote:Die foto is van afgelopen zondag, toen was ie nog ziek.. meer dan wat gemummel kwam er niet uit.. en wat er uit kwam was nog met pijn en moeite..Op donderdag 10 februari 2005 14:21 schreef Dromenvanger het volgende:
Hij ziet er gezond uit op de foto. Volgens mij heeft die flink van de wonderpillen liggen snoepen.
quote:Tijdens kerst een toespraak gezien, wie weet dat ik daar naar keek en dat beeld vergelijk met de stilstaande foto. Tijdens die toespraak was het ook gemummel dat met pijn en moeite eruit kwam.Op donderdag 10 februari 2005 14:26 schreef CAP-Team het volgende:
[..]
Die foto is van afgelopen zondag, toen was ie nog ziek.. meer dan wat gemummel kwam er niet uit.. en wat er uit kwam was nog met pijn en moeite..
quote:Ik denk dat ze hem Viagra gegeven hebben.... als hij uit zijn stoel stapt zullen we het in ieder geval wel zien denk ik zo..Op donderdag 10 februari 2005 14:21 schreef Dromenvanger het volgende:
Hij ziet er gezond uit op de foto. Volgens mij heeft die flink van de wonderpillen liggen snoepen.
quote:inderdaad.. is ook triest dat ie tot z'n dood doormoet. onthef hem gewoon uit z'n functie en kies een jongere pausOp donderdag 10 februari 2005 14:14 schreef Boiler het volgende:
Leuk voor hem, als ie nu eens uit zijn ambt ontslagen werd. Stuur die man toch met pensioen. Als een president van welk land dan ook 84 is vindt iedereen hem een oude zak met ouderwetse ideeen, maar geestelijk leiders kunnen worden als Metusalem en nog steeds rennen de mensen achter ze aan.
quote:Kerk(katolieke gemeenschap) is geen instantie hoor zoals UWV of Belastingdienst ,..denk eens naOp donderdag 10 februari 2005 16:29 schreef mart81 het volgende:
[Leuk voor hem, als ie nu eens uit zijn ambt ontslagen werd. Stuur die man toch met pensioen. Als een president van welk land dan ook 84 is vindt iedereen hem een oude zak met ouderwetse ideeen, maar geestelijk leiders kunnen worden als Metusalem en nog steeds rennen de mensen achter ze aan.]
inderdaad.. is ook triest dat ie tot z'n dood doormoet. onthef hem gewoon uit z'n functie en kies een jongere paus
quote:Uit je uitspraak blijkt:Op donderdag 10 februari 2005 17:04 schreef hirihiri123 het volgende:
was hij maar uit zijn functie ontslagen, op die leeftijd hoor je in het verpleeghuis bingo te spelen en geen toe te spreken hoe ze moeten leven Gadverdamme!!!![]()
quote:die kerel is meer dood dan levend, denk JIJ eens naOp donderdag 10 februari 2005 16:33 schreef Santala_Lol het volgende:
[..]
Kerk(katolieke gemeenschap) is geen instantie hoor zoals UWV of Belastingdienst ,..denk eens na![]()
quote:Heel pausibel zelfs... ff een tussenpausOp donderdag 10 februari 2005 16:47 schreef seth_chaos het volgende:
Ik hoop dat na het aanstellen van een nieuwe paus, die paus van z'n geloof afstapt. Lijkt me heerlijk om de reacties van al die domme schapen te zien. Als je ergens in wil geloven geloof dan in jezelf en geloof in anderen. Laat de angst voor de dood varen en al die fictie verhaaltjes over goden die er ooit door ontstaan zijn.
We gaan dood en dan? Er moet toch wel wat zijn na de dood? We kunnen toch niet zomaar ophouden met bestaan? We maken allemaal deel uit van een groots plan opgezet door een almachtig wezen. Klinkt plausibel toch?