Een hardnekkig gerucht deed vanmiddag de ronde dat Prins Bernhard (93) zou zijn overleden. Verschillende weblogs, waaronder
VolkomenKut, refereerden aan een
topic dat liep op het forum van FOK!. Daarin werd door meerdere users gemeld dat er wellicht een mededeling op komst was over de dood van het oudste lid van het Nederlands Koninklijk Huis.
Tot laat in de middag werd er gespeculeerd over radio-uitzendingen die zouden worden omgegooid, en extra nieuwsuitzendingen die aanstaande waren. Een eerste ontkenning van het bericht kwam van royalty-verslaggever Marc van der Linden op radiostation Noordzee FM. Hij meldde dat de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) de geruchten tegenover hem weersproken had. Van de Linde noemde het FOK!forum als bron voor de geruchtenstroom.
In de loop van de middag kwam een
bericht naar buiten dat de gezondheid van Bernhard sinds een poliklinische
ingreep vorige week juist verbeterd was. Het leek daarmee uitgesloten dat er een overlijdensbericht stond aan te komen. In een telefonische verklaring aan FOK! meldde RVD-woordvoerder Chris Breedveld even later dat er van een overlijden echt geen sprake was. Breedveld denkt dat de verwarring is ontstaan doordat de prins vanochtend een routine-onderzoek heeft ondergaan in het ziekenhuis, naar aanleiding van de ingreep van vorige week. Bernhard zou het goed maken, en verbleef thuis op paleis Soestdijk, aldus Breedveld.

Prins Bernhard maakt het naar omstandigheden goedUpdate 23:49Het gerucht dat prins Bernhard zou zijn overleden heeft voor beroering in de Nederlandse media gezorgd. De NCRV zou al bezig zijn geweest met het monteren van een speciale uitzending, en op het Mediapark in Hilversum werd Studio 7, die alleen bij speciale gelegenheden wordt gebruikt, in gereedheid gebracht. RTL Boulevard en SBS Shownieuws besteedden vanavond aandacht aan de hoax, en ook Dolf Janssen noemde het gerucht in het tv-programma VARA Laat. Het is niet bekend hoe het gerucht precies is ontstaan.
Bron: FOK!
Lees ook:
»
25/05 Roemeen betrapt met aanhanger vol drank19
»
25/05 Moeder in Mexico rukt kind ogen uit46
»
25/05 Het is handdoekdag45
»
24/05 Chinees stel begroef vrouw levend na aanrijding11
|
SCH heeft binnenkort de AIVD op de stoep staan.
ow, hmm
eum, yes hij leeft nog?
""De NCRV zou al bezig zijn geweest met het monteren van een speciale uitzending""""
Ik begrijp eigenlijk best dat ze dit hebben gedaan. (i.v.m. leeftijd en zo)
maar hoop dat die oude vechtersbaas nog een tijdje mee gaat
quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:33 schreef paddy het volgende:""De NCRV zou al bezig zijn geweest met het monteren van een speciale uitzending""""
Ik begrijp eigenlijk best dat ze dit hebben gedaan. (i.v.m. leeftijd en zo)
maar hoop dat die oude vechtersbaas nog een tijdje mee gaat
Uhm... volgens mij hebben de omroepen hiervoor allang iets op de plank liggen dat alleen maar even 'geupdate' hoeft te worden. Geen idee of zoiets eerst langs de RVD moet?
Edit: hmm... volgens mij is mijn posting net wel/niet een dubbelpost. Whatever.
Wat een ongein, uit studio 7 komt studio sport en het sportjournaal, grote onzin allemaal...
quote:De NCRV zou al bezig zijn geweest met het monteren van een speciale uitzending, en op het Mediapark in Hilversum werd Studio 7, die alleen bij speciale gelegenheden wordt gebruikt, in gereedheid gebracht. RTL Boulevard en SBS Shownieuws besteedden vanavond aandacht aan de hoax, en ook Dolf Janssen noemde het gerucht in het tv-programma VARA Laat. Het is niet bekend hoe het gerucht precies is ontstaan.
Ach laat ze toch. Die hebben allemaal hun verhaaltje al klaar liggen, alleen tijdstip en locatie van het overlijden moet nog op de stippellijn ingevuld worden, net zoals de Story en Prive
Arafat dood, toen weer niet en daarna maar een beetje dood.......
gaat t bij Bernard ook zo?
Toffe peer, die Bernhard. Ondanks al zijn fouten (Lockheed?) heb ik 'm altijd wel gemogen.
Hou vol, ouwe prins.
Op naar de 100
ja, hij was zo een lieve en goede man. vooral voor zijn vrouw, die leefde in eenzaamheid omdat haar man de hort op was.
maar hij was zo goed en lief voor de kinderen...
en niet te vergeten, hij was zo goed voor het land, zo goed dat hij tijdens te oorlog aan Hitler voorstelde om soort opper-veldwachter te worden van Nederland.
Oh, wat was het toch een goede man.
Hij kost wel wat aan belastinggeld, maar daar krijg je zeker wat voor terug.
Het lijkt me wel cool om een nieuw gerucht te starten

Iemand ideeen ?
erg grappig
quote:Op zaterdag 4 december 2004 07:08 schreef Vampier het volgende:erg grappig

Anders schop je even een oud nieuwsbericht omhoog
Mja Fok had vooruitziende blikken..