Marco Borsato blijft ongekend populair in Nederland. Eergisteren werden binnen elf uur alle 42.000 kaarten verkocht voor zijn speciale openluchtconcert voor de inwoners van Alkmaar, en komend weekend komt hij van niets op één binnen in de Top 40. Dat doet hij overigens samen met de rapper Ali B, met wie hij het duet 'Wat zou je doen' maakte.
quote:Dat soort groeten kan mij niet bespottelijk genoeg gemaakt wordenOp woensdag 22 september 2004 00:47 schreef Beach het volgende:
En op het end, hoe ze elkaar een 'gangstagroet' (of hoe dat ook moge heten)geven![]()
ook bespottelijk
quote:Van week 30 tot en met week 38 dus, heb het even opgezocht. ( 9 weken dusOp woensdag 22 september 2004 00:48 schreef veekeend het volgende:
O-zone nu op 2, hoe lang heeft die plaat wel niet op 1 gestaan?
quote:wel me eens wat die nou precies zegtOp woensdag 22 september 2004 00:57 schreef MrX1982 het volgende:
Een mooi nummer van Marco zo laten verkrachten door een of andere fake gangster die niet eens te verstaan is.![]()
quote:Shame on you!Op woensdag 22 september 2004 00:52 schreef Sklasse het volgende:
Toevallig heb ik' m nu opKlasse !!
STING (Forum Moderator) 22-09-2004 @ 08:02
quote:Dit soort gebeurtenissen bewijzen toch wel dat onze wiskundige wetten herzien moeten worden.Op woensdag 22 september 2004 07:29 schreef Griebel het volgende:
twee keer "niets" is "iets"?![]()
quote:Zo'n lange naam heeft de koningin nog niet eensVoor de van Marokkaanse komaf in Nederland geboren Ali B
quote:Niet een soort van, hij is er 1 (Italiaanse vader)...Niet dat het verder wat uitmaakt, maargoed...Op woensdag 22 september 2004 01:00 schreef Zero2Nine het volgende:
Marco Borsato is zelf toch ook een soort van Allochtoon?
quote:ja duh, als je een aanbod van "michael borsato" krijgt ben je wel gek als je het afslaat. is namelijk goed voor je carriere.Op woensdag 22 september 2004 08:33 schreef wootahH het volgende:
nou. ik vind het tof wat ze doen.
en ook stoer dat ze samen werken.
want welle stoere gangster rapper wil nou zingen met een oerhollandse sounmixshowzanger.
quote:daar moet je dan ook Marco Borsato voor heten,hij wordt door de media wel op een eerste plaats gezet..een andere Nederlandse artiest zou alleen op Nr.1 komen te staan door eigen kunsten en kwaliteiten !Op woensdag 22 september 2004 01:07 schreef Faxie het volgende:
't Blijft raar dat een nummer op 1 binnenkomt in de top40 zonder dat ook maar 1 hond 'm gehoord heeft.
quote:Precies!!Op woensdag 22 september 2004 10:03 schreef velpzuid.nl het volgende:
Hoeveel mensen hebben het hier wel niet over 'gangster'?!?! Doe je ogen open en werk eens aan je algemene ontwikkeling.
Gangster my ass man.
quote:Hehe idd.Op woensdag 22 september 2004 10:03 schreef velpzuid.nl het volgende:
Hoeveel mensen hebben het hier wel niet over 'gangster'?!?! Doe je ogen open en werk eens aan je algemene ontwikkeling.
Gangster my ass man.
quote:Inderdaad. Ben blij dat wij er nooit ingetrapt zijn en alles onder eigen beheer gratis op de site uitgeven. Fuck commercie. Muziek maak je voor muziek, niet voor centen.Op woensdag 22 september 2004 10:39 schreef BloodRayne het volgende:op de platenmaatschappijen... en hun malafide praktijken.
quote:Da's waar, voor een goed doel is het natuurlijk prima. IK vind het alleen jammer dat Borsato nooit zelf eens iets schrijft maar dat altijd overlaat aan die broodschrijver en die broddcomponist. Die vervolgens een vertaling maken van een Italiaans hitje, er een ander arrangementje onder drukken en klaar! Beetje goedkoop allemaal, en weinig echt in elk geval. Wat dat betreft is Ali B. origineel en oorspronkelijk, al blijft rap kutmuziek van de eerste orde.Op woensdag 22 september 2004 00:55 schreef Bat266 het volgende:
Maar Marco heeft zich er wel makkelijk vanaf gemaakt vind ik is nl grotendeels de text van nooit meer een morgen. Als blijft het goede doel wel mooi natuurlijk
quote:Alto's?Op woensdag 22 september 2004 10:52 schreef RuudGullit het volgende:
Marco & Ali
Alto's hier
quote:Ja hier houden ze alleen maar van metal en vinden ze sowieso niks leuk wat in de top 40 staatOp woensdag 22 september 2004 10:54 schreef velpzuid.nl het volgende:
[..]
Alto's?
quote:Dat vind ik nogal een ernstige beschuldiging Ruudje 0-3.Op woensdag 22 september 2004 10:55 schreef RuudGullit het volgende:
[..]
Ja hier houden ze alleen maar van metal en vinden ze sowieso niks leuk wat in de top 40 staat