quote:Ja, als er een groot deel van die tweelingen bij de geboorte uit elkaar zijn gehaald en dan in verhouding alsnog vaker vreemdgaan dan twee niet aan elkaar verwante personen is dat een betere maatstaaf...Op zondag 6 juni 2004 20:48 schreef Barletta het volgende:
Ik vraag me af of het wel terecht is om zo'n conclusie te trekken en dit te zien als het bewijs dat overspel genetisch is bepaald.
Tweelingen hebben namelijk ook dezelfde opvoeding gehad en komen uit hetzelfde milieu etcetera. Dat zouden ook factoren kunnen zijn van het spelen van overspel.
quote:die gedachte speelde bij mij ook toen ik met het berichtje bezig wasOp zondag 6 juni 2004 20:48 schreef Barletta het volgende:
Ik vraag me af of het wel terecht is om zo'n conclusie te trekken en dit te zien als het bewijs dat overspel genetisch is bepaald.
Tweelingen hebben namelijk ook dezelfde opvoeding gehad en komen uit hetzelfde milieu etcetera. Dat zouden ook factoren kunnen zijn van het spelen van overspel.
quote:Inderdaad, pure onzin allemaal.Op zondag 6 juni 2004 20:56 schreef Fearlezz het volgende:
Ja, droom lekker verder! Hoererij komt niet voort uit een gen, maar uit een bewuste keuze. Wel kan je last hebben van de gevolgen van daden van eerdere geslachten. Maar zelfs dan blijft het je eigen keuze!!
quote:Dit heeft echt NIETS met wetenschappelijke studie, maar ALLES met kansberekening en redeneren te maken. er is alleen maar een feit, waar een oorzak voor gezocht wordt, terwijl die van de opvoeding, milieu en omgeving mij véél geloofwaardiger overkomt !Op zondag 6 juni 2004 20:53 schreef weetnie het volgende:
[..]
die gedachte speelde bij mij ook toen ik met het berichtje bezig was
quote:------------Op zondag 6 juni 2004 21:00 schreef Dr.C het volgende:
[..]
Inderdaad, pure onzin allemaal.
Mensen zijn hier op aarde gezet om te vermenigvuldigen.
Een "overspel gen" slaat als een tang op een varken.
quote:mensen hebben altijd een geweten en bewustzijn. geilen op een andere man, is gevoel dat je bewust kan negeren.Op zondag 6 juni 2004 21:00 schreef Dr.C het volgende:
[..]
Inderdaad, pure onzin allemaal.
Mensen zijn hier op aarde gezet om te vermenigvuldigen.
Een "overspel gen" slaat als een tang op een varken.
quote:je kan alles wel reduceren tot biologie en de omgeving, maar mensen kunnen toch met die biologische hersenen nadenken en dat wordt voor het gemak vergeten.Op zondag 6 juni 2004 21:13 schreef Bas028 het volgende:
[..]
Dit heeft echt NIETS met wetenschappelijke studie, maar ALLES met kansberekening en redeneren te maken. er is alleen maar een feit, waar een oorzak voor gezocht wordt, terwijl die van de opvoeding, milieu en omgeving mij véél geloofwaardiger overkomt !
quote:onderzoek naar vrouwen scoort beter in de wetenschap en in de media. Dat is een politieke keus van wetenschappers.Op zondag 6 juni 2004 20:53 schreef digitaLL het volgende:
Waarom zo'n onderzoek alleen op vrouwen ?
Plegen mannen geen overspel soms en zou dat wellicht ook niet geheel danwel gedeeltelijk genetisch bepaald zijn ?
quote:Ja, maar kijken doe je met je ogen en niet met je handen.Op zondag 6 juni 2004 21:28 schreef useroid het volgende:
Ga jezelf maar na, trouw meestal my ass, we kijken allemaal als mannen onder elkaar naar lekkere chickjes en denken daar dan het zijne van,
quote:Inderdaad, gebaseerd op onze waarden en normen oftwel onze maatschappij maar die vlieger ging duizenden jaren geleden niet op toen we elkaar nog met ende hout de schedels in sloegen.Op zondag 6 juni 2004 21:33 schreef WPA het volgende:
[..]
Ja, maar kijken doe je met je ogen en niet met je handen.
quote:Ik vind dit een hele leuke en kloppende, ik zal hem onthoudenIk weet ook wel een leuke theorie. Aan de hoeveelheid verschillend speelgoed dat een kind nodig heeft, kun je zien hoe trouw hij/zij later is:
Bij de een is het bezit van de zaak, het eind van het vermaak, en de ander kan zich maanden achtereen vermaken met 1 dingetje.
Misschien een onderzoeker die dat wil uitzoeken?
quote:Inderdaad.Op zondag 6 juni 2004 22:04 schreef classpc het volgende:
de beslissing om het wel of niet te doen is een bewuste keuze en daarvan kan je de genen niet de schuld geven.
quote:Je genen krijg je bij de geboorte mee. In de loop van je leven kan je genetisch materiaal beschadigd raken (muteren) t.g.v. van bv straling. De gevolgen zijn meestal niet waarneembaar, maar soms leidt het tot een kind met een afwijking. Positieve mutaties komen vrijwel nooit voor.Op zondag 6 juni 2004 22:02 schreef Shakkara het volgende:
Voorzover ik weet krijg je je genen niet alleen bij je geboorte mee. Je genetische structuur muteert ook tijdens je leven. Dus dat alles vast staat is helemaal niet waar. Dit zgn 'overspel-gen' kun je ook later krijgen, of kan ook verdwijnen.
quote:Misschien is in de opvoeding bij sommige vrouwen juist te weinig meegekregen dat het niet magOp zondag 6 juni 2004 21:20 schreef mixxy het volgende:
nooit geweten dat er zoveel vrouwen opgevoed worden met het idee dat overspel mag![]()
quote:Dat's absoluut niet wat ik bedoel. Ik doel er meer op dat je lichaam zich aan jou aanpast, je genen jou dienen, en niet andersom. De mutaties zijn niet willekeurig of onopzettelijk, jij hebt ze onbewust onder controle. In iedergeval dat was wetenschappelijk aangetoond las ik en hoorde ik ook nog eens van een professor uit Australie.Op zondag 6 juni 2004 22:07 schreef classpc het volgende:
[..]
Je genen krijg je bij de geboorte mee. In de loop van je leven kan je genetisch materiaal beschadigd raken (muteren) t.g.v. van bv straling. De gevolgen zijn meestal niet waarneembaar, maar soms leidt het tot een kind met een afwijking. Positieve mutaties komen vrijwel nooit voor.
paddy (Moderator / Kanjer Crewlid '11/'12) 06-06-2004 @ 22:42
quote:Bijna compleet, nog 2 woordjes erbij nl. of vrouwOp zondag 6 juni 2004 21:18 schreef ravan het volgende:
[..]
mensen hebben altijd een geweten en bewustzijn. geilen op een andere man, is gevoel dat je bewust kan negeren.
quote:Don't believe the movies...Op zondag 6 juni 2004 22:41 schreef Shakkara het volgende:
[..]
Dat's absoluut niet wat ik bedoel. Ik doel er meer op dat je lichaam zich aan jou aanpast, je genen jou dienen, en niet andersom. De mutaties zijn niet willekeurig of onopzettelijk, jij hebt ze onbewust onder controle. In iedergeval dat was wetenschappelijk aangetoond las ik en hoorde ik ook nog eens van een professor uit Australie.
quote:hehe, om maar ff te overdrijven:'Overspel bij vrouwen genetisch bepaald'
quote:Precies, en dat noemen ze dus een "overspel gen". Noem het eerder een "neuk alles wat lost en vast zit gen". Als ik ontzettend vaak het rode licht negeer op een kruispunt omdat ik er niet van hou om stil te staan, heb ik dan last van het "stoplicht gen"? Nee, het is een bewuste keuze die ik maak, net als overspel plegen.Op zondag 6 juni 2004 21:14 schreef croesos het volgende:
[..]
------------
volgens mij is jouw stelling hierbij het enige dat "als een tang op een varken.
slaat".
Als je mag concluderen dat "mensen hier op aarde zijn gezet om te vermenigvuldigen" dan is hierbij de reden voor het vreemdgaan door vrouwen aangetoont: hoe meer partners hoe meer kans op bevruchting hoe meer kans op nakomelingen=>kortom: toenemende vermenigvuldiging van de mens.
quote:Deze conclusie kan ik alleen volgen als deze tweelingen allemaal gescheiden zijn opgevoed, d.w.z. in verschillende gezinnen. Anders zie ik eerder de invloed van de opvoeding en omgeving als reden voor dergelijk gedrag i.p.v. genetisch te zijn vastgelegd.Nadat met alle vrouwen was gesproken bleek dat van de vijfduizend 'gewone' vrouwen 23 procent hun partner wel eens had bedrogen. Bij tweelingen lag dit percentage aanzienlijk hoger. Bij deze groep kwam naar voren dat wanneer de ene helft van de tweeling ontrouw was geweest, dat in 55 procent van de gevallen ook gold voor de andere helft.